301 položiek celkom
Panvica na lievance MINERAL B ELEMENT 24 cm, oceľová, de Buyer DB561524
Panvica na vyprážanie MINERAL B ELEMENT 24 cm, de Buyer DB561024
Panvica na palacinky MINERAL B ELEMENT 27 cm, oceľ, de Buyer DB561203
Oceľová panvica CARBONE PLUS 28 cm, de Buyer
€59,40
DB511028
Panvica na soté MINERAL B ELEMENT 28 cm, oceľová, de Buyer DB561428
Panvica na palacinky MINERAL B BOIS 27 cm, de Buyer
€72,80
DB571203
Steaková panvica MINERAL B ELEMENT 28 cm, oceľ, de Buyer DB561628
Mandolína REVOLUTION MASTER , de Buyer
€423,41 –15 %
€357,20
DB201241
Panvica ALCHIMY LOQY 24 cm, strieborná, nerezová oceľ, de Buyer DB366324
Oválny pekáč AFFINITY 35 x 25 cm, de Buyer
€278,80
DB372735
Nepriľnavá panvica AFFINITY 28 cm, de Buyer
€229,40
DB371828
Mini panvica na vyprážanie MINERAL B ELEMENT 12 cm, de Buyer DB561212
Hore
Ďalšie produkty

De Buyer - pretože každý recept v sebe skrýva tajomstvo

Dedičstvo a zručnosti odovzdávané z generácie na generáciu

Spoločnosť de Buyer so sídlom vo Val d'Ajol vo Vosges je skutočným rodinným podnikom „Made in France", ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu, dedičstvo, francúzske tradície a zručnosti odovzdávané z generácie na generáciu.

Príbeh spoločnosti de Buyer sa začína v roku 1830 výrobou príborov v malej kováčskej dielni vo Val d'Ajol z kovov ťažených v miestnej oblasti. Spoločnosť vždy spolupracovala s kulinárskymi profesionálmi na vývoji a výrobe „skutočných" riad, ktorý ľudia potrebujú a používajú, pracujúci s celým radom materiálov (oceľ, potiahnutý hliník, nehrdzavejúca oceľ, meď atď.), ktoré zodpovedajú rôznym metódam varenia, ktoré charakterizujú tradičnú francúzsku kuchyňu.

Od samého začiatku bola spoločnosť otvorená inováciám s cieľom zlepšiť kvalitu svojich výrobkov pre domácnosť a znalosti a odborné znalosti sa odovzdávali z rodiča na dieťa. Výsledkom je, že spoločnosť de Buyer vlastní know-how, ktoré spolu s oddanosťou tradičnej francúzskej kuchyni, modernými technológiami a vášňou pre svoju prácu robí značku a jej produkty nevyhnutnosťou pre mnohých známych kuchárov z celého sveta, ktorí vedia, že správne nástroje na varenie sú rozhodujúce pre úspech ich receptov.

"Polovica práce dobrého šéfkuchára je mať tie správne produkty, vypracované zanietenými remeselníkmi, ktorí nám dávajú šancu posunúť recept na najvyššiu úroveň" Michel Roth

De Buyer – poslanie a hodnoty legendárneho riadu

Cieľom De Buyer pre generácie bolo navrhnúť a vyrobiť riad, ktorý presne spĺňa potreby profesionálnych aj domácich kuchárov. Spoločnosť De Buyer hlboko rešpektuje svoje rodinné a miestne dedičstvo a francúzsku kulinársku tradíciu. Už takmer 200 rokov sú pravosť, vášeň pre chutnú a výživnú kuchyňu a angažovanosť kľúčovými hodnotami ich podnikania.

Spoločnosť De Buyer bola francúzskym štátom ocenená značkou "Spoločnosť živého dedičstva" , ale spoločnosť sa nielen riadi tradičnými výrobnými metódami, ale dbá aj na zodpovednú a vzdelanú spotrebu. Produkty sú vyrobené tak, aby vydržali, spoločnosť chráni krásnu oblasť Vogéz, kde pôsobí, a je to prvý podnik v kulinárskom sektore vo Francúzsku, ktorý získal značku "príkladnú úroveň záväzku CRS" od AFNOR za starostlivosť. zabezpečiť blaho svojich zamestnancov. Pozitívny vplyv na spoločnosť a životné prostredie a prispievanie k ekonomickému vplyvu regiónu sú základom prístupu spoločnosti de Buyer k podnikaniu.

Michel Roth, ktorý je veľvyslancom spoločnosti, vysvetľuje: De Buyer stelesňuje všetky hodnoty, ktoré si cením: vernosť, jednoduchosť, rešpekt, prácu, remeselnú zručnosť, oddanosť miestnemu regiónu. Preukazujú tiež dokonalosť bez hrdosti. Sú to vzácne vlastnosti a vďaka nim spoločnosť vyniká."

Produkty De Buyer – pre vašu kuchyňu, na veky, pre celé generácie

Všetky produkty spoločnosti de Buyer sú veľmi kvalitné nástroje, ktoré by chcel mať vo svojej kuchyni každý kuchár – domáci aj profesionálny. V Kuline nájdete rôzne produktové rady a rôzne série, ktoré vám dobre poslúžia a ktoré budú skvelým darčekom pre kuchárskych nadšencov či novomanželov. Vyberte si z:

Možno budete chcieť použiť a ozdobiť svoju kuchyňu medenými hrncami, ktoré sú crème de la crème katalógu de Buyer a ktoré sú snom každého šéfkuchára.