Kambukka

Kambukka ponúka patentované termosky na teplé jedlo, termohrnčeky a fľaše na vodu pre váš obed, večeru alebo kávu. Vezmite si ich so sebou na cesty, piknik, do kancelárie, na tréning alebo na dovolenku!
42 položiek celkom
Detská fľaša LAGOON 400 ml, surf girl, tritan, Kambukka KBMK1104039
Fľaša na vodu ELTON 750 ml, krištáľovo modrá, tritan, Kambukka KBMK1103028
Termohrnček ETNA 300 ml, kefka nevesta, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101039
Cestovný hrnček ETNA 500 ml, čierny, Kambukka
€44,49
KMBK1101010
Termofľaša OLYMPUS 500 ml, fialová, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1102020
Termofľaša ETNA GRIP 500 ml, breezy blue, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101047
Termofľaša ETNA 500 ml, morning glory, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101044
Sitko na čaj pre ETNA cestovný hrnček, Kambukka
€9,19
KMBKL01017
Termofľaša ETNA GRIP 500 ml, diva pink, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101048
Termoska RENO 500 ml, izolovaná, 500 ml, Kambukka
€36,49
KMBK1105016
Fľaša na vodu ELTON 1 l, niagara blue, tritan, Kambukka KBMK1103030
Termoska ETNA 500 ml, house of arches, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101043
Fľaša na vodu RENO 500 ml, kvetinová záhrada, tritan, Kambukka KBMK1105019
Termo hrnček ETNA 300 ml, sýto teal, nerezová oceľ, Kambukka KBMK1101025
Fľaša na vodu ELTON 750 ml, dúhové pastely, tritan, Kambukka KBMK1103032
Fľaša na vodu ELTON 500 ml, sudy ružové, tritan, Kambukka KBMK1103027
Hore
Ďalšie produkty

Kambukka - užívať si, využívať, baviť sa

Kambukka je belgická značka, ktorá ponúka moderné riešenia na pitie na cestách. Od svojho vzniku sa spoločnosť Kambukka (čo v svahilčine znamená "užívať si, prinášať úžitok, baviť sa") snaží vytvárať udržateľné a funkčné výrobky z nápojového skla, ktoré uspokojujú potreby moderných spotrebiteľov, ktorí chcú zostať zdraví a hydratovaní aj na cestách. Ich výrobky sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu a používaniu, odolné, nepriepustné a ľahko sa používali, takže sú ideálne pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl.

Kambukka najobľúbenejšie produkty

Kambukkasortiment výrobkov zahŕňa rôzne výrobky z nápojového skla vrátane fliaš na vodu, cestovných hrnčekov a termosiek na jedlo. Medzi ich najobľúbenejšie produkty patria:

  • Hrnčeky na kávu a čaj Etna a Olympus - štýlové a funkčné cestovné hrnčeky s inteligentnými viečkami.

  • Fľaše na vodu Elton (500, 750 a 1000 ml) s nepriepustným viečkom 3 v 1 a ďalšie fľaše na vodu s rôznymi viečkami, objemom a dizajnom vrátane fľaša na vodu Reno, ktorú možno používať na teplé aj studené nápoje, s nacvakávacím viečkom a slamkou na opakované použitie, takže je ideálna pre ľudí, ktorí sú stále na cestách. Kambukka plastové fľaše sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu Tritan, sú trvanlivé s vysokou odolnosťou voči nárazom a nezanechávajú škvrny ani pachy. Tritan navyše neobsahuje BPA, BPS ani iné škodlivé bisfenoly.

  • Detské fľaše na vodu so zábavným dizajnom, ktorý deti milujú, a mnohými inteligentnými funkciami, ktoré milujú rodičia.
  • Obedové boxy - izolované nádoby na jedlo/termosky na jedlo pre všetky druhy potravín, ktoré si chcete vziať so sebou do práce, školy alebo na výlet.

Kambukkasú známe svojím elegantným a moderným dizajnom, ktorý spája funkčnosť s estetikou. Používajú vysokokvalitné materiály, ako je nehrdzavejúca oceľ, Tritan a bambus, aby zabezpečili, že ich výrobky sú odolné, udržateľné a ekologické.

Jednou z jedinečných vlastností výrobkov Kambukka je ich veko 3 v 1, ktoré umožňuje ľahké pitie, nalievanie a dopĺňanie. Viečka sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči úniku a ľahko sa čistili, takže sú ideálne pre ľudí, ktorí sú stále na cestách.

Prečo ľudia milujú Kambukka?

Kambukka sa stala obľúbenou značkou medzi spotrebiteľmi Kulina, ktorí hľadajú udržateľné, funkčné a štýlové výrobky na nápoje. Ľudia majú radi výrobky Kambukka, pretože sú:

  • udržateľné a trvanlivé: výrobky Kambukka sú vyrobené z vysokokvalitných a ekologických materiálov, vďaka čomu sú skvelou alternatívou jednorazových plastových fliaš a pohárov. Kambukka fľaše vydržia celý život!

  • funkčnosť: Výrobky Kambukka sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči úniku, ľahko sa používali a čistili, takže sú ideálne pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl.

  • štýlové: výrobky Kambukka sú známe svojím elegantným a moderným dizajnom, vďaka ktorému sú skvelým doplnkom každého oblečenia a skvelým darčekom na každú príležitosť.

  • bezpečné pre vaše zdravie: výrobky Kambukka sú 100% bez BPA a neobsahujú žiadne iné škodlivé toxíny. Spoločnosť KAMBUKKA je pevne odhodlaná vytvárať bezpečné a netoxické výrobky
  • jednoduché čistenie - výrobky Kambukka sa vďaka funkcii Snapclean® veľmi ľahko čistia

Kambukka je značka, ktorá revolučným spôsobom mení spôsob, akým sa hydratujeme, staráme sa o svoju stravu a vychutnávame si svoju šálku kávy. Vďaka svojmu záväzku k udržateľnosti, inováciám a dizajnu sa stali obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú vysokokvalitné a ekologické výrobky na cesty.