Kapsulové kávovary

1 položiek celkom
Cestovný kávovar AESP-312, Akai
€197,90
AKAESP312

Pod kávovar - každý deň sa prebudíte s tou najlahodnejšou šálkou

Čo je to kávovar na kapsuly?

kávovar na kapsle je pohodlnou voľbou, ak si chcete pripraviť kávu doma, ale hľadáte rýchlejšiu a jednoduchšiu alternatívu k manuálnemu kávovaru.

Sú vynikajúcou voľbou pre všetkých milovníkov kávy; stačí vybrať kávovú kapsulu z nádoby na kapsule, vyklopiť ju, stlačiť tlačidlo a pohodlne sa usadiť, zatiaľ čo kávovar automaticky pripraví a naservíruje espresso.

Na stránke Kulina, ponúkame kolekciu kávovarov na struky od renomovaných spoločností v rôznych farbách a štýloch, ktoré sú navrhnuté podľa vašich predstáv.

Aký je rozdiel medzi instantnou kávou a kávovými kapsľami?

Kávový struk sa od instantnej kávy líši, napriek niekoľkým podobnostiam, ktoré vás môžu viesť k rýchlemu záveru.

Instantnú kávu si môžete pripraviť po rozomletí kávových zŕn na prášok. V prípade kávových kapsúl ich však musíte zabaliť ako jednu porciu aj po príprave práškovej formy. Pri instantnej káve stačí na prípravu kávy zmiešať mleté kávové zrná s horúcou vodou. Do kávových kapsúl môžete pridať horúcu vodu z rýchlovarnej kanvice alebo kávovaru.

Ako sa môžem správne starať o svoj kávovar na kapsuly?

Jedným z kávovarov s najjednoduchšou údržbou sú kávové kapsuly, čo z nich robí fantastickú voľbu pre zaneprázdnený životný štýl. Hoci sa o ne ľahko stará, niekoľko zásadných postupov údržby vám zaručí dosiahnutie najlepších výsledkov:

Jedným z najdôležitejších a najúčinnejších spôsobov údržby kávovar na kapsle je odstraňovanie vodného kameňa. Vo všetkých kávovaroch sa podobne ako v rýchlovarnej kanvici hromadí vrstva vápnika alebo vodného kameňa, ktorá môže znížiť kvalitu kávy.

  • Denne kontrolujte odkvapkávaciu misku na kávovare a vyprázdňujte prípadnú tekutinu, aby ste znížili možnosť rozliatia.
  • Dostanete aj špeciálne vyvinuté kapsuly na čistenie kávy naplnené čistiacim prostriedkom, ktoré dôkladne vyčistia vnútro kávovaru.

Ak ste milovníkom kávy, môžete si pozrieť aj ďalšie produkty dostupné na stránke Kulina, ako sú nádoby na skladovanie kávy, mlynčeky na kávu a kávovary