Umývanie riadov

68 položiek celkom
Kefa na umývanie riadu 23 cm, šedá, plast, Eva Solo
Sticker
ES530684
Súprava na upratovanie SWEEP, Eva Solo
Sticker
€68,20
ES520430
Utierka na riad 50 x 40 cm, mikrovlákno, WMF
Sticker
€8
WM794719990
Hubka na riad GOURMET, sada 3 ks, WMF
Sticker
€9,99 –5 %
€9,40
WM658776040
Kefa na karafu, WMF
Sticker
Kefa na karafu, WMF
Skladom (21 Ks)
€11,10
WM0617597390
Utierka z mikrovlákna, sada 2 ks, sivá, Brabantia
Sticker
BRAB118029
Držiak na utierku 5,5 cm, strieborný, Eva Solo
Sticker
€29,20
ES530680
Stierka na riad, Brabantia
Sticker
€10,20
BRAB302381
Organizér ku drezu, šedá, Brabantia
Sticker
€19,70
BRAB302466
Hore
Ďalšie produkty

Umývanie riadu - produkty a doplnky, ktoré dokážu premeniť túto domácu prácu na potešenie

Prečo by ste mali ihneď umyť riad ?

Okamžité umývanie riadu pomáha podporovať dobrú hygienu a zdravie vašej rodiny. Hoci je myšlienka nechať špinavý riad cez noc v dreze veľmi lákavá, môže viesť k nepríjemným zápachom a množeniu nebezpečných baktérií. Navyše, zanechávanie špinavého riadu môže zničiť povrch vašich hrncov a panvíc a ak ste do nich investovali svoje peniaze, chceli by ste, aby tieto produkty vydržali roky, však? Okrem toho môžu zvyšky jedla prilákať myši, šváby a iných škodcov, ktorých je ešte ťažšie sa zbaviť ako peňazí tááák... poďme to umyť hneď!

V Kulina nájdete širokú ponuku umývacích prostriedkov a príslušenstva, ktoré urýchlia proces a zorganizujú priestor vášho drezu.

Sú nástroje na umývanie riadu extravagancia?

Rozhodne nie! Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, nástroje na umývanie riadu nie sú extravaganciou, ale absolútnou nevyhnutnosťou. Bez účinných pomôcok na umývanie riadu je ťažké dôkladne vyčistiť zvyšky jedla prilepené na tanieroch, príboroch a pomôckach a v dôsledku toho to trvá dlhšie a nechcete tráviť život pri dreze, však?

Aký je najrýchlejší spôsob umývania riadu?

No, najrýchlejší spôsob umývania riadu je vložiť ho do umývačky riadu. Nie všetky sú ale vhodné do umývačky riadu, možno ju tiež nebudete chcieť používať alebo ju jednoducho nemáte. So správnymi pomôckami vám umývanie a sušenie riadu po jedle vlastnými rukami netrvá príliš dlho. Všetko, čo musíte urobiť, je zoškrabať prebytočné jedlo, vziať kefu na riad, hubku alebo handričku a umyť riad so saponátom pod tečúcou vlažnou vodou. Potom riad opláchnite, položte na stojan na odkvapkanie a vysušte alebo ho utrite dosucha utierkou.

Kulina ponúka moderné vysokokvalitné sušiace stojany a príslušenstvo na umývanie riadu, ako sú dávkovače mydla, kefy na riad, kefy na karafy, organizéry na drezy atď., vďaka ktorým bude vaša kuchyňa uprataná, čistá a hygienická. Ponúkame produkty od niektorých z najznámejších značiek dostupných v súčasnosti na trhu, ako napríklad Joseph Joseph, Brabantia a Eva Solo.

Aj keď mnohí z nás neradi umývajú riady, je to súčasť nášho každodenného života. Prečo si teda neuľahčiť prácu pomocou praktických nástrojov na umývanie riadu od Kulina? S týmto vysoko funkčným a užitočným príslušenstvom na umývanie riadu skončíte v sekunde a budete môcť relaxovať po jedle na pohovke a piť svoj obľúbený čaj.