Etat Libre D'Orange

Etat Libre d'Orange, francúzska parfuméria, ktorá rada šokuje svojich fanúšikov vôňami, ktoré ešte nikdy necítili, prekvapivými kompozíciami, ako aj originálnymi názvami a baleniami svojich výrobkov, ktoré odrážajú ich výstredný obsah. Máte odvahu vyskúšať jednu z ich vonných sviečok?
12 položiek celkom

Etat Libre d'Orange - rebelská francúzska parfuméria plná dizajnu a nepoddajných nápadov

Etat Libre d'Orange je jedinečná a inovatívna francúzska parfuméria, ktorú v roku 2006 založil Etienne de Swardt v Paríži. Táto značka sa rýchlo stala obľúbenou medzi nadšencami parfumov pre svoj nekonvenčný prístup k tvorbe vôní a odvážne marketingové kampane.

Etienne de Swardt, zakladateľ Etat Libre d'Orange, sa inšpiroval rebelským duchom punku a umeleckou slobodou surrealistického hnutia. Chcel vytvoriť značku, ktorá by spochybnila tradičné predstavy o vôni a posunula hranice toho, čo sa vo svete parfumov považuje za prijateľné.

Sviečky, ktoré značka ponúka a ktoré sú dostupné na Kulina, boli tiež vytvorené s ambíciou prekonať to, čo je zakázané, a porušiť pravidlá. Chceli by ste vedieť, ako vonia tento druh vonnej sviečky? Pozrite si vonné sviečky a zmeňte atmosféru svojho interiéru.

Etat Libre d'Orange - značka ako žiadna iná

Jedným z charakteristických znakov značky Etat Libre d'Orange sú jej provokatívne a často humorné marketingové kampane. Ich vône a sviečky majú provokatívne názvy, ako napríklad "Fat Electrician", "Remarkable people" a "I Am Trash" Tento hravý prístup k značke pomohol značke vyniknúť na preplnenom trhu a získal jej oddaných zákazníkov, ktorí oceňujú jej neúctivý a odvážny prístup.

Okrem inovatívnych vôní je Etat Libre d'Orange známa aj svojím výrazným dizajnom flakónov a neobvyklým balením. Každá fľaštička a sviečka je navrhnutá tak, aby odrážala jedinečnú osobnosť vône, ktorú obsahuje, a značka získala niekoľko ocenení za dizajn svojich inovatívnych obalov.

Jednou z vecí, ktoré odlišujú Etat Libre d'Orange od ostatných značiek vôní, je jej záväzok používať vysokokvalitné ingrediencie. Spolupracujú s najlepšími parfumérmi v odbore, aby vytvorili jedinečné a dlhotrvajúce vône. Mnohé z ich vôní sú tiež bez krutosti a vegánske, čo z nich robí obľúbenú voľbu medzi spotrebiteľmi, ktorí si uvedomujú vplyv svojich nákupov na životné prostredie.

Etat Libre d'Orange a jeho sviečky

Etat Libre d'Orange má netradičný prístup k tvorbe vôní a snaží sa používať vysokokvalitné ingrediencie, čo viedlo k vytvoreniu kolekcie neobvyklých vonných sviečok. Preskúmajte nepoznané, zistite, ako voňajú, zažite novú náladu svojho interiéru alebo darujte sviečku Etat Libre d'Orange priateľovi, ktorý zbožňuje parfumy. Vďaka baleniu sviečky a dizajnu sklenenej nádoby bude váš darček veľmi výnimočný a nezabudnuteľný.