Viva Scandinavia

92 položiek celkom
Čajové vrecká Viva Scandinavia 50 ks
€10
VS83101
Čajová kanvica Bjorn Viva Scandinavia 1,2 l
€39
VS37901
Varná kanvica Saga Viva Scandinavia 0,8 l čierna VS82101
Zásobník s dávkovačom medu Minima Viva Scandinavia 0,3 l VS32400
Set cukorničky a mliečenky Classic Viva Scandinavia VS75700
Sitko na čaj THOR Viva Scandinavia 15 cm antracit
Novinka
€16,95
VS39045
Hore
Ďalšie produkty

Viva Scandinavia je značka zameraná na čaj
✓ Každodennú rutinu varenia čaju premení na príjemný rituál
✓ Ponúka moderné a veľmi fotogenické konvičky, hrnčeky a šálky
✓ Založená v roku 2010 v Dánsku

viva-scandinavia

Viva Scandinavia je značka špecializujúca sa na každodenný rituál prípravy čaju. A hovoríme tu o rituáli, nie o rutine, pretože s týmito produktami Viva Scandinavia budete viac než ochotní osláviť akúkoľvek chvíľu so šálkou horúceho čaju.

Vyberte si jednu z ich minimalistických čajových kanvíc s čajovými filtrami a vychutnajte si dokonalú chuť a skvelý moderný dizajn. Vyberte si kanvicu so sklenenými stenami, aby ste si mohli vychutnať pohľady na varenie čaju všetkými zmyslami. Sledujte, ako čaj každou sekundou silnie a ako voda mení farbu. Vychutnajte si dokonalú chuť sypaného čaju a jednoduchosť celého procesu.

Vyberte si svoju obľúbenú šálku alebo hrnček na čaj z rady pútavých hrnčekov, ktoré sú k dispozícií s čajovým sitkom alebo bez neho. Moderné tvary a materiály potešia každého milovníka dizajnu a ocenia ich aj skutoční znalci čaju bez toho, aby museli robiť kompromisy v chuti. Praktické a krásne šálky a hrnčeky od Viva Scandinavia sa stanú vašimi najobľúbenejšími kusmi riadu a určite aj najfotogenickejšími.

Svoj čaj alebo kávu môžete doplniť aj ďalšími doplnkami a príchuťami. Konvičky na mlieko, čajové lúhovače, dózy na med a cukorničky od Viva Scandinavia sú navrhnuté tak, aby skvele vyzerali a ešte lepšie chutili. Ste pripravení premeniť svoje každodenné zvyky na krásne rituály, vďaka ktorým bude váš život chutiť lepšie? Vyberte si Viva Scandinavia a podľahnite kúzlu pitia čaju.