Kuchynské boxy a organizéry

17 položiek celkom
Nádoba na olej alebo ocot SHARKY, sada 2 ks, biela, Koziol KOZ1414125
Organizér so zásuvkou DUO 85172, sivá, Joseph Joseph JS85172
Súprava úložných bambusových boxov ZWILLING
€119 –16 %
€99
ZW35101400
Bambusový box na nože a kuchynské náčinie 18 cm ZWILLING ZW35101403
Držiak na zubné špáradlá MAGIC BUNNY, čierna, Alessi ALASG16B
Zásobník na príbory NABA 23 cm, morská tráva, Nicolas Vahé NV112470201
Držiak na obrúsky NABA23 cm, morská tráva, Nicolas Vahé NV112470200
Košík SIV 27 cm, hnedá, morská tráva, Bloomingville
Novinka
BV82055561

Kuchynské organizéry – najlepší spôsob, ako mať kuchyňu dokonale zorganizovanú

Prečo potrebujete kuchynské organizéry?

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sú kuchynské organizéry tým najlepším spôsobom, ako usporiadať priestor v kuchyni? Pre ľudí, ktorí milujú varenie, nie je nič viac znepokojujúce ako kuchyňa, ktorá je neporiadna, neporiadna a neudržiavaná. Nájdenie dierovanej lyžice alebo zúbkovaného noža alebo akéhokoľvek iného náčinia, ktoré potrebujete, by nemalo byť frustrujúce cvičenie. Koniec koncov, šťastný kuchár je dobrý kuchár a dobrý kuchár robí chutné jedlo. S pomocou Kulina sa z vás môže stať kuchár, ktorý nájde všade všetko, a preto je vždy šťastný.

Neusporiadaná kuchyňa je nielen veľmi nepohodlná na prácu, ale pôsobí aj vizuálne rušivo. Predstavte si, že máte na sporáku hrniec s cestovinami pripravenými na odkvapkanie a nemáte po ruke cedník ani štrbinovú lyžicu. A nechcete mať prepečené cestoviny, pretože je to katastrofa! S pomocou Kulina to tak nemusí byť.

Ak hľadáte spôsob, ako si zorganizovať kuchyňu a udržať ju jednoduchou a jednoduchou čistením, použite veľa kuchynských organizérov. Sú mimoriadne efektívnym spôsobom, ako vyčistiť vašu krásnu kuchyňu, ako aj dokonalým prostriedkom na rýchle a štýlové vylepšovanie vašej kuchyne. A čo viac, krásne a inteligentne usporiadaná kuchyňa môže pridať hodnotu do vášho domova.

V Kulina nájdete širokú škálu šikovných kuchynských organizérov, ktoré vám uľahčia život a usporiadajú kuchynské dosky, zásuvky a skrinky. Medzi našimi inovatívnymi kuchynskými organizérmi na všetky účely nájdete:

S týmito inteligentnými kuchynskými organizérmi od najspoľahlivejších značiek, ako sú Joseph Joseph, Brabantia, WMF a Eva Sólo, nikdy nenájdete nič nevhodné. Kto by odolal štýlovej, krásnej a prehľadne zorganizovanej kuchyni? Určite nemôžeme!

Ako usporiadať kuchynské police, pracovné dosky a skrinky s kuchynskými organizérmi?

  • používajte veľa priehľadných nádob na uchovávanie potravín, aby ste ľahko videli, čo je v nich
  • použite organizéry zásuviek a políc, aby ste využili všetok dostupný priestor vo vašich kuchynských skrinkách
  • majte svoje kuchynské náradie pekne usporiadané v zásuvkách alebo na pracovnej doske a umiestnite ich presne tam, kde ich potrebujete
  • veci, ktoré používate najčastejšie, umiestnite na dosah a príslušenstvo, ktoré používate len z času na čas, umiestnite hlbšie alebo vyššie
  • organizujte čajovú a kávovú stanicu so všetkými nástrojmi na prípravu čaju a kávy
  • usporiadajte si priestor drezu pomocou moderného príslušenstva na umývanie riadu