Panvice na lievance

6 položiek celkom
Panvica na palacinky MINERAL B ELEMENT 27 cm, oceľ, de Buyer DB561203
Panvica na palacinky MINERAL B BOIS 27 cm, de Buyer
€72,80
DB571203
Panvica na palacinky SMILEY FACE, Nordic Ware
€63,90
NW01920
Panvica Poffertjes 32 cm, liatina, Petromax
€41,70
PET707241
Panvica PANCAKE TIME D5292072 25 cm, čierna, hliník, Tefal
Novinka
TEF2100129462

Panvice na palacinky - milujú ich nielen deti!

Panvice na palacinky sú perfektnou pomôckou pre všetkých milovníkov palaciniek a fanúšikov sladkých raňajok. Dobrá panvica na palacinky bude tiež nepostrádateľným pomocníkom v kuchyni pre všetkých rodičov detí, ktorí milujú palacinky bez ohľadu na dennú dobu alebo ročné obdobie (pozrite si, ktoré z našich panvíc si rodičia vyberajú najčastejšie a pozrite si naše najpredávanejšie panvice na palacinky tu).

Čo je to panvica na palacinky?

Panvica na palacinky je špeciálna panvica navrhnutá tak, aby vám pomohla pripraviť dokonalé palacinky za pár minút. Panvica na výrobu palaciniek sa zvyčajne vyznačuje:

  • otvory na palacinky (zvyčajne 3 až 7 otvorov rôznych priemerov, niekedy s kreatívnymi ozdobnými motívmi)
  • žiadne hrany
  • kvalitný nepriľnavý povrch
  • dlhá rukoväť
  • vhodnosť na použitie pri veľmi vysokých teplotách

Pri použití panvice na palacinky sa uistite, že používate drevenú alebo silikónovú špachtľu, aby ste chránili jemný nepriľnavý povrch pred poškriabaním.

Príprava palaciniek nemusí byť nuda! Existuje mnoho spôsobov, ako ich zatraktívniť a najjednoduchšie je pohrať sa s prísadami. Takmer každý deň môžete pridať čučoriedky, banány alebo iné ovocie, čokoládové lupienky, arašidové maslo alebo rôzne druhy omáčok, aby ste zmenili ich vzhľad a chuť.

Panvice na palacinky - ktoré si vybrať

V Kulina nájdete široký výber panvice na palacinky z ocele, hliníka alebo železa, ktoré vám pomôžu pripraviť dokonalé zlaté palacinky, kedykoľvek budete mať chuť na niečo sladké na raňajky. Medzi naše obľúbené patria legendárne panvice na palacinky francúzskej značky de Buyer, ktorá sa špecializuje na dokonalé palacinky a palacinky, ktoré vám ponúkajú kvalitné panvice na varenie, ktoré vydržia celý život a budú dokonalým doplnkom do každej kuchyne.

Nezabudnite si pozrieť aj náš výber krepových panvíc, ktoré vám umožnia pripraviť oboje – tenké palacinky aj nadýchané palacinky, a prečítajte si našu kompletnú príručku o panviciach tu.