8 položiek celkom
Bezspinková zošívačka PUSH 5 cm, strieborná, Philippi PHP136024
Zásobník na pásku CAP, 10 cm, Philippi
€49,90
PHP273051
Držiak na kancelárske spony CHIP, Alessi
€55
ALRT01
Orezávátko na ceruzky CASTOR, Alessi
€58
ALRT02
Zvinovací meter GENTS 3 m, tmavošedá, Blomus
€36,21
BM66233
Zvinovací meter GENTS 3 m, krémová, Blomus
€36,21
BM66232
Zvinovací meter GENTS 3 m, tmavošedá, Blomus
€36,21
BM66234
Dierovačka CAP 10 cm, strieborná, Philippi
€59,90
PHP273050

Kancelárske potreby - maximalizácia produktivity vašej kancelárie pomocou dizajnu

Kancelárske potreby sú nevyhnutnou súčasťou každého pracovného priestoru, dokonca aj domácej kancelárie. Tieto nástroje, od dierkovačov až po sponky, sú nevyhnutné na každodenné práce a môžu zvýšiť efektivitu, produktivitu a organizáciu. Ale nielen to. Dizajnové kancelárske potreby sú tiež ideálnym darčekom pre kolegov, obchodných partnerov, brata alebo otca.

Výber najlepších nástrojov, ktoré budú spĺňať všetky vaše potreby, nie je jednoduchý, ale stojí za to sa nad ním zamyslieť. Vyberte si doplnky, ktoré sa hodia k štýlu vašej kancelárie - či už ide o domácu, alebo firemnú - a uvidíte, ako veľmi si môžete užiť čas strávený v práci, ale obklopení krásnymi predmetmi

Aké typy kancelárskych potrieb sú k dispozícii na stránke Kulina?

Na stránke Kulina je v ponuke široký sortiment kancelárskych potrieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky každého pracoviska.

  • Ostrúhadlá na ceruzky: Ostrúhadlá sa používajú na orezanie ceruziek na presný hrot, aby sa mohli používať na písanie, kreslenie alebo vyfarbovanie. Ceruzka bez orezávača je zbytočná.
  • Zásobníky na pásky: Dávkovače pásky sa používajú na regulované a užívateľsky prívetivé dávkovanie lepiacej pásky alebo pásky Scotch. To umožňuje dobrú manipuláciu s páskou bez potreby použitia nožníc.
  • Zošívačky: Ide o nástroje, ktoré sa používajú na zošitie papierov. Existuje mnoho rôznych tvarov a veľkostí zošívačiek a niektoré dokážu naraz prilepiť až 100 strán.
  • Pravítka: Pravítka sa používajú na priamočiare kreslenie a meranie. Sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a z rôznych materiálov.
  • Sponky na papier: Kancelárske spony sú malé ohnuté kúsky plastu alebo drôtu, ktoré sa používajú na krátkodobé prichytenie papierov. Dodávajú sa v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách.
  • Dierovače: Dierkovače sú nástroje, ktoré sa používajú na vytváranie dier v papieroch na ich viazanie alebo ukladanie. Dodávajú sa v rôznych tvaroch a veľkostiach a niektoré z nich dokážu vyraziť niekoľko otvorov súčasne.

Mnohé značky dostupné na Kulina ponúkajú moderné, dizajnové a niekedy aj vtipné kancelárske potreby. Uistite sa, že ste skontrolovali návrhy Alessi (a jej legendárne orezávátko na ceruzky Castor alebo držiaky na kancelárske sponky), minimalistické výrobky od Blomus a kancelárske doplnky od Philippi, ktoré sú skvelým darčekom pre všetkých workoholikov, ale aj architektov alebo pracovníkov IT.