Nachtmann

Nachtmann predstavuje elegantné, luxusné krištáľové sklo, ktoré sa stane ozdobou vášho stola - každý deň aj pri špeciálnych príležitostiach. Poháre, dekantéry, misy, poháre na víno a whisky, vázy - vyberte si nadčasovú klasiku.
121 položiek celkom
Pohár na pivo NOBLESSE 600 ml, Nachtmann
€18,90 –19 %
€15,30
NM95635
Súprava pohárov a karafy na whisky ASPEN, 7 ks, Nachtmann NM90025
Váza MINERVA GOLD 32 cm, číra, Nachtmann
Novinka
€310
NM104160
Pohár na vodu S.O.F. NOBLESSE 245 ml, sada 4 ks, Nachtmann NM98857
Pohár na long drink NOBLESSE 375 ml, sada 4 ks, Nachtmann NM89208
Okuliare NOBLESSE, sada 18 kusov, číre, Nachtmann
Novinka
€99,99
NM101764
Pohár na whisky TRAUBE 250 ml, Nachtmann
Outlet
€150 –47 %
€79,50
NM35889
Váza MINERVA PLATINUM 40 cm, číra, Nachtmann
Novinka
€310
NM104165
Pohár na whisky SCULPTURE 340 ml, Nachtmann
€27,90 –17 %
€23
NM101968
Okuliare BOSSA NOVA, sada 18 kusov, číre, Nachtmann
Novinka
NM103000
Stojan na tortu BOSSA NOVA 32 cm, s vekom, Nachtmann
€131
NM99528
Karafa na whisky PUNK, s vekom, Nachtmann
€135 –28 %
€97
NM99505
Hore
Ďalšie produkty

Nachtmann - najlepší bavorský krištáľ

Nachtmann je známa značka vo svete krištáľového skla, preslávená svojou výnimočnou kvalitou a jedinečným dizajnom. Značka vyrába výrobky z krištáľu už viac ako 180 rokov a je známa svojím precíznym spracovaním a zmyslom pre detail.

História značky Nachtmann

Značka Nachtmann má svoje korene v Bavorskom lese v Nemecku, kde bola založená v roku 1834. Štylizované N v logu NACHTMANN znamená iniciálu mena zakladateľa spoločnosti Joh. Michael Nachtmann. Značka sa rýchlo preslávila svojimi vysokokvalitnými krištáľovými výrobkami a čoskoro sa rozšírila na medzinárodné trhy.

V roku 2004 značku Nachtmann získala renomovaná rakúska spoločnosť Riedel, ktorá vyrába krištáľové sklo. Toto spojenie umožnilo spoločnosti Nachtmann rozšíriť svoj sortiment výrobkov a ešte viac posilniť svoju povesť výnimočnej kvality.

Materiály použité pri výrobe

Nachtmann používa pri výrobe krištáľového skla len tie najkvalitnejšie suroviny. Sklo značky je vyrobené zo špeciálneho typu krištáľu, ktorý je známy svojou čistotou a leskom. Tento krištáľ je tiež veľmi odolný, čo zaručuje, že sa z výrobkov Nachtmann budete môcť tešiť dlhé roky.

Nachtmannsortiment výrobkov

Nachtmann ponúka široký sortiment výrobkov z krištáľového skla vrátane rôznych druhov pohárov - pohárov na víno, pivo, šampanské a whisky, ale aj misy, misky na občerstvenie a taniere na torty. Každý výrobok je navrhnutý tak, aby zlepšil zážitok z pitia a pozdvihol prezentáciu nápoja.

Čo je také zvláštne na pohároch na whisky Nachtmann a sérii Punk

Nachtmannpoháre na whisky sú obzvlášť pozoruhodné svojím odvážnym dizajnom. Dizajnéri značky vytvorili rad pohárov na whisky, ktoré sú nielen funkčné, ale aj estetické. Tieto poháre sú navrhnuté tak, aby zvýraznili arómu a chuť whisky a vytvorili skutočne výnimočný zážitok z pitia.

Séria Nachtmann Punk je kolekcia krištáľového skla, ktorá sa vyznačuje nápadne jedinečným dizajnom. Kolekcia obsahuje pohár na whisky, pohár na long drink a pohár na pivo, pričom každý z nich má odvážny vzor inšpirovaný punkom vyleptaný do krištáľu. Séria Punk je vďaka svojmu modernému dizajnu obľúbenou voľbou pre tých, ktorí chcú svoju zbierku nápojového riadu obohatiť o osobitý štýl. Napriek netradičnému dizajnu je séria Punk vyrobená s rovnakou precíznosťou a dôrazom na detail ako všetky výrobky Nachtmann, čo zaručuje najvyššiu kvalitu každého pohára.

German Design Award pre Nachtmann's SPHERE glass series

V roku 2016 získala séria Nachtmann's SPHERE glass prestížne ocenenie German Design Award (séria bola ocenená v kategórii "Special Mention"). Predtým získala ocenenie Red Dot Design Award v roku 2015 a Bayerischer Staatspreis v roku 2014 za vynikajúci dizajn. Táto séria obsahuje celý rad nádherne spracovaných sklenených výrobkov vrátane pohárov na whisky, fliaš na šampanské a pohárov na víno. Každý výrobok z tejto série sa vyznačuje jedinečným guľovitým tvarom, ktorý je vizuálne ohromujúci a zároveň funkčný.

Prečo ľudia oceňujú dizajn stránky Nachtmann?

Ľudia oceňujú dizajn Nachtmann, pretože je elegantný a funkčný. Krištáľové sklo značky je navrhnuté tak, aby umocnilo zážitok z pitia a pozdvihlo prezentáciu nápoja. Okrem toho sú výrobky Nachtmann známe svojou výnimočnou kvalitou a trvanlivosťou, čo z nich robí rozumnú investíciu pre tých, ktorí oceňujú jemné krištáľové sklo.

Na záver možno povedať, že Nachtmann je značka, ktorá už viac ako 180 rokov vyrába výnimočné výrobky z krištáľového skla. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, precíznemu spracovaniu a odvážnemu dizajnu sa značka stala obľúbenou medzi nadšencami krištáľového skla na celom svete. Či už hľadáte poháre na víno, pivo, šampanské alebo whisky, na stránke Nachtmann nájdete produkt, ktorý vám spríjemní pitie a vyzdvihne prezentáciu vášho nápoja.