Rosendahl

Rosendahl - symbol elegancie a nadčasového dánskeho dizajnu. Výrobky najvyššej kvality, jednoduché, jasné línie, slávni škandinávski dizajnéri. Filozofiou značky je "robiť každý deň krásnym s výrobkami, ktoré sú navrhnuté na oslavu veľkých životných príležitostí aj každodenných čarovných okamihov". Tak poďme na to!
118 položiek celkom
Prenosná stojaca lampa SOFT SPOT 34 cm, LED, čierna, Rosendahl RSD26302
Prenosná stojaca lampa SOFT SPOT 25 cm, LED, čierna, Rosendahl RSD26301
Nádoba na soľ  RO 11,5 cm, Rosendahl
€31,90
RSD20494
Karafa na vodu GRAND CRU 900 ml, číra, Rosendahl RSD25043
Utierka ALPHA 50 x 70 cm, piesková, Rosendahl
€13
RSD21400
Soľnička 6,5 cm, biela/čierna, Rosendahl
€38
RSD20495
Utierka ALPHA 50 x 70 cm, tmavosivý, Rosendahl
€13
RSD21401
Rýchlovarná kanvica GRAND CRU 1,4 l, sivá, Rosendahl RSD27203
Utierka ALPHA 50 x 70 cm, mentolový, Rosendahl
€11
RSD21404
Šejker na dressing GRAND CRU 250 ml, čierna, Rosendahl RSD16096
Dóza na potraviny GRAND CRU 750 ml, čierna, Rosendahl RSD15075
Termoska GRAND CRU 650 ml, tmavošedá, Rosendahl
€43
RSD27153
Utierka GAMMA 50 x 70 cm, mäta, Rosendahl
€13
RSD21424
Lis na citrusy GRAND CRU 250 ml, čierny, Rosendahl RSD16084
Kuchárske kliešte 32 cm, čierna, Rosendahl
€34,30
RSD23110
Termoska GRAND CRU 1 l, svetlošedá, Rosendahl
€72,90
RSD27006
Prestieranie CORKI, 43 x 30 cm, bordová, Rosendahl
€10,60
RSD607556
Doska na krájanie RÅ 31 x 17,5 cm, jaseň, Rosendahl RSD23106
Hore
Ďalšie produkty

Rosendahl - jedna z ikon dánskeho dizajnu

Stránku Rosendahl založil v roku 1993 pokrokový Erik Rosendahl, ktorá sa stala jedným z najznámejších dánskych dizajnérskych domov. Rosendahlvychádza z presvedčenia, že kvalitný dizajn by mal byť dostupný pre každého. Táto vízia viedla k zameraniu sa na navrhovanie produktov, ktoré zlepšujú každodenný život ľudí.

Prístup spoločnosti Rosendahl bol od začiatku komerčný a vytvoril hrdú tradíciu dánskeho dizajnu, ktorý je známy svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Cieľom týchto dizajnov je skrášliť a zjednodušiť každodennú rutinu a zároveň zostať dostatočne odolný, aby vydržal časté používanie.

Rosendahlhodnoty, štýl a sortiment spoločnosti

Značka si cení udržateľnosť a zodpovednosť a vo svojich výrobkoch sa snaží používať obehové a recyklovateľné materiály. Rosendahlich návrhy sú vyvážené z hľadiska estetiky a funkčnosti a sú vytvorené tak, aby vydržali každodenné používanie. Značka verí, že dobrý dizajn by mal byť nezávislý od doby alebo trendu a že by mal pretrvávať rok čo rok. Rosendahl spolupracuje s rôznymi dizajnérmi, aby vytvorila vysokokvalitné návrhy, ktoré oslovia väčšinu ľudí, a vždy zostáva verná svojim hodnotám a filozofii.

Vďaka prepracovaným detailom a praktickým vlastnostiam dizajnov Rosendahl sa stali obľúbenou voľbou pre zákazníkov, ktorí oceňujú nadčasovú eleganciu a kvalitu. V priebehu rokov Rosendahl spolupracovala s poprednými dizajnérmi na tvorbe širokej škály výrobkov vrátane kuchynského riadu, jedálenského riadu a doplnkov pre domácnosť a záhradu. V súčasnosti je Rosendahl známa svojimi jednoduchými a funkčnými dizajnmi, ktoré spájajú krásu a praktickosť, vďaka čomu je obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi na celom svete, ktorí dbajú na dizajn.

Rosendahlikony a bestsellery

Základom úspechu Rosendahl sú talentovaní a skúsení dizajnéri, ktorí oživili mnohé z klasických produktov Rosendahl.

Kolekcia skla a riadu Grand Cru od Erika Baggera pre Rosendahl je úžasným príkladom dánskeho dizajnu v jeho najlepšej podobe. Kolekcia sa vyznačuje čistými líniami a minimalistickou estetikou, ktorá je elegantná a funkčná. Pôvodná kolekcia pozostávala z radu sklenených výrobkov, ako sú poháre na pitie, poháre na víno, poháre na vodu, misy, servírovacie misy, taniere, karafy na vodu a víno, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov - prvotriedneho skla a odolného porcelánu, ktorý je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

Kolekcia Grand Cru sa vyznačuje všestrannosťou a dizajnom s charakteristickými hájmi. Vďaka svojmu jednoduchému, nadčasovému dizajnu sa hodí na bežné aj formálne príležitosti. Kolekcia Grand Cru ponúka krásu aj funkčnosť bez ohľadu na to, či organizujete večierok alebo si vychutnávate jednoduché jedlo doma. Niet divu, že kolekcia získala množstvo ocenení za dizajn vrátane prestížneho ocenenia Red Dot Design Award a bola prepracovaná tak, aby sa hodila do moderných domácností a interiérov.

Ďalším najpredávanejším produktom je Rosendahl's ocenený termoska, ktorý je dôkazom snahy značky vytvárať výrobky, ktoré sú funkčné a zároveň krásne. termoska je navrhnutá tak, aby udržala nápoje horúce alebo studené celé hodiny, takže je ideálna na použitie doma, v kancelárii alebo na cestách. Tento termoska sa vyznačuje elegantným, minimalistickým dizajnom a širokou škálou štýlových farieb, v ktorých je k dispozícii. Džbán získal za svoj inovatívny dizajn a funkčnosť množstvo ocenení vrátane Red Dot Design Award. Či už dávate prednosť klasickej čiernej alebo bielej termoske, alebo chcete do svojej kuchyne či pracoviska pridať farebný akcent, termoska Rosendahl ponúka štýl aj výkon v jednom krásnom balení.