Rosendahl

Rosendahl - symbol elegancie a nadčasového dánskeho dizajnu. Výrobky najvyššej kvality, jednoduché, jasné línie, slávni škandinávski dizajnéri. Filozofiou značky je "robiť každý deň krásnym s výrobkami, ktoré sú navrhnuté na oslavu veľkých životných príležitostí aj každodenných čarovných okamihov". Tak poďme na to!
96 položiek celkom
Kvetináč RECYCLED 24 cm, tmavozelená, Rosendahl
Sticker
€38,50
RSD20623
Kvetináč RECYCLED 30 cm, tmavozelená, Rosendahl
Sticker
€44,70
RSD20624
Kvetináč RECYCLED 12 cm, tmavozelená, Rosendahl
Sticker
RSD20620
Kvetináč RECYCLED 19 cm, piesková, Rosendahl
Sticker
€27
RSD20632
Kvetináč RECYCLED 15 cm, tmavozelená, Rosendahl
Sticker
RSD20621
Kvetináč RECYCLED 15 cm, bordová, Rosendahl
Sticker
€17,90
RSD20641
Kvetináč RECYCLED 19 cm, bordová, Rosendahl
Sticker
€27,70
RSD20642
Kvetináč RECYCLED 12 cm, bordová, Rosendahl
Sticker
€14
RSD20640
Kvetináč RECYCLED 12 cm, piesková, Rosendahl
Sticker
€13,50
RSD20630
Kvetináč RECYCLED 19 cm, tmavozelená, Rosendahl
Sticker
RSD20622
Nádoba na soľ  RO 11,5 cm, Rosendahl
Sticker
€31
RSD20494
Soľnička 6,5 cm, biela/čierna, Rosendahl
Sticker
€38
RSD20495
Organizér ku drezu RO 19 cm, strieborný, Rosendahl
Sticker
RSD18010
Hore
Ďalšie produkty

Rosendahl - jedna z ikon dánskeho dizajnu

Stránku Rosendahl založil v roku 1993 pokrokový Erik Rosendahl, ktorá sa stala jedným z najznámejších dánskych dizajnérskych domov. Rosendahlvychádza z presvedčenia, že kvalitný dizajn by mal byť dostupný pre každého. Táto vízia viedla k zameraniu sa na navrhovanie produktov, ktoré zlepšujú každodenný život ľudí.

Prístup spoločnosti Rosendahl bol od začiatku komerčný a vytvoril hrdú tradíciu dánskeho dizajnu, ktorý je známy svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Cieľom týchto dizajnov je skrášliť a zjednodušiť každodennú rutinu a zároveň zostať dostatočne odolný, aby vydržal časté používanie.

Rosendahlhodnoty, štýl a sortiment spoločnosti

Značka si cení udržateľnosť a zodpovednosť a vo svojich výrobkoch sa snaží používať obehové a recyklovateľné materiály. Rosendahlich návrhy sú vyvážené z hľadiska estetiky a funkčnosti a sú vytvorené tak, aby vydržali každodenné používanie. Značka verí, že dobrý dizajn by mal byť nezávislý od doby alebo trendu a že by mal pretrvávať rok čo rok. Rosendahl spolupracuje s rôznymi dizajnérmi, aby vytvorila vysokokvalitné návrhy, ktoré oslovia väčšinu ľudí, a vždy zostáva verná svojim hodnotám a filozofii.

Vďaka prepracovaným detailom a praktickým vlastnostiam dizajnov Rosendahl sa stali obľúbenou voľbou pre zákazníkov, ktorí oceňujú nadčasovú eleganciu a kvalitu. V priebehu rokov Rosendahl spolupracovala s poprednými dizajnérmi na tvorbe širokej škály výrobkov vrátane kuchynského riadu, jedálenského riadu a doplnkov pre domácnosť a záhradu. V súčasnosti je Rosendahl známa svojimi jednoduchými a funkčnými dizajnmi, ktoré spájajú krásu a praktickosť, vďaka čomu je obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi na celom svete, ktorí dbajú na dizajn.

Rosendahlikony a bestsellery

Základom úspechu Rosendahl sú talentovaní a skúsení dizajnéri, ktorí oživili mnohé z klasických produktov Rosendahl.

Kolekcia skla a riadu Grand Cru od Erika Baggera pre Rosendahl je úžasným príkladom dánskeho dizajnu v jeho najlepšej podobe. Kolekcia sa vyznačuje čistými líniami a minimalistickou estetikou, ktorá je elegantná a funkčná. Pôvodná kolekcia pozostávala z radu sklenených výrobkov, ako sú poháre na pitie, poháre na víno, poháre na vodu, misy, servírovacie misy, taniere, karafy na vodu a víno, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov - prvotriedneho skla a odolného porcelánu, ktorý je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

Kolekcia Grand Cru sa vyznačuje všestrannosťou a dizajnom s charakteristickými hájmi. Vďaka svojmu jednoduchému, nadčasovému dizajnu sa hodí na bežné aj formálne príležitosti. Kolekcia Grand Cru ponúka krásu aj funkčnosť bez ohľadu na to, či organizujete večierok alebo si vychutnávate jednoduché jedlo doma. Niet divu, že kolekcia získala množstvo ocenení za dizajn vrátane prestížneho ocenenia Red Dot Design Award a bola prepracovaná tak, aby sa hodila do moderných domácností a interiérov.

Ďalším najpredávanejším produktom je Rosendahl's ocenený termoska, ktorý je dôkazom snahy značky vytvárať výrobky, ktoré sú funkčné a zároveň krásne. termoska je navrhnutá tak, aby udržala nápoje horúce alebo studené celé hodiny, takže je ideálna na použitie doma, v kancelárii alebo na cestách. Tento termoska sa vyznačuje elegantným, minimalistickým dizajnom a širokou škálou štýlových farieb, v ktorých je k dispozícii. Džbán získal za svoj inovatívny dizajn a funkčnosť množstvo ocenení vrátane Red Dot Design Award. Či už dávate prednosť klasickej čiernej alebo bielej termoske, alebo chcete do svojej kuchyne či pracoviska pridať farebný akcent, termoska Rosendahl ponúka štýl aj výkon v jednom krásnom balení.