Zone

Zone Denmark je dánska značka, ktorá sa venuje tvorbe krásnych, funkčných a vysokokvalitných výrobkov pre domácnosť so zameraním na minimalistický dizajn a dôraz na detail. Či už hľadáte kúpeľňové doplnky, pomôcky do domáceho baru, pekný sklenený riad alebo lifestylový produkt, Zone Denmark vám určite ponúkne niečo, čo vás poteší.
90 položiek celkom
Súprava na umývanie riadu 4 ks SINGLES, čierna, Zone Denmark ZO332056
Súprava na umývanie riadu 4 ks, béžová, Zone Denmark ZO15240
Sprchová stierka RIM 30 cm, čierna, kov, Zone Denmark ZO14895
Kôš na bielizeň UME 60 l, taupe, plast, Zone Denmark ZO26529
Zrkadlo do kúpeľne RIM 70 cm, biela, hliník, Zone Denmark ZO14476
Kôš na bielizeň UME 60 l, čierna, plast, Zone Denmark ZO26523
Súprava na umývanie riadu 3 ks CIRCULAR, sivá, Zone Denmark ZO26735
Háčik na stenu RIM 8 cm, čierna, hliník, Zone Denmark ZO14653
Hore
Ďalšie produkty
Špička svetového dizajnu
✓ Prémiové interiérové doplnky, vybavenie do kúpeľne, kuchyne, textílie
✓ Škandinávsky minimalizmus
Výnimočne kvalitné materiály a prevedenia
104436

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.

Značka ZONE patrí medzi špičku svetového dizajnu a jej produkty sú vždy dotiahnuté do najmenšieho detailu. Ak si potrpíte na unikátny dizajn, jedinečnosť, funkčnosť, originalitu, osobitosť a čisté severské línie, budú pre vás produkty dánskej značky ZONE to pravé. Spoločnosť spolupracuje s mladými talentovanými dánskymi dizajnérmi. V ich tvorbe sa odráža severská príroda, myslenie aj štýl života. ZONE Danemark má na konte významné ocenenia, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie z najväčšej dizajnovej súťaže sveta Red Dot Award.