Alfa Forni

Alfa Forni ponúka v Taliansku vyrobené, vysoko kvalitné vnútorné aj vonkajšie, domáce aj profesionálne pece na pizzu vhodné nie len na pizzu, ale aj na pečenie, grilovanie, zapekanie a dusenie. Tak talianske, tak krásne, tak chutné!
11 položiek celkom
Vonkajšia pec na pizzu NANO, meď, Alfa Forni
€1 234
AF10001
Dno pece na pizzu CIAO, sivá, Alfa Forni
€400
AF10005
Drevený držiak 59 cm, Alfa Forni
€163 –11 %
€144
AF10065
Stojan pre pec na pizzu NANO, meď, Alfa Forni
€544
AF10038
Sada riadu na pizzu PIZZAIOLO, 12 ks, Alfa Forni
€555
AF10057
Vonkajšia pec na pizzu CIAO, strieborno-šedá, Alfa Forni AF10003
Pomôcky na pizzu v súprave, 4 ks, Alfa Forni
€372
AF10012
Lopata na pizzu, nastaviteľná dĺžka, Alfa Forni AF10016
Grilovacia panvica BBQ 500 37 cm, Alfa Forni
€167 –6 %
€156
AF10062
Kryt na pec na pizzu CIAO M, Alfa Forni
€112
AF10047

Alfa Forni - pece na pizzu pre vašu záhradu

Ak ste fanúšikom pizze a hľadáte pec na pizzu prémiovej kvality, ktorá by obohatila vašu ponuku vonkajšieho varenia o niečo nové, alebo vás nudí tradičné grilovanie, Alfa Forni je tou správnou voľbou. Táto talianska spoločnosť už viac ako 40 rokov vyrába jedny z najlepších pecí na pizzu na trhu a naďalej je na čele inovácií a dizajnu.

Spoločnosť Alfa Forni, založená v roku 1977, sa venuje výrobe vysokokvalitných vonkajších pecí na pizzu na domáce aj komerčné použitie. V priebehu rokov značka rozšírila svoj sortiment o plynové, drevené a hybridné pece na pizzu.

Vášeň, remeselná zručnosť a dokonalosť

Základom značky Alfa Forni je snaha o dokonalý dizajn a funkčnosť. Poslaním značky je poskytnúť zákazníkom nástroje, ktoré potrebujú na prípravu a podávanie pravej pizze na dreve na vlastnom dvore. Alfa Forni pevne verí, že každý by mal mať prístup ku kvalitnému zariadeniu na varenie vonku a že príprava dokonalej pizze by nemala byť ťažšia ako príprava bežného grilu, a ich víziou je, aby sa to stalo skutočnosťou pre ľudí na celom svete.

Alfa Forni's oveny - pece na pizzu ako žiadne iné

Alfa Fornisortiment výrobkov zahŕňa rôzne pece na pizzu - domáce aj profesionálne -, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Medzi ich najobľúbenejšie modely patria Alfa Pizza a Alfa Stone, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali a poskytovali vynikajúce výsledky. Ponúkajú aj rad väčších rúr pre komerčné účely pre reštaurácie a iné gastronomické prevádzky.

Pec na pizzu Alfa Forni sa od konkurencie odlišuje dôrazom na detail a kvalitou. Každá rúra je ručne vyrobená v Taliansku s použitím len tých najlepších materiálov a talianskeho zmyslu pre krásu. Alfa Forni pece na pizzu sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali a udržiavali. Vyznačujú sa inovatívnym dizajnom a technológiami, ktoré pomáhajú zabezpečiť rovnomerné varenie a vždy dokonalé výsledky.

Za svoju snahu o inovácie a dizajn získala spoločnosť Alfa Forni v priebehu rokov množstvo ocenení. Patrí medzi ne Red Dot Design Award, German Design Award a Good Design Award. Tieto ocenenia sú pre značku tou najlepšou motiváciou ísť ďalej a ešte viac posúvať hranice outdoorového varenia.

Čo sa ľuďom páči na výrobkoch Alfa Forni?

Používatelia oceňujú kvalitu a remeselné spracovanie každej rúry. Páči sa im aj všestrannosť týchto pecí, ktoré sa dajú použiť nielen na prípravu pizze, ale aj na rôzne iné jedlá, ako sú grilované alebo pečené ryby, pečená zelenina, pečené, údené alebo pomaly pečené mäso, pečené zemiaky, zemiakové placky alebo čerstvo upečená focaccia. A samozrejme, milujú lahodnú chuť, ktorú tieto pece produkujú. Na stránke Kulina sme presvedčení, že práve toto je tá najlepšia časť!

Alfa Fornivýrobky spoločnosti sú obľúbené u domácich kuchárov aj profesionálnych kuchárov a nájdete ich v domácnostiach, reštauráciách a iných gastronomických prevádzkach po celom svete. Či už ste skúsený nadšenec varenia pod holým nebom, alebo len začínate, pec na pizzu Alfa Forni určite posunie vaše kulinárske zručnosti na vyššiu úroveň.