Joseph Joseph

Všetko sa začalo jednou sklenenou doskou na krájanie... Bratia Josephovci vytvorili svoju značku kuchynských doplnkov Joseph Joseph z vášne pre navrhovanie výrobkov, ktoré by fungovali lepšie - pri každodennom používaní a vo vašej kuchyni.
323 položiek celkom
Kuchynská misa, sada 6 ks, Joseph Joseph
€52,99 –8 %
€48,40
JS80025
Organizér do skrinky pod policu CUPBOARDSTORE, Joseph Joseph JS85148
Sada nožov ELEVATE 10527, 6 ks, so stojanom, Joseph Joseph JS10527
Sada dosiek na krájanie NEST3 L, 3 ks, zelená, Joseph Joseph JS60164
Hore
Ďalšie produkty

Joseph Joseph – Všetko to začalo jedinou sklenenou doskou na krájanie…

Značku Joseph Joseph založili Antony a Richard Joseph, bratia-dvojičky a dizajnéri s vášňou pre vynálezy. V roku 2003 navrhli sklenenú dosku na krájanie, ktorá bola začiatkom ich cesty s cieľom navrhnúť funkčné kuchynské produkty, ktoré zefektívnia každodenné domáce úlohy.

Poslanie a vízia

Myšlienkou bratov Joseph je zmeniť domáce úlohy a navrhnúť produkty, ktoré fungujú lepšie, sú multifunkčné a riešia každodenné problémy. Bez ohľadu na to, aká je úloha – príprava jedla, usporiadanie kuchyne, pranie bielizne alebo nakladanie s odpadom, každý výrobok značky Joseph Joseph je navrhnutý tak, aby uľahčil každodenný život.

Multifunkčné produkty sú navrhnuté tak, aby zefektívnili prácu v kuchyni a ušetrili miesto v kuchynských zásuvkách a mali menší dopad na životné prostredie. Cieľom značky Joseph Joseph je znížiť množstvo odpadu a znečistenia používaním recyklovateľných materiálov, ponúkaním náhradných dielov tam, kde je to možné, a výrobou čo najodolnejších a multifunkčných produktov.

Dizajn a produkty Joseph Joseph

Joseph Joseph je štúdio so sídlom v Londýne, kde sú vynájdené všetky ich produkty, kde sa vyrába výskum a prototypy a kde sa každý produkt testuje, aby sa zaistilo, že funguje skvele.

Všetky kuchynské náradie a doplnky Joseph Joseph sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a ponúkajú moderný dizajn vhodný pre všetky druhy kuchynských štýlov. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb vrátane nadčasových odtieňov sivej alebo bielej a farebnejších a odvážnejších možností.

Mnoho produktov z katalógu značky získalo prestížne ocenenia, ako napríklad The Queen’s Award for Enterprise v roku 2018 za Totem Waste Separation & Recycling Bin, Excellence in Housewares Award (10 ocenení za inováciu), Global Innovation Awards (gia) (8 víťazných ocenení! s najnovším pre revolučný Flex™ WC kefa), ocenenie Reddot Design Award (od roku 2018 14 ocenení RedDot, vrátane dvoch ocenení Best of the Best za Pie™ Kitchen Timer a Totem na separáciu a recykláciu odpadu) .

Medzi bestsellermi značky Joseph Joseph v Kuline nájdete: