Kähler

Spoločnosť Kähler - súčasť skupiny Rosendahl Design Group - je známa skvelým keramickým a porcelánovým riadom, inovatívnymi glazúrami, kreatívnym dizajnom a osobitou umeleckou spoluprácou. Pozrite si jej riad, kuchynské doplnky, vázy a dekorácie a vychutnajte si dánsky, moderný a zmyselný príbeh dizajnu, v ktorom je každý vítaný.
60 položiek celkom
Váza HAMMERSHOI 25,5 cm, biela, Kähler
€80,90
KHL692363
Etažér HAMMERSHOI 28 cm, biela, Kähler
€162
KHL692273
Figúrka THE HEDONIST 22 cm biela, kamenina, Kähler
€90,20
KHL691019
Termoska HAMMERSHOI 1 l, olivovo zelená, Kähler
€60
KHL693104
Stojan na čajovú sviečku URBANIA MANOR biela, Kähler KHL691068
Omáčník HAMMERSHOI 660 ml, biela, Kähler
€49,95 –13 %
€43
KHL690115
Vianočná guľa HAMMERSHOI 2022 biela, Kähler
€22,90
KHL693260
Stojan na čajovú sviečku URBANIA TIVOLI ENTRANCE biela, Kähler KHL691060
Váza HAMMERSHOI 14 cm, číra, Kähler
Outlet
€43,90 –25 %
€32,92
KHL692487
Svietnik na čajovú sviečku URBANIA CITY biela, Kähler KHL693521
Miska na šalát HAMMERSHOI 30 cm, biela, Kähler
€83,10
KHL692225
Hore
Ďalšie produkty

Kähler - tradícia umenia a remesiel

Príbeh značky Kähler sa začal v roku 1839, keď Herman Kähler otvoril keramickú dielňu v Næstvede. Značka sa však preslávila jedinečným dizajnom, keď jej syn Herman A. Kähler, sa k nemu pripojil.

Odvtedy sa Kähler spája s tradíciou ručnej výroby a remeselného dizajnu, inovatívnymi glazúrami, kreatívnym dizajnom a osobitou umeleckou spoluprácou. Značka poskytuje svojim používateľom nádherný riad, vázy, figúrky a sochy, svietidlá a svietniky, sezónne dekorácie a textílie, ktoré v interiéri vytvárajú zmyselnú atmosféru.

Éra rodinného podniku so štvrtou generáciou rodiny Kähler sa skončila v roku 1974. Teraz je Kähler súčasťou skupiny Rosendahl Design Group - rodiny ikon moderného dizajnu a najlepších škandinávskych značiek, ktoré spájajú tradíciu s inováciou a nadčasovou eleganciou.

Kählervízia a poslanie spoločnosti

Kähler sa rozrástla na dizajnérsky kolektív s najlepšími umelcami, najväčšími dizajnérmi a remeselníkmi na palube. Okrem najtalentovanejších ľudí - umelcov a maliarov keramiky - je tajomstvom DNA Kähleraj remeselná zručnosť a kreativita, ktorú títo ľudia zdieľajú. Vďaka tomu sa Kähler stala ikonickou keramickou značkou a majstrom dánskeho keramického dizajnu.

Medzi najväčších dánskych umelcov, ktorí pracovali pre Kähler, patrili Thorvald Bindesbøll, Svend Hammershøi, Kai Nielsen alebo Jens Thirslund.

Ambíciou značky je byť lídrom na umeleckej scéne, ktorý preberá to najlepšie z umeleckého keramického dedičstva a spája ho s modernými trendmi. Značka verí, že dobrý dizajn a ručne vyrábaná kvalita nemajú dátum spotreby, a dokazuje to každým výrobkom zo svojho katalógu.

Ako sa vyrábajú výrobky Kähler?

V priebehu rokov pracovalo pre Kähler veľké množstvo rôznych maliarok keramiky, ktoré dodávali výrobkom konečnú podobu a starali sa o to, aby keramika Kählermala jedinečný a očarujúci ručne vyrábaný vzhľad. Kählertradície ručnej výroby dizajnu sú stále živé a aj v súčasnosti sú niektoré výrobky značky, ako napríklad vázy zo série Omaggio Nuovo (ktorá predstavuje obnovenie známej série Omaggio), ručne maľované. Aj všetky otvory dverí a okien v slávnej sérii keramických svietidiel Urbania sú ručne vyrezávané. Toto je klasické keramické remeslo v najlepšom svetle!

Kählersa hodia do klasických aj moderných interiérov. Ich tvary a farby sú nadčasové a elegantné a budú skvelým darčekom pre všetkých milovníkov klasického dánskeho dizajnu.