Kusmi Tea

Kusmi Tea je francúzska značka, ktorej poslaním je predstaviť čo najväčšiemu počtu ľudí to najlepšie, čo čaj ponúka. Čaj vás má potešiť, prinútiť vás stretnúť sa s priateľmi a zamyslieť sa nad svojím životom. Kusmi Tea spája čajových amatérov aj znalcov pri šálke horúceho nálevu - dostupného v mnohých príchutiach a druhoch.
64 položiek celkom
Detoxikačný čaj BB DETOX Kusmi Tea plechovka 100 g
Sticker
KUSMI21721A1070
Adventný kalendár Kusmi Tea 2023
Sticker
€49
KUSMI21211A2500
Biely čaj TROPICAL, plechovka sypaného čaju 90 g, Kusmi Tea
Sticker
KUSMI21637A1070
Jazmínový zelený čaj, 20 vrecúšok čaju, Kusmi Tea
Sticker
KUSMI21615A1120
Zelený čaj PETIT DÉJEUNER A l'ELYSÉE, 24 vreciek, Kusmi Tea
Sticker
KUSMI21691A1170
Bylinkový čaj HAPPY MIND 20 vrecúšok  čaju, Kusmi Tea
Sticker
KUSMI21662A1120
Čierny čaj FOUR RED FRUITS, 20 vrecúšok čaju, Kusmi Tea
Sticker
KUSMI21715A1120
Hore
Ďalšie produkty

Kusmi Tea: zmes histórie a chuti

Čaj je jedným z najobľúbenejších nápojov na svete s bohatou históriou a rozmanitými chuťami. Jednou zo značiek, ktorá vo svete čaju vyniká, je Kusmi Tea, ktorá už viac ako 150 rokov poskytuje milovníkom čaju jedinečné zmesi a vysokokvalitné výrobky. Založená v St. Petrohrade v Rusku v roku 1867, v roku 1917, na začiatku ruskej revolúcie, sa značka presťahovala do Paríža a v súčasnosti ju vlastní spoločnosť Groupe Orientis.

Kusmi Tea založil Pavel Michailovič Kousmichoff, mladý chlapec, ktorý začal pracovať v čajovni v St. Petersburg vo veku 14 rokov. Vďaka svojej tvrdej práci a odhodlaniu sa nakoniec stal miešačom čaju a v roku 1867 si otvoril vlastný obchod s čajom. Obchod sa rýchlo stal populárnym a Kousmichoff čoskoro začal vyvážať svoje čaje do krajín celého sveta.

V roku 1917 prinútila ruská revolúcia stránku Kusmi Tea presťahovať sa do Francúzska, kde pokračovala v raste a rozvoji. Dnes má spoločnosť Kusmi Tea obchody vo viac ako 50 krajinách a jej čaje si vychutnávajú milovníci čaju na celom svete.

Najobľúbenejšie čajové zmesi podľa Kusmi Tea

Kusmi Tea ponúka širokú škálu organických čajových zmesí, z ktorých každá má svoju jedinečnú chuť a vôňu. Medzi najobľúbenejšie zmesi patria:

  • Anastasia: zmes čiernych čajov s tónmi bergamotu, citrónu a pomarančového kvetu.

  • Prince Vladimir: korenistá zmes čiernych čajov s tónmi citrusov, vanilky a korenia.

  • Detox: Zmes maté, zeleného čaju a citrónovej trávy určená na podporu detoxikácie a wellness.

  • Kašmír Tchai: Zmes čiernych čajov s kardamónom, škoricou, zázvorom a klinčekmi.

  • Ruské ráno: Silná zmes čierneho čaju s tónmi citrusov a korenia.

  • Sladká láska: Zmes čierneho čaju, korenia a sladkého drievka s nádychom čokolády a karamelu.

Kusmi Tea ponúka nielen čierny čaj, ale aj zelené čaje, biele čajové zmesi, ovocné a bylinné nálevy. Značka ponúka aj rad wellness čajov vrátane detoxikačných a wellness zmesí určených na podporu relaxácie a dobrého zdravia. Detoxikačný čaj je napríklad známy medzi celebritami, medzi jeho fanúšikov patrí aj Kendall Jenner, ktorá pije detoxikačný čaj každý deň a hovorí: "Zvyčajne začínam deň šálkou detoxikačného čaju [Kusmi]. Denne vypijem asi 12 šálok."

Okrem čajových zmesí ponúka Kusmi Tea aj široký sortiment čajového príslušenstva vrátane čajových kanvíc, šálok, náleviek, izolovaných fliaš a ďalších. Každé Vianoce značka ponúka špeciálnu edíciu plechoviek, adventný kalendár a darčekové sady, ktoré sú skvelým darčekom pre všetkých čajových fajnšmekrov - máme ich aj na Kulina, takže sa k nim počas vianočného obdobia určite vráťte!

Prečo je stránka Kusmi Tea taká výnimočná

Jednou z vecí, ktoré odlišujú stránku Kusmi Tea od iných značiek čaju, je jej záväzok ku kvalite a udržateľnosti. Značka používa len prírodné arómy, organický čaj a prírodné ingrediencie a spolupracuje s udržateľnými čajovými farmami, aby zabezpečila, že jej produkty sú vyrábané spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Kusmi Tea je vyrobená s veľkou láskou a bez plastu, s krásnymi plechovkami, ktoré vyzerajú skvele v kuchyni aj ako darček.

Kusmi Tea tiež vyvinula jedinečný proces miešania, ktorý jej umožňuje vytvárať komplexné a aromatické čajové zmesi. Starostlivým výberom a miešaním rôznych čajov a prírodných ingrediencií dokáže Kusmi Tea vytvoriť čaje s jedinečnou a nezabudnuteľnou chuťou.

Vďaka jedinečnému procesu miešania a širokej ponuke čajových zmesí a príslušenstva je Kusmi Tea značkou, ktorú milovníci čaju na celom svete poznajú a milujú. Či už hľadáte klasický čierny čaj alebo jedinečnú wellness zmes, sme si istí, že si na Kulina nájdete niečo pre seba.