Bugatti

Zoznámte sa s talianskou značkou Bugatti, ktorá ponúka nielen štýlové kuchynské spotrebiče, príbory, kuchynské a jedálenské doplnky, ale aj myšlienku "Neočakávané každodenné zážitky" - štýlovú pripomienku, aby sme si vážili drobnosti, ktoré nás každý deň obklopujú a dokážu nás posunúť.
52 položiek celkom
Pákový kávovar DIVA 0,8 l, čierny, nerezová oceľ, Bugatti BGTT15DIVAN
Pákový kávovar DIVA 0,8 l, červený, nerezová oceľ, Bugatti BGTT15DIVAC3
Pákový kávovar DIVA 0,8 l, jablkovo zelený, nerezová oceľ, Bugatti BGTT15DIVACM
Pákový kávovar DIVA EVOLUTION 0,8 l, biely, nerezová oceľ, Bugatti BGTT15EDIVAC1
Hriankovač VOLO 32 cm, biely, nerezový, Bugatti
€219
BGTT13SVOLOC1
Hriankovač VOLO 32 cm, zlatý, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLODL
Hore
Ďalšie produkty

Bugatti - luxusné talianske kuchynské spotrebiče a príslušenstvo

Bugatti je značka, ktorá vyrába moderné kolekcie príborov, stolového riadu, kuchynského riadu, termofľašiek a malých, ale inovatívnych kuchynských spotrebičov, ktoré sú presiaknuté inteligenciou. Spojením estetického skúmania a technológie s výrazným talianskym štýlom vytvára značka predmety, ktoré majú sofistikovaný štýl a funkčný účel. Okrem toho filozofia Bugatti, ktorá je zameraná na budúcnosť, plynule integruje skutočné miestne tradície, čo vedie k jedinečnému a autentickému výrobku.

Bugatti kolekcie sa zameriavajú nielen na estetickú stránku dizajnu, ale integrujú aj základnú praktickosť, ktorú si vyžadujú predmety každodennej potreby. Koncept krásy sa objavuje vo všetkých ich kolekciách.

Bugatti história značky

Bugatti má bohatú históriu vývoja (od roku 1923), ktorá sa začala ako profesionálna dielňa vyrábajúca príbory z niklu a postriebrenej mosadze. Spoločnosť bola priekopníkom vo vývoji zliatiny Bugatti a odvtedy sa stala modernou značkou kuchynského riadu. Pôvodný názov F.lli Bugatti fu Amadio bol poctou otcovi piatich bratov, ktorí ju založili, a Bugatti sa vždy riadila silnými rodinnými väzbami a hlbokým prepojením s talianskym regiónom Lumezzane.

Pokiaľ ide o najnovšiu históriu značky, Bugatti vstúpila na trh v roku 2005 uvedením svojho prvého malého kuchynského spotrebiča, kávovaru Diva, ktorý navrhol Andreas Seegatz. Odvtedy spoločnosť pokračuje v rozširovaní svojho sortimentu výrobkov o celý rad produktov, ktoré sa vyznačujú charakteristickým dizajnom a najmodernejšou DNA.

Napriek svojej dlhej histórii Bugatti naďalej posúva hranice inovácií v oblasti dizajnu, estetiky a technológií. Spoločnosť sa snaží vniesť svoje dedičstvo a ducha do predmetov každodennej potreby a vytvoriť tak pestrý a vzrušujúci životný štýl plný príbehov, ktoré sa oplatí zdieľať.

Bugatti filozofia - neočakávaná každodennosť

Bugatti chce obohatiť každodenné zvyky, ktoré vykonávame v našich domácnostiach, urobiť ich intímnejšími a spojiť ich s našimi najhlbšími túžbami tým, že vyvolá vzácnu a emocionálnu cestu prostredníctvom krásy a dizajnu.

Bugattifilozofia Neočakávaného všedného dňa zdôrazňuje význam malých vecí, ktoré môžu ovplyvniť náš každodenný život. Táto filozofia podporuje myšlienku, že môžeme vytvárať zmysluplné zážitky tým, že si osvojíme mimoriadne skutočné, hrejivé a oduševnené momenty, ktoré sú jedinečné a prekvapivé. Je to štýlová pripomienka, aby sme si vážili drobnosti, ktoré nás každý deň posúvajú.

Bugattisortiment výrobkov - taliansky štýl sa snúbi s inováciami

Bugatti, známa aj ako Casa Bugatti, ponúka široký sortiment výrobkov pre domácnosť vrátane kuchynských spotrebičov, fliaš na vodu, príborov a kuchynských doplnkov. Ich výrobky sa vyznačujú jedinečným a inovatívnym dizajnom, ktorý spája formu aj funkciu. Bugattisú nielen vizuálne atraktívne, ale aj efektívne a praktické na každodenné použitie. Používajú vysokokvalitné materiály a venujú pozornosť aj tým najmenším detailom, aby ich výrobky boli odolné a mali dlhú životnosť. Okrem toho sa spoločnosť Bugatti zaviazala k udržateľnosti a šetrnosti k životnému prostrediu, pričom používa materiály a výrobné procesy, ktoré minimalizujú ich vplyv na životné prostredie.

Všetky malé kuchynské spotrebiče Bugatti nanovo interpretujú taliansky štýl a vyznačujú sa modernou estetikou v kombinácii so špičkovými technickými znalosťami a najmodernejšími technológiami, ako je IoT (internet vecí) použitý v aplikácii Bugatti B Chef a GTH (Glass Tech Hot Semiconductor Technology) použitý v revolučnom inteligentnom kuchynskom spotrebiči Noun.