Jedálenské súpravy

37 položiek celkom
Set misiek s paličkami MANEKI CAT BLUE MIJ 400 ml 2 ks MIJRW0001
Veľká misa NAVY & PINK SAKURA , sada 4 ks, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Set misiek s paličkami Pink Sakura MIJ
€32,90
MIJC7577
Veľká misa HONEYCOMB, sada 2 ks, 500 ml, s paličkami, MIJ MIJC6886
Set misiek Maneki Cat modrá 4 ks MIJ
€49,40
MIJRW0002
Set misiek Black Sakura 4 ks MIJ
Outlet
€44 –20 %
€35,19
MIJC0319
Suhi set BLUE DRAGONFLY, sada 6 ks, MIJ
Outlet
€54 –18 %
€43,99
MIJRW0010
Set misiek Cat Face Design s paličkami 500 ml 2 ks MIJ
€32,90
MIJC0300
Súprava na sushi GREY WITH WHITE PETALS 6 ks, MIJ
€54,90
MIJRW0031
Sushi set Geometric Flowers 6 ks MIJ
€54,90
MIJC0307
Sushi set MT so štýlovými kvetmi čierny 6 ks MIJ
€54,90
MIJC0304
Veľká misa BLUE PLUM & CHERRY BLOSSOM 300 ml, sada 4 ks, MIJ MIJRW0006
Hore
Ďalšie produkty

Jedálenské súpravy - nádych elegancie pre vašu jedáleň

Vytvorte si jednotný vzhľad jedálenského stola pomocou štýlových jedálenských súprav a dodajte svojmu jedálenskému priestoru pocit elegancie. Jedálenská súprava tanierov alebo misiek bude dokonalým základom, a ak si vyberiete zodpovedajúcu súpravu príborov, pohárov a servírovacích misiek, určite urobíte na svojich hostí dojem.

Naše jedálenské súpravy pochádzajú od popredných výrobcov riadu a okrem toho, že sú krásne, sú to tiež vysokokvalitné taniere, ktoré možno umývať v umývačke riadu, takže si môžete vychutnať jedlo so svojimi blízkymi bez toho, aby ste sa museli obťažovať s následným umývaním. Ide o to, aby ste s nimi strávili viac času ako upratovaním, nie?

Akú kolekciu jedálenských súprav si môžem kúpiť na Kuline?

Jedálenské súpravy, ktoré sú k dispozícii na Kuline sú:

  • Sady jedálenských tanierov

Pri podávaní jedla majú jedálenské taniere viac ako len funkčný význam. Pomáhajú vytvárať elegantný vzhľad a dodávajú stolu nádych elegancie jedinečnosti. Ponúkame širokú škálu možností pre každú príležitosť a pomôžeme vám urobiť z večere nielen chutné jedlo, ale aj pastvu pre oči.

Naša bohatá ponuka jedálenských tanierov zahŕňa všetky druhy jedál, od raňajkových cereálií až po slávnostné rauty. Naše jedálenské súpravy spájajú funkčnosť a dizajn, aby váš stôl mal vždy jedinečný štýl.

  • Sady misiek

Misky sa hodia na rôzne účely, od servírovania šalátov alebo müsli na raňajky až po použitie ako polievkový tanier na obed. Máme veľký výber rôznych veľkostí, materiálov a vzorov pre akýkoľvek chutný pokrm, na ktorý ich chcete použiť. Medzi jedálenskými súpravami ponúkanými v Kuline nájdete súpravy misiek na cestoviny, misky na občerstvenie a misky na ázijské polievky, šaláty a omáčky. Sú ideálne aj na prípravu horúcich jedál z jedného hrnca alebo dusených pokrmov.

Naše jedálenské súpravy sa vyrábajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a dizajnoch, takže si môžete vybrať to, čo potrebujete na každú príležitosť a do každého interiéru.

Ako sa starať o jedálenskú súpravu?

Existuje niekoľko spôsobov, ako udržiavať jedálenské súpravy v dobrom stave. Ako sme už spomenuli, väčšinu z nich možno umývať v umývačke riadu a jedálenské súpravy, napr. Made in Japan, sú odolné voči vysokému opotrebovaniu a môžu sa používať v reštauráciách. Sú tiež odolné voči odštiepeniu, ale zaobchádzajte s nimi s láskou a starostlivosťou.

Aby ste zabránili poškriabaniu, pri ručnom umývaní keramiky vždy používajte špongiu. Na ochranu pred poškriabaním pri umývaní riadu vložte do drezu plastovú nádobu na umývanie riadu.