Liiton

Splňte si svoj americký sen so značkou Liiton a vychutnajte si svoj pohár whiskey za mimoriadnych okolností a s jedinečnými krištáľovými pohármi, ktoré uvoľnia ešte viac arómy a ochladia vašu whiskey len za niekoľko sekúnd...
13 položiek celkom
Pohár na whisky THE PEAKS, sada 4 ksLiiton
€66
LT20800
Pohár na whisky GRAND CANYON, sada 4 ks, 300 ml, Litton LT10100
Pohár na whisky EVEREST, sada 2 ks, 270 ml, Liiton
€32,10
LT20500
Pohár na whisky FUJI, sada 2 ks, 270 ml, Liiton
€32,10
LT60200
Podnos na servírovanie MIRRORED 38 cm, hnedá, Litton LT20200
Podtácka, sada 4 ks, hnedé, Litton
€64,95
LT20300
Pohár na whisky GRAND CANYON 300 ml, Liiton
€19,95 –13 %
€17,30
LT11100

Liiton - značka pre milovníkov whisky

Liiton je značka, ktorá svojím jedinečným sortimentom pohárov a doplnkov na whisky rozvírila vlny v odvetví whisky. Ich výrobky - poháre a karafy na whisky - si získali obľubu medzi nadšencami a zberateľmi whisky pre svoj inovatívny dizajn, funkčnosť a vysokokvalitné materiály.

Čo je také zvláštne na výrobkoch Liiton?

Liitonnajpozoruhodnejšími výrobkami sú okuliare Mount Everest a Grand Canyon, ktorých dizajn bol inšpirovaný majestátnou krásou prírody. Dizajn pohárov je skutočne jedinečný a poskytuje milovníkom whisky úžasný vizuálny zážitok.

Jedinečný dizajn okuliarov s horským hrebeňom však nie je jedinou vlastnosťou, ktorou sa značka odlišuje od ostatných svojho druhu na trhu. Liiton produkty sú tiež:

  • pevné a odolné
  • vyrobené zo 100 % bezolovnatého skla
  • charakterizované silne zaťaženým dnom
  • predávajú sa v súpravách s karafami
  • sú skvelým darčekom pre znalcov whisky

Okrem pohárov, ktoré sa predávajú v súpravách, ponúka Liiton aj karafy, podnosy a podložky, ktoré doplnia váš zážitok z pitia a servírovania whisky.

Liiton - poháre na whisky, ktoré umocňujú zážitok z pitia whisky

Inovatívny dizajn a vysokokvalitné materiály použité vo výrobkoch Liiton vám umožnia vychladiť whisky v priebehu niekoľkých sekúnd. ako? Poháre vložte do mrazničky a vyberte ich tesne pred podávaním whisky hosťom. Nalejte whisky. Hmotnosť sklenenej základne a horského dizajnu chladí whisky bez toho, aby ju riedila ako ľad. Nemusíte sa trápiť ani s kameňmi na whisky.

Liitonvýrobky navrhnuté odborníkmi na dizajn a whisky sú ideálne pre milovníkov whisky, ktorí ocenia nielen chuť svojho nápoja, ale aj jedinečný dizajn a krásny vzhľad príslušenstva k whisky. Poháre tejto značky nie sú len na parádu, ale sú navrhnuté tak, aby umocnili zážitok z pitia whisky. Materiál a tvar pohárov udržiavajú dokonalú teplotu whisky bez riedenia vodou alebo ľadom. Vďaka tomu si pijáci môžu naplno vychutnať chuť a vôňu whisky.

Liiton výrobky sú ideálnym darčekom pre neho, pre otca, brata, priateľa alebo pre vašich kolegov v práci či obchodných partnerov, takže skôr ako si nalejete ďalší pohár, určite si pozrite ponuku Liiton na Kulina.