Príslušenstvo k mixérom

14 položiek celkom
Dóza na smoothie pre K400 stolný mixér 500 ml, KitchenAid KAKSB2032PJA
Nástavec na brúsku pre ručný mixér 100 ml, Bamix BX3001011
Náhradná nádoba na mixér K400 1,6 l, plast, KitchenAid KA5KSB2056JPA
Sklenená odmerka, sada 2 ks, 400 ml/700 ml, s vekom, Bamix BX3002011
Šľahací kotúč pre Bamix ručný mixér, Bamix BX3000002
Náhradná plastová nádoba k mixéru 5KSB5553 KitchenAid KA5KSBCJ
Stojan na ručný mixér DELUXE, biela, Bamix
€16
BX3004002
Sklenená odmerka, sada 2 ks, 400 ml/600 ml, s vekom, Bamix BX3002001
Sklenená odmerka 1000 ml, s vrchnákom, Bamix
€25
BX3002002

Príslušenstvo k mixérom - všestranné využitie mixéra

Čo je príslušenstvo mixérov?

Príslušenstvo mixéra sú náhradné diely alebo prídavné zariadenia, ktoré možno spárovať s mixérom, aby sa zvýšila jeho všestrannosť a funkčnosť. V kategórii mixérov, strúhačov, smoothie makerov, ručných mixérov, stojanových mixérov, sekáčikov a mlynčekov na mäso na stránke Kulina máme niekoľko spotrebičov.

Pomocou príslušenstva k mixérom môžete svoj mixér upraviť podľa svojich jedinečných požiadaviek a vkusu a na našej webovej stránke ponúkame rôzne príslušenstvo od renomovaných výrobcov, ako sú Bamix a KitchenAid.

Aké je hlavné príslušenstvo mixéra na stránke Kulina?

Užitočnosť a prispôsobivosť vášho mixéra môžete posilniť použitím rôzneho príslušenstva mixéra.

  • Náhradné misky na miešanie: Väčšina mixérov má mixovaciu nádobu, ktorá sa používa na mixovanie obsahu. Veľkosť misy sa líši v závislosti od veľkosti mixéra a množstva ingrediencií, ktoré chcete mixovať. Na stránke Kulina nájdete náhradné misky na mixovanie pre mixéry a mixéry od prémiových výrobcov kuchynských spotrebičov, ako je napríklad KitchanAid.
  • Stojany na prídavné zariadenia: Niektoré značky ponúkajú stojany na mixovacie nástavce, ktoré možno umiestniť na pracovnú dosku alebo pripevniť na stenu. Pomáhajú bezpečne a organizovane ukladať prídavné zariadenia.
  • Prídavné zariadenie na brúsenie: Nástavec na mletie pre ručné mixéry umožňuje mletie tvrdého syra, suchého chleba a všetkých druhov orechov, obilnín a semienok pomocou tyčového mixéra.
  • Osobné nádoby/kontajnery: Ďalšie džbány alebo nádoby na smoothie vám pomôžu pri skladovaní a preprave smoothie, polievok atď., ktoré pripravujete pomocou stojanového alebo ručného mixéra

Toto je len niekoľko najdôležitejších doplnkov k mixérom, ktoré ponúkame. Pozrite si ich teraz!

Ako sa starať o príslušenstvo mixéra?

Vhodné skladovanie, úplné vysušenie a pravidelné čistenie nástavcov mixéra je všetko, čo sa od vás vyžaduje na ich ošetrovanie. Po každom použití príslušenstvo umyte v teplej mydlovej vode a potom ho dôkladne osušte, aby sa v ňom nehromadila vlhkosť.

Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky, ktoré môžu poškodiť povrch, a uchovávajte ich v suchom prostredí. Je veľmi dôležité pravidelne kontrolovať, či nedošlo k opotrebovaniu, a akékoľvek poškodené položky by sa mali čo najskôr vymeniť.

Tieto jednoduché kroky vám pomôžu udržať príslušenstvo mixéra v dobrom stave po mnoho rokov.