Koziol

Koziol predstavuje veselé projekty, originálnu farebnú paletu, praktický design a širokú škálu produktov do kuchyne, kúpeľne, obývacej izby aj záhrady z odolných materiálov. Je to designová hra, ktorú si zamilujete na prvý pohľad!
Koziol
222 položiek celkom
Žmýkač rúr MIAOU, kozmická čierna, Koziol
€6,50
KOZ3711526
Žmýkač rúr MIAOU, biela bavlna, Koziol
€5,20
KOZ3711525
Detský desiatový box CANDY L JUNGLE, modrá, Koziol
€11,90
KOZ1426682
Detský desiatový box CANDY L ZOO, žltá, Koziol KOZ1437702
Otvárač na zaváracie poháre TOM, transparentný sivý, Koziol KOZ3712014
Desiatový box PASCAL MINI, organická ružová, Koziol KOZ3144669
Stojan na papierové uteráky MIAOU, kozmická čierna, Koziol KOZ5225526
Čajový infuzér MIAOU, eukalyptová zelená, Koziol
€9,20
KOZ3236655
Hore
Ďalšie produkty

Koziol - dizajn vyrobený v Nemecku s čistým svedomím

Koziol je renomovaná nemecká značka, ktorá navrhuje a vyrába inovatívne a udržateľné výrobky pre domácnosť a kanceláriu. Značku založil v roku 1927 Bernhard Koziol, remeselník a podnikateľ, ktorý sa pôvodne špecializoval na výrobu nástrojov a príslušenstva pre obuvnícky priemysel.

V priebehu rokov sa Koziol vyvíjala a rozširovala svoj sortiment výrobkov a stala sa poprednou značkou v európskom dizajnérskom priemysle. Dnes je spoločnosť známa svojimi funkčnými, zábavnými a štýlovými výrobkami, ktoré sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu.

Koziolje vytvárať výrobky, ktoré sú nielen estetické, ale aj udržateľné a šetrné k životnému prostrediu. Značka používa prevažne recyklovateľné a biologicky odbúrateľné materiály, ako sú termoplasty a bambus, čím sa vyhýba používaniu škodlivých chemikálií a toxínov.

Koziol výroba a vlastnosti výrobkov

Celkovo možno značku Koziol a jej výrobky charakterizovať týmito vlastnosťami:

  • veľmi široká škála farieb
  • moderný dizajn
  • zábavný, neformálny prístup k domácemu dekoru
  • najmodernejšie technológie
  • návrh, vývoj, výroba modelov, konštrukcia foriem, expedícia a marketing sa realizujú na jednom mieste, čím sa minimalizuje potreba dopravy a maximalizuje environmentálna udržateľnosť
  • žiadne termosetové plasty, žiadny BPA, žiadne zmäkčovadlá
  • všetok odpad z výroby spoločnosti sa recykluje

Koziol sortiment výrobkov značky

Koziol ponuka je mimoriadne široká. Sortiment Koziol zahŕňa širokú škálu produktov, od kuchynského náradia a doplnkov k jedálenskému jedálenský stôl až po dekorácie do domácnosti a záhrady, doplnky na piknik, doplnky do domácej kancelárie, svietidlá a domácnosť, a to všetko s osobitým a rozpoznateľným štýlom.

Medzi najobľúbenejšie výrobky Koziol patrí etažérBabell, modulárny a stohovateľný viacúrovňový servírovací tanier alebo stojan na cukrovinky, Koziol Bottichelli umývadlá a organizéry rôznych tvarov, veľkostí a farieb, nákupné tašky Tasche rôznych veľkostí alebo misa na šalátLeaf. Značka ponúka aj rad doplnkov do domácej kancelárie a kúpeľne.

Jedným z dôvodov, prečo ľudia považujú výrobky Koziol za atraktívne, je ich kombinácia funkčnosti a estetiky. Výrobky tejto značky sú nielen užitočné, ale aj vizuálne príjemné a dodajú každému priestoru štýl a osobitosť. Okrem toho, záväzok značky k udržateľnosti a ekologickej šetrnosti oslovuje zákazníkov, ktorí si cenia etickú a zodpovednú spotrebu.