Koziol

Koziol predstavuje veselé projekty, originálnu farebnú paletu, praktický design a širokú škálu produktov do kuchyne, kúpeľne, obývacej izby aj záhrady z odolných materiálov. Je to designová hra, ktorú si zamilujete na prvý pohľad!
Koziol
189 položiek celkom
Kuchynská misa PALSBY L, 5 l, koral, Koziol
€9
KOZ7807704
Kuchynská misa PALSBY L, 5 l, prírodná listová zelená, Koziol KOZ7807703
Detský desiatový box CANDY L ZOO, žltá, Koziol
€11,10
KOZ1437702
Kuchynská misa PALSBY L, 5 l, sivá, Koziol
€13
KOZ3807670
Kuchynská misa PALSBY M, 2 l, koral, Koziol
€6,70
KOZ7805704
Kuchynská misa PALSBY M, 2 l, prírodná popola šedá, Koziol KOZ7805701
Kuchynská misa PALSBY L, 5 l, zelená, Koziol
€10,90
KOZ3807668
Kuchynská misa PALSBY L, 5 l, prírodný púštny piesok, Koziol KOZ7807700
Cedník PALSBY M, 21 cm, modrá, Koziol
€11
KOZ3806671
Detský desiatový box CANDY L FARM, červená, Koziol KOZ1425676
Nádoba na olej alebo ocot SHARKY, sada 20 ks, biela, Koziol KOZ1414125
Fľaša na vodu OASE MINI 200 ml, bio jablkovo zelené, Koziol KOZ4015708
Kúpeľňový organizér BOXXX L 15 l, púštny piesok, Koziol KOZ1403121
Cedník PALSBY M, 21 cm, prírodný púštny piesok, Koziol KOZ7806700
Hore
Ďalšie produkty

Koziol - dizajn vyrobený v Nemecku s čistým svedomím

Koziol je renomovaná nemecká značka, ktorá navrhuje a vyrába inovatívne a udržateľné výrobky pre domácnosť a kanceláriu. Značku založil v roku 1927 Bernhard Koziol, remeselník a podnikateľ, ktorý sa pôvodne špecializoval na výrobu nástrojov a príslušenstva pre obuvnícky priemysel.

V priebehu rokov sa Koziol vyvíjala a rozširovala svoj sortiment výrobkov a stala sa poprednou značkou v európskom dizajnérskom priemysle. Dnes je spoločnosť známa svojimi funkčnými, zábavnými a štýlovými výrobkami, ktoré sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu.

Koziolje vytvárať výrobky, ktoré sú nielen estetické, ale aj udržateľné a šetrné k životnému prostrediu. Značka používa prevažne recyklovateľné a biologicky odbúrateľné materiály, ako sú termoplasty a bambus, čím sa vyhýba používaniu škodlivých chemikálií a toxínov.

Koziol výroba a vlastnosti výrobkov

Celkovo možno značku Koziol a jej výrobky charakterizovať týmito vlastnosťami:

  • veľmi široká škála farieb
  • moderný dizajn
  • zábavný, neformálny prístup k domácemu dekoru
  • najmodernejšie technológie
  • návrh, vývoj, výroba modelov, konštrukcia foriem, expedícia a marketing sa realizujú na jednom mieste, čím sa minimalizuje potreba dopravy a maximalizuje environmentálna udržateľnosť
  • žiadne termosetové plasty, žiadny BPA, žiadne zmäkčovadlá
  • všetok odpad z výroby spoločnosti sa recykluje

Koziol sortiment výrobkov značky

Koziol ponuka je mimoriadne široká. Sortiment Koziol zahŕňa širokú škálu produktov, od kuchynského náradia a doplnkov k jedálenskému jedálenský stôl až po dekorácie do domácnosti a záhrady, doplnky na piknik, doplnky do domácej kancelárie, svietidlá a domácnosť, a to všetko s osobitým a rozpoznateľným štýlom.

Medzi najobľúbenejšie výrobky Koziol patrí etažérBabell, modulárny a stohovateľný viacúrovňový servírovací tanier alebo stojan na cukrovinky, Koziol Bottichelli umývadlá a organizéry rôznych tvarov, veľkostí a farieb, nákupné tašky Tasche rôznych veľkostí alebo misa na šalátLeaf. Značka ponúka aj rad doplnkov do domácej kancelárie a kúpeľne.

Jedným z dôvodov, prečo ľudia považujú výrobky Koziol za atraktívne, je ich kombinácia funkčnosti a estetiky. Výrobky tejto značky sú nielen užitočné, ale aj vizuálne príjemné a dodajú každému priestoru štýl a osobitosť. Okrem toho, záväzok značky k udržateľnosti a ekologickej šetrnosti oslovuje zákazníkov, ktorí si cenia etickú a zodpovednú spotrebu.