KitchenAid

KitchenAid je výrobca kuchynských spotrebičov najvyššej kvality, ktoré poznajú a vyhľadávajú všetci domáci aj profesionálni kuchári. Vďaka svojim slávnym kuchynským robotom a najväčšej palete atraktívnych farieb na trhu je KitchenAid snom každého fanúšika varenia a pečenia.
130 položiek celkom
Kuchynský robot ARTISAN 185, mandľový, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEAC
Kuchynský robot ARTISAN 185, liatina čierna, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEBK
Ručný mixér 5KHBV83EAC, mandle, KitchenAid
Sticker
€179
KA5KHBV83EAC
Sekáčik na potraviny 5KFC0516, mandľový, KitchenAid
Sticker
KA5KFC0516EAC
Kuchynský robot ARTISAN 175, liatina čierna, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEBK
Misa pre kuchynský robot 4,83 l, KitchenAid
Sticker
€119
KA5K5THSBP
Kuchynský robot ARTISAN 175, biely, KitchenAid
Sticker
€819
KA5KSM175PSEWH
Kuchynský robot ARTISAN 175, strieborno-sivý, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEMS
Rýchlovarná kanvica ARTISAN 1,5 l, čierna, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1522EOB
Kuchynský robot ARTISAN 175, ružový matný, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEDR
Kuchynský robot ARTISAN 175, matná modrá, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEVB
Food processor 5KFC0516, kráľovská červená, KitchenAid
Sticker
KA5KFC0516EER
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM185, Kyoto Glow, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEKG
Hriankovač, 2 plátky, mandľový, KitchenAid
Sticker
€149
KA5KMT221EAC
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM175PSEMA matcha, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEMA
Hore
Ďalšie produkty

KitchenAid – aký je príbeh tejto ikony?

KitchenAid – príbeh ikony dizajnu

V roku 1908 Herbert Johnstone, inžinier z Ohia, prechádzal okolo pekárne. Všimol si muža, ktorý miesi cesto a... bol geniálny! Navrhol prvý komerčný mixér. Čoskoro v roku 1919 navrhol menší stojanový mixér s planetárnym pohybom určený pre domáce použitie. Keď to jeho manželka prvýkrát otestovala, povedala:„Je mi jedno, ako to nazývaš. Je to najlepší kuchynský pomocník, aký som kedy mala." V roku 1927 dal Johnston svojmu stojanovému mixéru elegantnejší dizajn a v roku 1936 požiadal umeleckého riaditeľa Vanity Fair Egmont Arens, aby mu pomohol s ešte štýlovejším dizajnom. A vtedy začala sláva! Stojanový mixér bol propagovaný v najpopulárnejších novinách tej doby a všetky ženy v domácnosti ho chceli mať – a chceli aby ste to mali HNEĎ!

V roku 1994 prišli produkty KitchenAid z USA do Európy a rozšírili svoju vášeň pre jednoduchšie varenie do celého sveta.

Misia KitchenAid

Značka KitchenAid je predovšetkým o výrobe a myšlienkou značky je, aby ste mohli všetko vyrábať s produktmi KitchenAid a aby ste z výroby vyťažili maximum. Takže čokoľvek varíte, pečiete, mixujete, miesite, stláčate, strúhate, mixujete, robíte to s radosťou, rýchlo a robíte to s ikonickým dizajnom KitchenAid.

Celebrity milujú Kitchen Aid!

Henry Ford a Ginger Rogers boli jedni z prvých milovníkov značky, nasledovali Julia Child, Martha Stuart, Jennifer Garner alebo Nigella Lawson, ktoré boli všetky posadnuté používaním slávneho stojanového mixéra.

Stojanová batéria KitchenAid sa často objavuje v interiérových časopisoch a blogoch o dizajne, nachádza sa takmer vo všetkých zoznamoch svadobných a vianočných darčekov a napriek tomu, že ide o mixér, ktorý vydrží veky, vždy sa nájdu fanúšikovia, ktorí čakajú na vydanie nových farieb a odtieňov .

Ako ikona amerického dizajnu dostupná v širokej škále farieb je vystavená v niekoľkých múzeách moderného umenia.

Oveľa viac ako stojanový mixér

KitchenAid je známy nielen svojimi stojanovými mixérmi a bohatou škálou farieb, ale aj inými malými kuchynskými spotrebičmi:

Sú obľúbené pre svoj retro dizajn, spoľahlivosť a kvalitné materiály a stojanové mixéry a kuchynské roboty je možné obohatiť o rôzne doplnky, ktoré zvyšujú funkčnosť spotrebičov.