Kuchynské roboty KitchenAid

14 položiek celkom
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM175PSEAC , mandle, KitchenAid KA5KSM175PSEAC
Kuchynský robot ARTISAN 175, biely, KitchenAid
€819
KA5KSM175PSEWH
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM175PSEMA matcha, KitchenAid KA5KSM175PSEMA
Kuchynský robot ARTISAN 175 5KSM175PSEOB, čierna, KitchenAid KA5KSM175PSEOB
Kuchynský robot ARTISAN 175, ľadovo modrý, KitchenAid KA5KSM175PSEIC
Kuchynský robot ARTISAN 185, losos, KitchenAid
€869
KA5KSM185PSEPH
Kuchynský robot ARTISAN 175, červená metalíza, KitchenAid KA5KSM175PSECA
Kuchynský robot ARTISAN 175, strieborno-sivý, KitchenAid KA5KSM175PSEMS
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM195 4,83 l, ibištek, KitchenAid KA5KSM195PSEHI
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM185, Kyoto Glow, KitchenAid KA5KSM185PSEKG
Kuchynský robot ARTISAN 185, kráľovská červená, KitchenAid KA5KSM185PSEER
Kuchynský robot ARTISAN 175, atramentovo modrý matný, KitchenAid KA5KSM175PSEIB
Kuchynský robot ARTISAN 175, matná modrá, KitchenAid KA5KSM175PSEVB

✓ Vysoko kvalitný výrobca KitchenAid
✓ Kuchynské roboty pre domáce a profesionálne použitie
✓ Dokonalý retro dizajn, vysoká funkčnosť
Bohaté príslušenstvo

Kuchynské roboty značky KitchenAid sú vybavené planetárnym systémom miešania, výkonným motorom s dlhou životnosťou, a robustnou stabilnou základňou. Pri dokúpení ďalšieho príslušenstva vie okrem miešania, plniť klobásky, pripravovať zmrzliny či vyrábať cestoviny.

Určite oceníte aj predĺženú záruku. Vďaka dokonalému retro dizajnu sa budú vo vašej kuchyni skutočne vynímať. Navyše ich môžete zladiť s ostatnými prístrojmi vysoko kvalitnej značky KitchenAid.

Zlepšite svoj zážitok z varenia vďaka špičkovej technológii a inováciám kuchynských robotov KitchenAid. Títo všestranní a inteligentní kuchynskí spoločníci sú navrhnutí tak, aby revolučným spôsobom zmenili spôsob varenia a poskytli vám silu na jednoduché vytváranie kulinárskych majstrovských diel.

Či už ste skúsený šéfkuchár alebo začínajúci domáci kuchár, kuchynské roboty KitchenAid ponúkajú širokú škálu funkcií, ktoré vyhovujú vašim kulinárskym potrebám. Od presného sekania a krájania až po miesenie cesta na čerstvý chlieb - tieto roboty sú vybavené tak, aby zvládli každý krok vášho varenia.

Zažite bezkonkurenčné pohodlie a efektivitu pri skúmaní rôznych nadstavcov a funkcií prispôsobených vašim preferenciám. Od nastaviteľných rezacích diskov až po pracovné misy bez obsahu BPA - každý komponent je starostlivo navrhnutý tak, aby vám zjednodušil proces varenia a zároveň zachoval charakteristický štýl a eleganciu značky KitchenAid.

Vďaka výkonným motorom a intuitívnemu ovládaniu poskytujú kuchynské roboty KitchenAid konzistentný a spoľahlivý výkon, ktorý vám umožní rozvinúť vašu kreativitu v kuchyni. Či už pripravujete rýchlu večeru počas týždňa, alebo experimentujete so zložitými receptami, tieto roboty sú vašimi spoľahlivými partnermi, pripravenými zvládnuť akúkoľvek kulinársku výzvu.

Prijmite budúcnosť varenia a premeňte svoju kuchyňu na kulinársky raj s kuchynskými robotmi KitchenAid. Preskúmajte našu kolekciu ešte dnes a odomknite si svet možností vo svojom kulinárskom úsilí. Nechajte presnosť, inovácie a štýl nanovo definovať vaše zážitky z varenia s KitchenAid. Vaše kulinárske výtvory si nič iné nezaslúžia.