Brabantia

Brabantia je svetoznáma značka, ktorá ako mávnutím kúzelného prútika premieňa predmety každodennej potreby na interiérové dekorácie. Chlebník, odpadkový kôš, kôš na bielizeň - všetky môžu byť hviezdou vášho domova!
411 položiek celkom
Dotykový odpadkový kôš BO 36 l, matná čierna, Brabantia BRAB315824
Dotykový odpadkový kôš BO, 36 l, platina, Brabantia
€205,70
BRAB315787
Dotykový odpadkový kôš BO 36 l, biela, Brabantia BRAB313509
Dotykový odpadkový kôš BO 11 + 23 l, platina, Brabantia BRAB316142
Dotykový odpadkový kôš TOUCH BIN 36 l, šampanské, Brabantia BRAB304583
Dóza na potraviny, sada 4 ks, sivé viečka, Brabantia
€46,30
BRAB122422
Držiak na toaletný papier RENEW, jemne béžová, Brabantia BRAB223242
Kôš na bielizeň BO 2 x 45 l, biela, Brabantia
€269 –8 %
€245
BRAB200540
Dotykový odpadkový kôš BO HI 60 l, matná oceľ, Brabantia BRAB130267
Pedálový odpadkový kôš BO 2 x 30 l, čierna, Brabantia BRAB211508
Dotykový odpadkový kôš NEW 40 l, metalická sivá, Brabantia BRAB114861
Hore
Ďalšie produkty

Brabantia – pretože domáce práce vás môžu povzniesť!

Brabantia je popredný svetový poskytovateľ produktov pre domácnosť na organizáciu domácnosti, skladovanie, čistenie, pranie a prípravu jedál. Aký je príbeh tohto rodinného podniku a aké sú myšlienky, ktorými sa Brabantia riadi?

Brabantia – história značky

Brabantia – holandská rodinná firma – bola založená v roku 1919 v Holandsku v provincii Brabant prastarým otcom súčasnej štvrtej generácie majiteľov Van Elderenom, ktorý produkoval svoje prvé mliečne plechovky a džbány. Prvé odpadkové koše boli vyrobené v roku 1952 a prvý ikonický dizajn s názvom Patrice s hnedými a cyklámenovými kvetmi prichádza v roku 1969. Teraz Brabantia nájdete v obchodoch po celom svete s kanceláriami a výrobnými závodmi od Rakúska po USA a z Číny do Fínska. Môžete ho tiež nájsť v miliónoch domácností, reštaurácií, obchodov a kancelárií po celom svete.

Brabantia – urobme z domácich prác radosť

Myšlienkou dizajnu Brabantia je urobiť domáce práce jednoduchšie, rýchlejšie a zábavnejšie.

Ako hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Brabantia Tijn: „Vieme, že veľa ľudí nerado robí domáce práce. Ale strávime nimi až 6 rokov života. A čas je príliš vzácny na to, aby sme ho mrhali. Prečo neobohatiť svoje každodenné rutiny, nenaučiť sa ich milovať? Radujte sa z maličkostí, nech vás pozdvihnú. (...) V Brabantia sme tu, aby sme vám pomohli s krásne navrhnutými konceptmi produktov pre príjemný život a darovanie. Sľubné koncepty, ktoré sú vyrábané udržateľným spôsobom a zanechávajú lepší svet pre budúce generácie. A aby ste si to užili."

Brabantia miluje udržateľnosť

Keď hovoríme o myšlienkach, ktorými sa spoločnosť Brabantia riadi, je nemožné nehovoriť o udržateľnosti. Brabantia miluje našu planétu a zaviazala sa, že do roku 2035 prejde na recykláciu! V skutočnosti začali s recykláciou ešte predtým, ako bolo toto slovo vynájdené, a to tak, že premenili plechovky na kondenzované mlieko na nové poháre v roku štyridsiatych rokoch minulého storočia. Recyklovateľnosť produktov je však len jednou z tvárí záväzku spoločnosti Brabantia voči Zemi. Ich produkty sú odolné a majú viacero funkcií, ich odpadkové koše sú určené na separovanie odpadu, sušiace stojany a rotačné sušičky na prirodzené sušenie, dózy zabraňujúce plytvaniu potravinami a dokonca aj inteligentné kryty žehliacej dosky pre efektívnejšie žehlenie. Ako vidíte, byť šetrný k životnému prostrediu je jedným z najväčších poslaní Brabatia a stojí za dizajnom každého jedného produktu.

Spolupráca s umelcami a ocenenia za dizajn

S cieľom poskytnúť svojim zákazníkom príjemný zážitok z čistenia domácnosti Brabantia spolupracuje s rôznymi dizajnérmi a umelcami. V roku 2015 sa Brabantia spojila s Orlou Kiely, medzinárodne uznávanou londýnskou dizajnérkou s láskou k vzorom, farbám a textúre, ktorú The Guardian opísal ako „kráľovnú tlače". Jej retro potlače dokonale ladia so štýlom Brabantia a premieňajú odpadkové koše na štýlové domáce dekorácie.

Počas viac ako 100 rokov svojej histórie získala Brabantia mnoho prestížnych ocenení za dizajn, ako napríklad Dutch Design Award (DDA) alebo iF Design Award (za rotačnú sušičku SmartLift). V roku 2019 Brabantia vyhrala prestížne GIO Award a špeciálnu cenu za originalitu s Bo Touch Bin za „premenu odpadkového koša na elegantný interiérový objekt".

Produkty a ich kvalita

Brabantia ponúka kvalitné produkty pre moderné priestory. Medzi ich najobľúbenejšie produkty patria:

Všetky produkty Brabantia boli vyvinuté, vyrobené a testované na základe štandardu vysokej kvality a Brabantia poskytuje svojim zákazníkom 2 až 10-ročnú záruku (v závislosti od produktu).