Mauviel

Mauviel1830 je ako profesionálny kuchár - má všetky ingrediencie a know-how potrebné na prípravu chutného pokrmu. Pozrite si ponuku francúzskych, profesionálnych a tradičných hrncov z medi alebo nehrdzavejúcej ocele a varte tak, ako to máte radi.
12 položiek celkom
Kastról M'COOK 24 cm, MAUVIEL
€354
ML523025
Rajnica na omáčku M'COOK 18 cm, nerezová oceľ, MAUVIEL ML521018
Rajnica na omáčku 28 cm, Mauviel
€370 –14 %
€316
ML521028
Panvica na soté M'COOK 20 cm, nerezová oceľ, Mauviel
€206,79
ML521220
Servírovacia panvica 30 cm, Mauviel
€193,10
ML523430
Rajnica na omáčku M'COOK 20 cm, nerezová oceľ, Mauviel ML521020

Mauviel1830 - oveľa viac ako len obyčajné hrnce a panvice

Mauviel1830 je renomovaná francúzska značka, ktorá už viac ako 190 rokov vyrába vysokokvalitný riad z medi a nehrdzavejúcej ocele. Spoločnosť založil v roku 1830 Ernest Mauviel v meste Villedieu-les-Poêles v Normandii vo Francúzsku. Odvtedy sa značka stala synonymom kvality, odolnosti a štýlu v oblasti kuchynského riadu.

Čím sú hrnce a panvice Mauviel také výnimočné?

Poslaním spoločnosti Mauviel bolo vždy vytvárať medený riad najvyššej kvality, ktorý je funkčný a zároveň krásny. Značka sa pýši svojím záväzkom zachovávať tradičné francúzske remeselné techniky a zároveň využívať moderné technológie na výrobu výnimočného kuchynského riadu.

Jednou z vecí, ktorou sa Mauviel odlišuje od ostatných značiek riadu, je použitie medi ako základného materiálu. Meď je vynikajúcim vodičom tepla a umožňuje rovnomerné varenie a presnú reguláciu teploty. Okrem toho je medený riad neuveriteľne odolný a má dlhú životnosť, takže sa oplatí investovať do neho každému domácemu kuchárovi.

Značka sa vyznačuje aj dôrazom na detail a kvalitou. Každý kus je ručne vyrobený kvalifikovanými remeselníkmi vo Francúzsku a značka používa len tie najlepšie materiály, aby zabezpečila, že jej kuchynský riad je nielen funkčný, ale aj krásny.

Zbierky Mauviel

Mauviel ponúka široký sortiment hrncov a panvíc, ktoré vyhovujú všetkým potrebám pri varení. Mauviel má všetko - od panvíc a panvíc na vyprážanie až po panvice a hrnce, súpravy z nehrdzavejúcej ocele a medené poklady na varenie. Každý kúsok je vyrobený so starostlivosťou a dôrazom na detail, aby spĺňal vysoké štandardy kvality značky.

Jednou z najobľúbenejších produktových línií spoločnosti Mauviel je kolekcia M'heritage, ktorá kombinuje meď s nehrdzavejúcou oceľou a vytvára tak úžasnú a funkčnú súprava hrncov. Vonkajšia strana z medi poskytuje vynikajúcu tepelnú vodivosť, zatiaľ čo vnútorná strana z nehrdzavejúcej ocele je odolná a ľahko sa čistí.

Ďalšou obľúbenou líniou je kolekcia M'cook, ktorá je určená na indukciu, je pevná a trvácna. Tento rad je vyrobený z 5 vrstiev, ktoré kombinujú nehrdzavejúcu oceľ, 3 po sebe nasledujúce vrstvy hliníka a vonkajšiu vrstvu feritickej nehrdzavejúcej ocele. To zaručuje dokonalú vodivosť vďaka rýchlemu a rovnomernému rozloženiu tepla po celom výrobku. Považuje sa za symbolickú zbierku Mauviel1830.

Navštívte stránku Kulina a presvedčte sa, prečo naši zákazníci, ktorí milujú tradičné techniky aj moderné technológie, považujú Mauviel1830 za dobrú investíciu pre každého domáceho alebo profesionálneho kuchára.