Mauviel

Mauviel1830 je ako profesionálny kuchár - má všetky ingrediencie a know-how potrebné na prípravu chutného pokrmu. Pozrite si ponuku francúzskych, profesionálnych a tradičných hrncov z medi alebo nehrdzavejúcej ocele a varte tak, ako to máte radi.
51 položiek celkom
Medená panvica M´6S Mauviel 30 cm
€330
ML51330
Medená soté panvica M´6S Mauviel 20 cm
€271,60
ML51120
Medený omáčnik M´6S Mauviel 14 cm
€242,60
ML51014
Medený omáčnik M´6S Mauviel oblý 20 cm
€290,40
ML51220
Panvica s rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele O 30 cm MAUVIEL ML521330
Hore
Ďalšie produkty
Francúzsky výrobca kvalitného riadu
✓ Perfektne vedie teplo
Luxusný medený riad, tradičnejšie nerezové a hliníkové
Špičkové ručné spracovanie, vysoká odolnosť
109146

Spoločnosť Mauviel pôsobí na trhu v oblasti kulinárstva už od roku 1830. Vo všetkých jej produktoch sa odráža typický francúzsky cit pre eleganciu a niekoľkoročná skúsenosť s výrobou produktov na varenie. Vlajkovou loďou tejto značky je excelentný medený riad, ktorý skvele vedie teplo. - Luxusný a odolný riad z medi, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka - Široká ponuka štýlového vybavenia do kuchyne v nadčasovom dizajne - Vysoká kvalita, precízne remeselné spracovanie, dlhá životnosť

Ernest Mauviel založil svoju továreň v roku 1830 vo Villedieu-les-Poeles. Toto normandské mesto je po stáročia domovom medi, ktorá sa tu spracováva. Z tejto suroviny so skvelými úžitkovými vlastnosťami už niekoľko generácií vyrába tie najluxusnejšie produkty na profesionálne aj bežné varenie doma. Mauviel medený riad perfektne rozvádza teplo, čím výrazne urýchľuje prípravu pokrmov a šetrí tak čas aj peniaze. Varianty ale táto značka ponúka aj tým, ktorí preferujú materiály ako je nehrdzavejúca oceľ a hliník alebo ten najkvalitnejší nepriľnavý povrch. V pestrom sortimente nájdete hrnce, panvice, pekáče, kuchynské náčinie a ďalších pomocníkov. Poctivé ručné spracovanie, vysoká odolnosť a nádherný klasický dizajn robia z produktov Mauviel ozdobu každej kuchyne.