Nordic Ware

Najpredávanejšie

30 položiek celkom
Forma na bábovku Elegant Party Bundt® zlatá Nordic Ware NW58677
Forma na bábovku Bavaria Bundt® strieborná Nordic Ware NW53624
Forma na bábovku Listy viniča bronzová Nordic Ware
€52,69
NW85948
Forma na bábovku Chiffon Bundt® zlatá Nordic Ware NW87477
Hore
Ďalšie produkty

✓ Americká značka so špecializáciou na výrobu foriem a kuchynského náčinia
✓ Výrobca patentovaných foriem na bábovku Bundt® z liatého hliníka
Veľký výber veľkostí foriem 
✓ V sortimente je aj vysoko kvalitný riad, pomôcky a príslušenstva

109149

Americká značka Nordic Ware je synonymom pre nezameniteľné formy na pečenie a kuchynských pomocníkov. Rodinnú firmu založil v roku 1946 Američan so švédskymi koreňmi Henry David Dalquist. Medzi zapálenými gazdinkami aj profesionálnymi cukrármi po celom svete sa značka preslávila vďaka ikonickým bábovkám Bundt® z liateho hliníka, ktoré dnes nájdete vo vyše 70 miliónoch domácností!

Americká značka Nordic Ware s vyše 70-ročnou tradíciou sa preslávila ikonickými kovovými formami na bábovku Bundt®. Názov vynálezu z roku 1950 si nechal zakladateľ firmy David Dalquist múdro patentovať a dnes sa pod ním vyrába mnoho tvarov a veľkostí foriem na pečenie. Okrem vybavenia na pečenie značka ponúka pestrú paletu riadu, pomôcok a príslušenstva. Všetky produkty spája jediné: inšpiratívny príbeh o splnení amerického sna mladého páru, ktorý sa s 500 dolármi vo vrecku, niekoľkými dobrými nápadmi a odhodlaním vytvoriť vlastný podnik, rozhodol založiť firmu v americkom Minneapolise v štáte Minnesota. NordicWare v roku 2010 vyhlásil dátum 15. novembra Národným dňom bábovky (National Bundt Day) pri príležitosti 60. výročia formy Bundt®. Každý rok organizuje súťaž v pečení báboviek a vedie kurzy varenia. Inovatívna firma je držiteľom mnohých ocenení a patentov a bola priekopníkom varenia v mikrovlnnej rúre. Značka Nordic Ware je neodmysliteľne spojená s kvalitou, spoľahlivosťou a nadštandardnou trvanlivosťou výrobkov, ktoré sa takmer výhradne vyrábajú v USA. Dlhá história a jedinečná technológia výroby z nej robí skutočného lídra v oblasti kuchynských doplnkov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie