Príborníky a organizéry na príbory

16 položiek celkom
Organizér na nože, na 5 nožov, drevo, Continenta
Sticker
CONT30518
Organizér  CUPBOARDSTORE, so zásuvkou, Joseph Joseph
Sticker
€20,90
JS85145
Organizér na príbory 35 x 30 x 7 cm, drevo, Continenta
Sticker
CONT30741

Organizéry na príbory - nevyhnutná výbava pre dokonalú organizáciu kuchyne

Čo sú organizéry na príbory?

Organizéry na príbory sú príslušenstvo, vďaka ktorému sú príbory a náčinie pekne uložené a pohodlne dostupné. Sú k dispozícii v rôznych formách a veľkostiach, od malých priehradiek až po väčšie zásuvky, a sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je plast a drevo.

Organizéry na príbory často obsahujú rôzne priehradky alebo otvory pre každý typ príboru, vďaka čomu sa príbory nepokrútia alebo nepomiešajú. To vám pomôže nielen rýchlo identifikovať potrebný nástroj, ale aj ochrániť príbor pred poškodením.

S organizérom na príbory môžete mať všetky príbory dokonale usporiadané, takže príprava jedla a prestieranie stola bude radosť. Na stránke Kulina máme produkty od najlepších značiek, ako sú napr Joseph Joseph a Continenta. A ak hľadáte organizér na kuchynské pomôcky , pozrite si našu ponuku organizérov do kuchyne.

Aké príslušenstvo možno uložiť do organizérov na príbory a zásuviek na príbory?

Organizéry na príbory sú určené na uloženie rôzneho kuchynského vybavenia vrátane:

  • Nože: Organizér na príbory dokáže oddeliť jednotlivé typy nožov, ako sú kuchárske nože, nože na chlieb alebo japonské nože, a chráni ich čepele pred otupením. Nože môžete uložiť aj do blok na nože alebo do stojana na nože.
  • Stolové nože, lyžice a vidličky: Organizéry na príbory často ponúkajú samostatné priehradky na nože, lyžice, vidličky a čajové lyžičky, ktoré umožňujú jednoduchý prístup a organizáciu.
  • Väčšie servírovacie lyžice alebo vidličky , ako aj všetky ostatné typy príborov môžetetiež uložiť do organizéra na príbory, aby boli prehľadné a pohodlne dostupné.
  • Kuchynské potreby: Do organizérov na príbory možno uložiť aj menšie kuchynské náradie, ako sú špachtle, naberačky a kliešte.
  • Odmerné lyžice a poháre: Odmerky a šálky možno jednoducho uložiť do organizéra na príbory, aby boli v prípade potreby rýchlo k dispozícii.
  • Vývrtky, otvárače fliaš a iné barmanské náradie: barmanské náradie, otvárače fliaš a vývrtky môžete uložiť aj do organizéra na príbory, aby ste ich ľahko našli, keď potrebujete otvoriť fľašu vína alebo piva.
  • Slamky a miešadlá: Ak často používate slamky alebo barové lyžičky a miešadlá, ich uloženie do organizéra na príbory vám pomôže udržať ich pekný poriadok.