Seletti

Seletti - Táto skutočne talianska značka, založená v roku 1964, sa snaží o zlepšovanie, inováciu a originalitu a ponúka svojim zákazníkom výrobky pre domácnosť, ktoré ich nielen prekvapia, ale ktoré im jednoducho vyrazia dych. Máte odvahu pozvať Seletti do svojho domova a kuchyne?
326 položiek celkom
Hlboký tanier KINTSUGI 1 22 cm, biela, Seletti
€85,70
SLT09621
Servírovací tanier KINTSUGI 42,5 cm, biela, Seletti
€232,30
SLT09655
Pohár na vodu TOILETPAPER TWO OF SPADES 8,5 cm, Seletti SLT15984
Pohár na vodu TOILETPAPER SNAKES 8,5 cm, Seletti
€21,90
SLT15983
Závesná lampa MONKEY WITH ROPE 76,5 cm, biela, Seletti SLT14883
Šálka na kávu s podšálkou a lyžicou I-WARES zelená, Seletti SLT09859VER
Stolová lampa LADY DIVER 95 cm, žltá farba, živica, Seletti SLT14937
Šálka na kávu s podšálkou KINTSUGI 3, biela, Seletti SLT09643
Stolná lampa GUMMY WORKING 42 cm, viacfarebná, živica, Seletti SLT07140
Váza KINTSUGI 19 cm, biela, Seletti
€188 –11 %
€166
SLT09676
Váza TOILETPAPER LIPSTICKS 46,5 cm, čierna, Seletti
€298,10
SLT09793
Hore
Ďalšie produkty

Seletti - značka ako žiadna iná

Značka Seletti, založená v roku 1964 v meste Cicognara v Mantove, spája dizajn s módou a popartom. Pracuje pod heslom "(R)evolúcia je jediné riešenie", Seletti sa stala synonymom kreatívnej talianskej dokonalosti a dizajnu, pričom ponúka bytové dekorácie, svietidlá, riad a ďalšie. Romano Seletti, ktorý značku založil a ku ktorému sa v 80. rokoch 20. storočia pridali jeho synovia Miria a Stefano, bol prvým, kto dal spoločnosti dynamický, inovatívny a kreatívny charakter, ktorý sa počas histórie značky nikdy nestratil. Majitelia a dizajnéri pracujúci pre Seletti majú rovnaké vlastnosti ako zákazníci a fanúšikovia spoločnosti - sú odvážni a chcú od svojho života aj od svojho domova viac.

Seletti poslanie a vízia

Seletti ponúka výrobky, ktoré spájajú dizajn, každodenný život, umenie a zmysel pre humor, a sprostredkúva tak svojim zákazníkom víziu jedinečného, osobného a zábavného životného štýlu. Seletti je neustála cesta v rámci myšlienky krásy, tvaru a funkcie.

Už od založenia značky je jej poslaním čo najviac využívať nekonečný výskum výrobkov, usilovať sa o zlepšovanie, inovácie a originalitu a stále nanovo definovať a obnovovať myšlienku dizajnu.

Selettia katalóg

Seletti vyrába všetky druhy výrobkov pre domácnosť vrátane osobných a dekoratívnych predmetov, nábytku (kreslá, pohovky, stoly, stoličky a vonkajšie kreslá, podnožky, úložné skrinky a príborníky), posteľnej bielizne a kuchynského textilu, svietidiel a osvetlenia pre vnútorné aj vonkajšie priestory, skla, príborov a jedálenského riadu pre najneobvyklejšie stolovanie.

Seletti dizajn sa objavil v mnohých reštauráciách, baroch, hoteloch, letoviskách a samozrejme aj v súkromných domoch, vďaka čomu je život ľudí šťastnejší, pestrejší a plný neobvyklých nápadov.

Dizajnéri stojaci za značkou

Za značkou stojí mnoho dizajnérov a dizajnérskych štúdií. Stefano a Miria Seletti, ktorí teraz vedú spoločnosť, spolupracujú s radom mladých talianskych a medzinárodných dizajnérov, vrátane dizajnérov Job Smeets a Nynke Tynagel zo štúdia Job, Marcantonia Raimondi Malerba, Antonia Arico, Maxime Ansiau, Eleny Cutolo alebo Emanuele Magini.

Seletti spolupracovala aj s mnohými známymi značkami a dizajnérskymi konceptmi, vrátane časopisu Maurizio Cattelan & Pierpaolo Ferrari, ktorý viedol k vytvoreniu Seletti Wears Toiletpaper - šokujúcej kolekcie tanierov, koberčekov a ďalších bytových doplnkov. Výsledkom spolupráce so známou talianskou módnou spoločnosťou Diesel je kozmický riad a ďalšie bytové dekorácie, ktoré sú skutočne z iného sveta.

Na stránke Kulina máme radi Seletti. Budete mať odvahu pozvať ho k sebe domov?