Korenie

95 položiek celkom
Korenie GRILL CHAMPIONS, sada 3 ks, Mill & Mortar
Novinka
€30
MM30096
BIO ružové korenie 25 g, celé, Mill & Mortar
Novinka
€10
MM11109
Korenie LATTE SPICES, sada 3 ks, Mill & Mortar
Novinka
€29,99
MM30001
Organická sladká paprika MURCIA 50 g, Mill & Mortar
Novinka
€8,96
MM12240
Kandizovaná ruža 40 g, Mill & Mortar
Novinka
€7,49
MM13158
Šafran La Rosera 0,5 g, Mill & Mortar
Novinka
€11,99
MM12251
Hore
Ďalšie produkty

Paprika, gurmánska paprika a koreniny – dokážu kúzliť vo vašej kuchyni. Vidieť ako!

Paprika spolu so soľou sú najobľúbenejšie koreniny, ktoré sa používajú na dochucovanie našich jedál už tisíce rokov. Každý kuchár by pravdepodobne dokonca povedal, že soľ a korenie sú jedným z najväčších priateľov ľudstva!

V Kulina Vám ponúkame široký sortiment gurmánskych paprík a aromatických zmesí bieleho, čierneho a červeného korenia, ako aj niekoľko prémiových zmesí korenia, ktoré zvýraznia chuť jedál, ktoré podávate a ktoré budú vyzerať skvele vo Vašej kuchyni resp. na stole.

Mali by ste použiť mlynček na korenie?

Keď podávate korenie alebo iné korenie na stôl, uistite sa, že sú čerstvo pomleté. prečo? Celé zrnká korenia, bylinky a iné koreniny obsahujú esenciálne oleje , vďaka ktorým chutia úžasne a tieto oleje sa uvoľňujú pri používaní mlynčeka na korenie.

Zmesi na korenie od Nicolasa Vahe – špecialistu na jednoduché chute a špeciality prémiovej kvality pre vašu kuchyňu – sú vybavené keramickými mlynčekmi, ktoré zaistia tú najlepšiu chuť a vôňu vašich jedál.

Paprika a korenie ponúkané v Kulina sa budú skvele vynímať na vašej kuchynskej doske, kuchynských poličkách, na stole aj v záhrade počas vašej grilovačky. Elegantnú gurmánsku papriku alebo zmes korenia môžete so sebou priniesť aj kamarátovi ako malý, dobre vyzerajúci a vkusný darček.

Na čo všetko môžete použiť korenie a korenie?

Použite našu gurmánsku papriku alebo zmesi korenia na okorenenie všetkých druhov jedál, dokonca aj tých najjednoduchších! Na korenie môžete použiť zmesi papriky:

  • mäso, ryby a zelenina
  • cestovinové jedlá
  • šaláty a šalátové dresingy
  • polievky
  • stir-fires
  • praženica
  • avokádové toasty