Elektrické lisy na citrusy

17 položiek celkom
Elektrický odšťavovač PLISSE, biela, Alessi
€110
ALMDL07W
Elektrický odšťavovač PLISSÉ, zelená, Alessi
€110
ALMDL07GR
Elektrický odšťavovač PLSSE, červená, Alessi
€110
ALMDL07R
Elektrický odšťavovač PLISSE, čierna, Alessi
€110
ALMDL07B
Elektrický odšťavovač PLISSE 1,7 l, sivá, Alessi ALMDL07G
Elektrický odšťavovač SG63, Alessi
€235
ALSG63W

Elektrické citrusovače – vyťažte zo svojich citrusových plodov maximum

Elektrické odšťavovače citrusov – zariadenie, vďaka ktorému budú každé raňajky výnimočné

Odšťavovač citrusov je kuchynský spotrebič vyrobený špeciálne na extrakciu šťavy z citrusových plodov. Ručné citrusovače a elektrické citrusovače sa hodia, keď si chcete vytlačiť pomarančovú, citrónovú alebo grapefruitovú šťavu na raňajky alebo ako prídavok do šalátového dresingu či jedla. Elektrické odšťavovače sú samozrejme jednoduchšie na používanie a efektívnejšie, pretože nevyžadujú manuálnu silu a dokážu vyrobiť pomerne veľa šťavy za krátky čas.

Pomocou elektrického odšťavovača môžete rýchlo premeniť pomaranče, mandarínky, citróny a grapefruity na chutnú a výživnú šťavu. Ak si chcete kúpiť elektrický odšťavovač, ste na správnom mieste. V Kuline ponúkame veľký výber elektrických odšťavovačov citrusových plodov prémiovej značky vrátane SMEG, Alessi a ETA.

Aké vlastnosti by som mal hľadať pri kúpe elektrického citrusovača?

Máte záujem o kúpu elektrického citrusovača, ale neviete, čo hľadať? Pripravili sme pre vás zoznam rád, ktoré vám pomôžu urobiť to najlepšie rozhodnutie.

  • Lisovací kužeľ

Kužeľovitý nadstavec elektrického citrusovača je známy ako lisovací kužeľ. Motor sa používa na vytlačenie šťavy z citrusového ovocia, keď ho zatlačíte na kornútok. Lisovací kužeľ sa môže líšiť v závislosti od modelu – niektoré môžu byť menšie, iné väčšie a vhodnejšie pre väčšie ovocie. Vyberte si elektrický odšťavovač, ktorý najlepšie splní vaše osobné potreby.

  • Drip Stop

Skontrolujte, či má váš elektrický odšťavovač zarážku odkvapkávania – umožňuje vám zastaviť sa medzi jednotlivými sedeniami odšťavovača, aby bola vaša pracovná doska čistá! Vysoká úroveň kyslosti citrusovej šťavy môže zničiť povrch vašej kuchynskej dosky alebo skriniek, ak je na ne citlivý.

  • Nádoba na šťavu

Spotrebič si môže sám zbierať šťavu, ak má nádobu na šťavu. Keď je hotový, jednoducho ho nalejte do pohára! Toto je praktická funkcia, ak si chcete pripraviť šťavu vopred a uložiť ju do chladničky.

  • Umývačka riadu

Vždy skontrolujte, či je možné nástavce vložiť do umývačky riadu. To vám ušetrí ručné čistenie.

Na výber máme aj odstredivé odšťavovače od popredných výrobcov na extrakciu šťavy z ovocia a zeleniny.