Detské riady

46 položiek celkom
Detská jedálenská súprava 6-dielna Safari WMF
€42,90 –7 %
€39,80
WM1280029964
Súprava detského riadu THE LION KING, 6 ks, WMF
€59,90
WM1286049964
Detská jedálenská súprava 6-dielna Kniha džunglí WMF WM1283309964
Detský prísavný delený tanier WALLY, ružová, Done by Deer DBD1716381
Silikónová doska PEEKABOO ELPHEE 16 cm, zelená, Done by Deer DBD1719833
Súprava detského riadu ELPHEE, 3 ks, silikón, Done by Deer DBD1529729
Detská taška na obed BEAR 20 cm, modrá, 3 Sprouts 3SPILUBEA
Detský prísavný delený tanier CROCO, sivá, Done by Deer DBD1709355
Hore
Ďalšie produkty

Detský jedálenský riad – spoločník, ktorý vaše deti potrebujú, aby sa pustili do vlastného jedenia

Detský jedálenský riad - je to taká zábava!

Detský riad je dokonale vhodný na držanie malých ručičiek. Typicky je navrhnutý so vzormi, ktoré sú atraktívne a príťažlivé pre deti. Často sa skladá z odolných materiálov, ktoré možno spadnúť na zem bez toho, aby sa rozbili.

Medzi detské riady patria rozdelené taniere, šálky a misky, často s rúčkami alebo sacou základňou. Deti budú nadšené z používania svojho jedálenského riadu a rodičia môžu relaxovať s vedomím, že malé deti používajú sadu riadu, ktorý je bezpečný, netoxický a hygienický.

Prečo potrebujem dať svojmu dieťaťu súpravu detského riadu?

Výživové potreby dojčiat sa veľmi výrazne menia, keď vyrastú do batoliat. Keď malé batoľatá prechádzajú z pyré a malého jedla na jedlá pre „veľké deti“, tento riad pre malé deti je ideálny, pretože je príliš skoro na to, aby vaše deti používali šálky, taniere, misky, lyžičky a vidličky veľkosti pre dospelých. Môžu ich omylom zhodiť zo stola alebo... uhryznúť.

Zároveň je veľmi dôležité, aby sa deti naučili samokŕmiť, pretože jedenie je samozrejme jednou z najdôležitejších zručností potrebných nielen na prežitie, ale aj na socializáciu, chodenie do škôlky atď. Urobte pre svoje deti zábavou, že sa zapoja a jedia samy, keď majú rodinu na večeru.

Aké materiály sa používajú pri výrobe detského riadu?

  • Silikón

Prémiový silikón bezpečný pre potraviny je netoxická látka, ktorá odoláva pachom a škvrnám. Tiež sa ľahko ohýba a je odolný. Vydrží teplo a vydrží dlhšie ako plast.

  • Plasty

Plast je húževnatý materiál, ktorý často znesie použitie v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu. Plastový riad pre deti je tiež ľahší ako nehrdzavejúca oceľ, vďaka čomu sa batoľa ľahšie drží. Uistite sa, že materiál, z ktorého je vyrobený riad vášho dieťaťa, neobsahuje BPA a iné škodlivé látky.

Detský riad nie sú len taniere a misky, ale aj špeciálne hrnčeky, ktoré sú vhodné pre malé deti alebo ktoré sú vybavené nekvapkajúcimi výlevkami. A keďže deti milujú chodiť s pohármi v ruke, sú vyrobené aj z nárazuvzdorných materiálov, takže sa nebudete musieť ničoho obávať.

Detský riad ponúkaný v Kulina

V Kulina ponúkame široký výber atraktívneho detského riadu z plastu alebo silikónu vyrábaného spoľahlivými značkami špecializujúcimi sa na detské výrobky alebo riad a príbory. Vyberte si z ponuky takých značiek, ako sú 3 klíčky, Done by deer a WMF a uvidíte, ako bude vaše dieťa zo dňa na deň samostatnejšie! V Kulina nájdete:

  • farebné detské misky (často s prísavkou)
  • taniere vhodné pre deti s jednou, dvoma alebo tromi priehradkami
  • súpravy detského riadu
  • súpravy detského riadu s podbradníkom
  • poháre na jedlo pre deti
  • súpravy detských príborov