Ručné mixéry a šľahače

6 položiek celkom
Ručný šľahač HMF01WHEU, biela, Smeg
€179 –19 %
€144,90
SMEHMF01WHEU
Ručný šľahač HMF01BLEU, čierna, Smeg
€179 –13 %
€154,80
SMEHMF01BLEU
Ručný mixér KULT X, WMF
€78,90
WM416560011
Ručný šľahač HMF01PGEU pastelovo zelená, Smeg
€175,60
SMEHMF01PGEU

Ručný mixér - pomocná ruka vo vašej kuchyni

Čo je to ručný mixér?

Ručný mixér je prenosný elektrický spotrebič s dvoma odnímateľnými kovovými šľahačmi a nastaviteľnými rýchlosťami. Niektoré verzie sa navyše dodávajú s ďalšími nástavcami, ako je metla. Pomocou tohto zariadenia je možné miešať, mixovať, šľahať a šľahať rôzne jedlá.

Na rozdiel od ručných mixérov, ručné mixéry efektívne začleňujú do cesta alebo cesta vzduch a vytvárajú nadýchané palacinky a šľahačku, ktorú môžete podávať na vrchu. Samozrejme, sú oveľa rýchlejšie ako pri použití tradičnej ručnej metódy s kuchynskou misou a lyžičkou alebo stierkou.

Čo treba zvážiť pri výbere ručného mixéra?

Základ

Základňa označuje stranu ručného mixéra, ktorú položíte na pult, keď sa nepoužíva. Ak je základňa príliš malá alebo nestabilná, ručný mixér sa neustále prevracia, preto sa uistite, že váš ručný mixér správne sedí na kuchynskej linke.

Rýchlosti

Aby ste získali väčšiu kontrolu pri kombinovaní komponentov, najlepšie ručné mixéry budú mať široký rozsah variabilných rýchlostí. Hľadajte aj tlačidlo turbo. Táto funkcia vyšle do vašej misy krátku dávku energie, aby sa zotreli zvyšky a zabezpečilo sa, že je všetko dobre premiešané.

Hmotnosť

Ručný mixér budete musieť pri používaní neustále držať a ovládať, takže musíte myslieť na to, akú váhu môže vaša ruka pohodlne zdvihnúť. Ak je ručný mixér príliš ťažký, bude sa vám ťažko ovládať.

Prílohy

Ručné mixéry sa zvyčajne dodávajú s dvoma šľahačmi, ale niektoré modely sú navyše vybavené hákmi na miesenie cesta a drôtenou metličkou na šľahanie a prevzdušňovanie smotany, pusiniek a vajec a miešanie ľahkých omáčok a masla na panviciach. Pred umývaním vždy skontrolujte, či sú nástavce vhodné do umývačky riadu.

Ako sa starám o svoj ručný mixér?

Jednoducho použite vlhkú špongiu alebo utierku na čistenie vonkajšieho povrchu mixéra a jemne zmyte všetky prilepené nečistoty. Nedovoľte, aby sa špongia príliš namočila; Ak by sa do motora dostala voda, mohlo by to spôsobiť poruchu ručného mixéra. Nikdy neponárajte mixér do vody, pretože to môže trvalo poškodiť motor.

Naším cieľom v Kulina je poskytnúť našim zákazníkom široký sortiment prémiových kuchynských spotrebičov, a preto poskytujeme široký výber špičkových ručných mixérov od renomovaných výrobcov, ako sú ETA, WMFa KitchenAid.