Dávkovače mydla

77 položiek celkom
Dávkovač tekutého mydla 250 ml, biely, Brabantia BRAB280269
Dávkovač tekutého mydla SONO 250 ml, tmavošedá, Blomus BM69046
Dávkovač mydla PRESTO 85164 350 ml, sivý, Joseph Joseph JS85164
Dávkovač tekutého mydla RENEW jemná béžová, Brabantia BRAB223327
Dávkovač tekutého mydla SONO, čierny, Blomus
€35,65
BM66274
Dávkovač mydla RIM 200 ml, čierny, hliník, Zone Denmark ZO14651
Dávkovač tekutého mydla 200 ml, sivý, Brabantia BRAB302503
Dávkovač tekutého mydla SONO, tmavosivá, Blomus
€35,65
BM69039
Hore
Ďalšie produkty

Dávkovače mydla – urobte si kúpeľňu pohodlnejšou

Čo sú dávkovače mydla?

Dávkovač mydla je zariadenie určené na uvoľňovanie tekutého mydla regulovaným spôsobom. V závislosti od typu dávkovača a preferencií používateľa môžu dávkovače mydla obsahovať tekuté mydlo, penové mydlo alebo mydlo v prášku. Môžu byť automatické alebo manuálne.

Často sa používajú na verejných toaletách, zdravotníckych zariadeniach, stravovacích zariadeniach a iných miestach, kde je udržiavanie dobrej hygieny rúk nevyhnutné na obmedzenie prenosu choroboplodných zárodkov a chorôb.

Spoločnosť Kulina si vybrala dávkovače mydla so skvelým dizajnom a vysokou kvalitou od známych výrobcov vrátane Brabantia, Blomusa Eva Solo. Dodávajú sa v rôznych materiáloch a farbách, takže sme si istí, že si budete môcť vybrať dávkovač mydla, ktorý bude ladiť so štýlom vašej kúpeľne. Ak však uprednostňujete tradičné mydlo, pozrite si našu ponuku mydielok.

Aké sú výhody dávkovačov mydla?

Použitie dávkovačov mydla má mnoho výhod:

  • Hygiena: Dávkovaním regulovaného množstva mydla slúžia dávkovače mydla na podporu správnej hygieny rúk tým, že znižujú pravdepodobnosť krížovej kontaminácie a prenosu mikróbov a baktérií.
  • Pohodlie: Dávkovače mydla si vyžadujú len malú námahu a jednoducho sa obsluhujú a nemusíte ich čistiť tak často ako štandardné misky na mydlo
  • Cenovo výhodné: V porovnaní s bežnými mydlovými výrobkami sú dávkovače mydla cenovo dostupnejšou možnosťou. Pomáhajú minimalizovať množstvo použitého mydla a zabraňujú vzniku odpadu, pretože dávkujú regulované množstvo, čo znižuje potrebu dopĺňania.
  • Environmentálne výhody: Keďže mnohé dávkovače mydla je možné znovu naplniť a znova použiť, z fliaš na mydlo, ktoré sa použijú iba raz, sa vyprodukuje menej plastového odpadu. Dávkovače mydla sú teraz vo výsledku zelenšou voľbou.
  • Estetika: Dávkovače mydla sú dostupné v rôznych dizajnoch, farbách a materiáloch, pričom všetky môžu zlepšiť vizuálnu príťažlivosť bezprostredného okolia. Znižujú tiež neporiadok a plytvanie, ktoré sú spojené s bežnými mydlami, ktoré po opakovanom použití môžu byť slizké a škaredé.

Keďže dávkovače mydla sú súčasťou moderných kúpeľňových kolekcií kúpeľňových doplnkov , môžu byť doplnené ďalšími zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami, ktoré miestu dodajú jednotnejší vzhľad.

Mám si vybrať dávkovač mydla alebo misku na mydlo?

Pri výbere medzi dávkovačom mydla a miskou na mydlo je potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí, vrátane čistoty, praktickosti, ceny a estetiky. Nádobky na mydlo sú lacnejšou alternatívou, ale vyžadujú si častejšie čistenie a výmenu a môžu mať negatívny vplyv na celkovú estetiku miestnosti. Niektorí ľudia si však radšej umývajú ruky mydlom, takže výber závisí od vašich preferencií.

Hoci by mohli byť dopredu drahšie, dávkovače mydla sú často hygienickejšie, praktickejšie a na pohľad príjemnejšie ako misky na mydlo.