Elektrické variče na vajíčka

2 položiek celkom
Varič vajec STELIO, WMF
€77,30
WM0415070011
Elektrický varič vajec EK 3165, čierny, Severin
Novinka
€29,99
SEVE3412064

Elektrické variče vajec - jednoduchý a dokonalý spotrebič pre každého milovníka vajec

Čo sú elektrické variče vajec?

Elektrické variče vajec sú kuchynské spotrebiče, ktoré sa rýchlo a pohodlne používajú na varenie vajec. Sú to malé zariadenia, ktoré majú základňu, výhrevné teleso a podnos alebo šálky na vajcia.

Základňa variča vajec získava teplo z vykurovacieho telesa, ktoré je napájané elektrinou, a tak ohrieva vodu v základni. Varič vajec sa automaticky vypne a spustí alarm, keď sú vajcia uvarené na určenú úroveň prepečenia.

Elektrické variče vajec sú praktickým a efektívnym spôsobom prípravy vajec, najmä ak vajcia konzumujete často a chcete ušetriť čas a energiu v kuchyni.

Ak máte radi vajíčka, môžete si pozrieť aj naše šálky na vajíčka, ktoré vám umožnia servírovať vajíčka elegantným spôsobom.

Ako dlho trvá varenie vajec v elektrický varič vajíčok?

Čas varenia vajec v elektrický varič vajíčok sa môže líšiť v závislosti od použitého modelu a požadovaného stupňa prepečenia. elektrický varič vajíčok však zvyčajne trvá 6 až 12 minút, kým uvarí vajcia na mäkko, stredne tvrdé alebo tvrdé.

Niektoré variče vajec sú napríklad vybavené jediným tlačidlom, ktoré môžete stlačiť na spustenie procesu varenia. Potom automaticky zmení čas varenia na základe počtu varených vajec a zvoleného stupňa prepečenia.

Čas varenia sa môže líšiť v závislosti od viacerých premenných, vrátane veľkosti vajec alebo ich teploty.

Aké sú výhody používania elektrický varič vajíčok?

Používanie elektrický varič vajíčok má množstvo výhod, ale tie, ktoré sa považujú za najvýznamnejšie vo všetkých modeloch, sú zdôraznené nižšie:

  • Pohodlie: Používanie elektrický varič vajíčok je naozaj jednoduché a vyžaduje len malú prípravu.
  • Konzistentnosť: Aby sa zabránilo prevareniu alebo nedovareniu vajec, používajú sa presné teplotné a časové parametre. Môžete si byť istí, že každé vajce sa pripravuje presne rovnakým spôsobom, čo umožňuje dosiahnuť konzistentné výsledky.
  • Úspora času: Elektrické variče vajec sú rýchlejšie ako bežné varenie vajec na sporáku, čo vám môže ušetriť čas v kuchyni.

Naše elektrické variče vajec na Kulina pochádzajú od jednej z najznámejších značiek, ako napr WMF. Môžete si pozrieť aj ďalšie kuchynské spotrebiče, ktoré máme a ktoré šetria čas a námahu, napríklad ryžovar alebo fritézu.