Stojany na vajíčka

22 položiek celkom
Kalíšok na vajíčka MCEGG MINNIE MOUSE, WMF
€16,99 –9 %
€15,30
WM1296466040
Kalíšok na vajíčka MCEGG, ružový, WMF
€11,90
WM0616687400
Kalíšok na vajíčka MCEGG, modrý, WMF
€11,90
WM0616687620
Kalíšok na vajíčka MCEGG, zelený, WMF
€12,20
WM0616687290
Kalíšok na vajíčka MCEGG, oranžový, WMF
€11
WM0616687450
Kalíšok na vajíčka LEGIO NOVA, Eva Solo
€24
ES887275
Kalíšok na vajíčka CICO, s lyžičkou, ružová, Alessi ALASG23P
Kalíšok na vajíčka RO, sada 4 ks, teplá sivá, Blomus BM64144
Kalíšok na vajíčka PILAR, sada 2 ks, svetlosivá, Blomus BM64271
Kalíšok na vajíčka CICO, s lyžičkou, modrá, Alessi ALASG23AZ
Kalíšok na vajíčka HAMMERSHOI, sada 2 ks, biely, Kähler KHL693025
Kalíšok na vajíčka RHOMBE 5 cm, tmavomodrá, Lyngby LY201986
Kalíšok na vajíčka PILAR, sada 2 ks, zelený, Blomus BM64270
Kalíšok na vajíčka RHOMBE 5 cm, zelená, Lyngby LY201984
Kalíšok na vajíčka RHOMBE 5 cm, žltá, Lyngby LY201985
Kalíšok na vajíčka PILAR, sada 2 ks, krémová, Blomus BM64269
Kalíšok na vajíčka PILAR, sada 2 ks, piesok, Blomus BM64273
Kalíšok na vajíčka PILAR, sada 2 ks, tmavosivý, Blomus BM64272

Stojany na vajcia - reprezentatívny a elegantný spôsob, ako si vychutnať vajíčko

Čo je to stojan na vajcia a ako ho používať?

kalíšok na vajíčka je malá nádoba, ktorá slúži na udržiavanie vajec vo vzpriamenej polohe, zvyčajne na ich pohodlné podávanie a konzumáciu alebo na ich zaujímavú prezentáciu.

Ak chcete použiť stojan na vajcia, položte ho na rovný povrch a strčte doň špicatý koniec vajca, aby stálo rovno. Na stojanoch s vajíčkami sa často podávajú vajíčka uvarené na tvrdo alebo na mäkko, ako aj veľkonočné vajíčka alebo iné okrasné vajíčka.

Šálky na vajcia sú k dispozícii v širokej škále tvarov a štýlov a sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je porcelán, sklo, plast alebo nehrdzavejúca oceľ. Stojany na vajcia na Kulina majú rôzny dizajn a vyrábajú ich renomované spoločnosti, ako napr WMF, Blomus, Bitz, a Lyngby. Ponúkame aj stojany na vajíčka pre deti s atraktívnym dizajnom, ktorý ich povzbudí, aby si dali na raňajky niečo výživné.

Prečo sú malé riady/príslušenstvo, ako napríklad šálky na vajíčka, dôležité pri elegantnom stolovaní?

Atraktívne usporiadanie stola je veľmi dôležité, pretože dodáva prezentácii pocit triedy a noblesy. Drobné riady a doplnky, ako sú stojany na vajíčka, maslové misky, nádoby na med, poháre na džem, zohrávajú v tomto smere kľúčovú úlohu.

Tieto drobnosti môžu hosťom zlepšiť zážitok z jedla a dodať im pocit dôležitosti a starostlivosti. Špeciálne nádoby na koreniny, ako je med, tiež pomáhajú udržiavať poriadok a čistotu na stole.

K celkovej estetike stola môže prispieť aj použitie atraktívnych a dobre navrhnutých a vybraných stojanov alebo doplnkov na vajíčka, čím sa zlepší vizuálna príťažlivosť prostredia.

Ak hľadáte spôsob, ako vylepšiť vzhľad svojho stola, ponúkame aj rôzne drobné servírovacie doplnky, ako sú košíky na chlieb, cukorničky alebo džbány na mlieko.

Na čo môžem použiť stojan na vajcia?

Stojany na vajcia sa dajú použiť na rôzne účely, napríklad:

  • Podávanie vajec na mäkko a na tvrdo: Na servírovanie vajec na mäkko sa môžu použiť stojany na vajcia, pričom špicatý koniec vajca sa vloží do stojana, aby sa zabezpečila jeho stabilita.
  • Zdobenie vajec: Stojany na vajíčka sa dajú použiť aj na držanie vajíčok rovno hore pri ich zdobení farbami, farbičkami alebo inými ozdobami.
  • Zobrazenie varených vajec: Na sviatky alebo špeciálne udalosti, ako sú Veľká noc alebo raňajky, možno varené vajcia prezentovať výrazným a atraktívnym spôsobom pomocou stojanov na vajcia.
  • Podávanie vaječných pokrmov: Deviled eggs a vaječný šalát sa môžu podávať na stojanoch na vajcia, čo je jedinečný nápad na prezentáciu.

Stojany na vajíčka predstavujú osobitý spôsob servírovania a vystavovania vajec, vďaka čomu sa stanú zábavným a užitočným doplnkom vašej kuchyne alebo jedálenský stôl.