Hübsch

Hübsch je dizajnérska spoločnosť so škandinávskymi koreňmi a láskou k jednoduchému, ale hravému dizajnu. Jej poslaním je robiť svojim používateľom radosť výrobkami, ktoré sú skvelé na vytváranie osobného dojmu, vyjadrenie vášho štýlu, nálady a zmyslu pre dizajn. Vyberte si, čo sa vám páči, kombinujte, zlaďte... a usmievajte sa.
66 položiek celkom
Nástenná lampa HALO 25 cm, jantárová, Hübsch
€152
HU991203
Stojan na kvety OBLONG 60 cm, oranžová, Hübsch
€297
HU21220
Stojan na kvety AIRY, sada 2 ks, 55 cm/45 cm, mosadz, Hübsch HU270610
Kvetináč CARE, sada 2 ks, žltá farba, Hübsch
€49
HU671304
Polička FOLD DOUBLE 60 cm, sivá, žehlička, Hübsch HU21114
Váza RIPPLE 2,1 l, žltá, sklo, Hübsch
€50
HU480802
Ozdobná kupola FLORA, údená, Hübsch
€40
HU661510
Nástenná lampa EDGE mosadz, Hübsch
€132
HU990708
Závesná lampa YAMA, zelená, Hübsch
€152
HU991304
Puff CUBE 58 x 37 cm, oranžová, Hübsch
€224
HU21323
Dekoračná misa BLAZE 31 cm, viacfarebná, sklo, Hübsch HU661501
Hore
Ďalšie produkty

Hübsh - Kde žije šťastie

Hübsh je dánska spoločnosť, ktorú v roku 2010 založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen. Štýl spoločnosti je ovplyvnený zásadami dánskeho dizajnu, ktoré zdôrazňujú jednoduchosť, funkčnosť a minimalizmus. Výrobky Hübsh sú navrhnuté tak, aby boli nadčasové a univerzálne a aby sa bez problémov hodili do akéhokoľvek priestoru, či už ide o domácnosť, kanceláriu alebo verejný priestor.

Prístup a štýl dizajnu spoločnosti Hübsh

Cieľom značky je priniesť ľuďom šťastie do interiéru. Za týmto účelom ponúka Hübsch "vzhľad a pocit", ktorý spája hravý prístup k materiálovým a farebným kombináciám so zmyslom pre estetiku pre útulné, ale vzdušné interiéry.

Prístup spoločnosti Hübsh k dizajnu sa vyznačuje funkčnosťou, odvážnym výberom farieb a doplnkovými kontrastmi, ako aj čistými líniami a jednoduchými formami.

Aké produkty ponúka spoločnosť Hübsh?

Spoločnosť Hübsh ponúka široký sortiment výrobkov vrátane nábytku, ako sú pohovky, stoličky, stoly, vonkajší nábytok, regály a úložné riešenia. Nábytok spoločnosti je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ponúka pohodlie a útulnosť vďaka výberu kvalitných látok a je navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky.

Okrem nábytku ponúka spoločnosť Hübsh aj celý rad svietidiel (vonkajšie svietidlá, stolové lampy, nástenné lampy, stropné svietidlá a stojacie lampy) a textílie pre príjemný pocit a hrejivý vzhľad každého domova. Patria sem koberce, dekoračné vankúše, prehozy a deky, ale aj kuchynský textil, posteľná bielizeň a uteráky.

V katalógu značky nájdete aj produkty na dekoráciu domácnosti, ako sú vázy, nástenné dekorácie, svietniky, zrkadlá, háčiky, kuchynské doplnky a úložné riešenia.

Celkovo značka ponúka všetko, čo potrebujete na zariadenie svojho domova v modernom a zároveň útulnom štýle, a ak sa rozhodnete zostať verní značke Hübsh, môžete si byť istí, že váš domov bude čoskoro vyzerať ako z interiérového časopisu.