Sprchové poličky a držiaky

46 položiek celkom
Kúpeľňová polica MODO S 51,5 cm, čierna, Blomus
€61,15
BM69205
Polička do sprchy DUO 70557, biela, Joseph Joseph
€22
JS70557
Polička do sprchy NEXIO 34 cm, biela, Blomus
€121,38
BM66333
Polička do sprchy MODO 34 cm, oceľ, čierna
€61,15
BM66329
Organizátor do kúpeľne, biela, Brabantia
€32,10
BRAB280764
Polička do sprchy DUO, biela, Joseph Joseph
€20,49
JS70558
Organizátor do kúpeľne SURF M, púštny piesok, Koziol KOZ1407121
Polička do sprchy NEXIO 25 cm, biela, Blomus
€111,18
BM66332
Organizátor do kúpeľne SURF XL, biela, Koziol
€11,10
KOZ1441125
Hore
Ďalšie produkty

Sprchové poličky a držiaky - dokonalý spôsob, ako si zorganizovať sprchu

Aké typy sprchových políc a držiakov sú k dispozícii na stránke Kulina?

Považujete niekedy svoju sprchu za neorganizovaný neporiadok? Nájsť v správny čas tú správnu toaletnú pomôcku môže byť náročné, pretože fľaštičky so šampónom, mydlom a ďalšími predmetmi sú roztrúsené po celom priestore. Pomôžu vám s tým sprchové držiaky a police. Tieto užitočné organizéry vám umožnia udržiavať čistotu a poriadok v sprche, takže sa môžete sústrediť na upratovanie namiesto toho, aby ste sa hrabali vo svojich veciach.

Zatiaľ čo na bežných trhoch je k dispozícii mnoho sprchových držiakov a políc, z ktorých každý má inú výhodu, tu na Kulina ponúkame jedinečný výber závesných sprchových držiakov. Závesný organizátor do kúpeľne je obľúbenou možnosťou na uloženie potrieb do sprchy, pretože zaberá veľmi málo miesta a jednoducho sa inštaluje a odstraňuje.

Kulina ponúka závesné sprchové držiaky od známych výrobcov, ako sú Blomus, Brabantia a Koziol a dodávajú sa z rôznych materiálov, napríklad z plastu, titánu a ocele. Môžete si ľahko vybrať taký, ktorý sa hodí k vašej sprche, pretože sa dodávajú v rôznych veľkostiach a tvaroch.

Kde je najlepšie umiestniť organizátor do kúpeľne?

Najlepšie miesto na umiestnenie organizátor do kúpeľne závisí od veľkosti a tvaru vašej sprchy a od vašich osobných preferencií. Môžete si zavesiť organizátor do kúpeľne alebo polička do sprchy:

  • Na sprchovej tyči alebo ventile: Je to skvelá voľba, ak máte malú sprchu. Zavesením držiaka na sprchovú tyč alebo ventil uvoľníte miesto na podlahe a budete mať svoje veci na dosah.
  • Na stene: Ak máte väčšiu sprchu, môžete si na stenu namontovať organizátor do kúpeľne . Budete mať viac úložného priestoru a vaše veci zostanú usporiadané.
  • V rohu: Ak máte rohovú sprchu, môžete do nej umiestniť rohový sprchovací kút. Ušetríte tak miesto na uskladnenie a budete mať svoje veci na dosah.
  • Na podlahe: Ak vám nevadí, že zaberiete trochu miesta na podlahe, niektoré z našich políc sa dajú ľahko umiestniť na zem. Tým sa zvýši kapacita vášho úložného priestoru a zjednoduší sa prístup ku všetkým vašim veciam.

Pri výbere najlepšieho miesta pre organizátor do kúpeľnemusíte zvážiť veci, ako je pôsobenie vody, prístupnosť a usporiadanie sprchy.

Pokiaľ ide o ďalšie kúpeľňové potreby, môžete si pozrieť našu kolekciu kozmetických doplnkov, vešiakov na uteráky, misiek na mydlo atď.