Fľašky na vodu

79 položiek celkom
Fľaša na vodu MAKE & TAKE 500 ml, tmavošedá, Brabantia BRAB148842
Termoska MONTII ORIGINAL, 600 ml, čučoriedka, Yumbox YB0012
Termoska MONTII ORIGINAL, 600 ml, jahoda, Yumbox
€24,99
YB0015
Fľaša na vodu BOTTLE TO GO 600 ml, krém, Lékué
€24,90
LKE0302018V19M017
Termoska MONTII ORIGINAL, 600 ml, hrozno, Yumbox
€24
YB0013
Fľaša na vodu RENO 500 ml, jahodový ľad, tritan, Kambukka KBMK1105007
Termofľaša KEEP COOL 600 ml, tmavomodrá, Stelton SN35519
Termoska TO GO CLICK MOOMIN 750 ml, jemný piesok, Stelton SN13721
Hore
Ďalšie produkty

Fľaše na vodu - pohodlne popíjajte a uhaste svoj smäd a chuť štýlovo

Voda je nevyhnutná pre naše prežitie a hydratácia je dôležitá pre udržanie dobrého zdravia. Preto je dobré mať pri sebe vždy fľaša na vodu . Udržuje vás hydratovaných, pomáha vám šetriť peniaze a znižuje vašu uhlíkovú stopu.

Fľaše na vodu sú nádoby určené na uchovávanie a prepravu tekutín. Vyrábajú sa v širokej škále tvarov, veľkostí, farieb a materiálov. Fľaše na vodu najvyššej kvality vyberáme od výrobcov ako Yumbox, Eva Solo, Stelton, a mnohých ďalších.

Ak ste neustále na cestách a potrebujete niečo štýlové k fľaša na vodu, môžete si pozrieť aj naše obedové boxy.

Aké typy fliaš na vodu sú k dispozícii na stránke Kulina?

Na našej webovej stránke sú k dispozícii rôzne druhy fliaš na vodu, z ktorých si môžete vybrať, a každá z nich má špecifické výhody.

  • Plastové fľaše na vodu - Plastové fľaše sú nádoby vyrobené z plastu, ktoré sa používajú na skladovanie a prenášanie vody. Sú prenosné, ľahké a široko dostupné.
  • Fľaše na vodu z nehrdzavejúcej ocele - Fľaše na vodu vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú odolnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Sú recyklovateľné, a ak sú izolované, dokážu udržať teplotu vody dlhšie.
  • Sklenené fľaše na vodu - Sklenené fľaše na vodu sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa chcú úplne vyhnúť plastom. Sú bezpečné pre životné prostredie, opakovane použiteľné a neobsahujú chemikálie. Okrem toho nezachytávajú chute ani pachy a ľahko sa čistia.
  • Inteligentné fľaše na vodu - Môže byť fľaša na vodu inteligentná? Áno, môže! Pozrite sa bližšie na Joseph Joseph fľaše na vodu a zistite, ako vám môžu pomôcť pri udržiavaní hydratácie. Jednou z hlavných vlastností fľaša na vodu Dot je jej jedinečné viečko s otočným ciferníkom s farebnými bodkami. Každá bodka predstavuje určité množstvo vody, zvyčajne 200 mililitrov (alebo 7 uncí). Počas pitia vody z fľaše môžete otáčať ciferníkom a označovať tak svoj pokrok. Toto vizuálne znázornenie uľahčuje sledovanie množstva vypitej vody a pomáha vám udržať si hydratáciu.

Ako sa môžem starať o svoje fľaše na vodu?

Ak chcete udržať fľaša na vodu hygienickú a čistú, musíte sa o ňu starať. Nasledujúce tipy vám pomôžu správne udržiavať fľaše na vodu:

  • Clean Cleanpravidelne sa zbavujte baktérií alebo zvyškov, ktoré sa v fľaša na vodu mohli usadiť. Po vyčistení vnútra fľaše kefkou na fľaše a horúcou mydlovou vodou ju dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou.
  • Overte bezpečnosť umývačky riadu: Niektoré fľaše na vodu sú odolné voči vysokým teplotám a abrazívnym čistiacim prostriedkom používaným v umývačkách riadu, iné však nie.