Palacinkovače

2 položiek celkom
Palacinkovač LONO 33 cm, WMF
€112
WM0415120011
Prístroj na prípravu palaciniek CM 2199, Severin
€83,99 –13 %
€72,30
SEVECM2199

Krepovačky – Perfektné zariadenie na varenie chutne tenkých palaciniek a palaciniek

Čo je to elektrický krepovač?

Elektrický krepovač je kuchynský nástroj navrhnutý na rýchlu a jednoduchú prípravu tenkých, okrúhlych a lahodných palaciniek. Pozostáva z plochého, kruhového varného povrchu, ktorý je vyhrievaný elektrickým vykurovacím telesom a často je pokrytý nepriľnavým materiálom.

Niektoré modely dostupné v Kulina sa dodávajú aj s ďalším príslušenstvom, ako je napríklad obracačka krepu alebo natierač krepu.

Potrebujete krepovačku?

Ak robíte palacinky len z času na čas, môžete použiť svoju bežnú panvicu alebo palacinkovú panvicu , ale ak ste vy alebo vaša rodina milovníci palaciniek a pripravujete ich neustále, nátierka na palacinky bude dobrá voľba.

Elektrické krepovačky uprednostňujú začínajúci aj skúsení kuchári, pretože sa jednoducho obsluhujú, sú efektívne a zaručujú dokonalé výsledky. Naše elektrické krepovačky sú starostlivo vyberané od renomovaných výrobcov, ako sú WMF a Severin.

Ako môžem použiť elektrický krepovač?

Robiť palacinky s elektrickým krepovačom? Je to jednoduché!

  • Pripravte cesto a predhrejte stroj.
  • Nalejte malé množstvo cesta do stredu varnej plochy a pomocou krepovej nátierky ho rovnomerne rozotrite.
  • Potom palacinku varte 30 až 60 sekúnd, otočte ju, varte ďalších 30 až 40 sekúnd, vyberte ju špachtľou a postup opakujte, kým neurobíte všetky palacinky, ktoré potrebujete.

Pri manipulácii so zariadením je dôležité dodržiavať pokyny a bezpečnostné opatrenia výrobcu a nosiť chňapky alebo inú tepelne odolnú rukavicu.

Čo môžete variť na elektrickom krepovači?

Elektrický krepovač možno použiť na varenie rôznych jedál iných ako palaciniek. Toto sú len niektoré z nich:

Palacinky: Na výrobu lahodných palaciniek možno použiť elektrický stroj na výrobu palaciniek. Stačí naliať cesto na palacinky na horúcu panvicu a potom prevrátiť, keď sa objavia bublinky.

Tortilly: Vytvorte si vlastné tortilly doma pomocou elektrického krepovača. Zmiešajte múku, soľ, vodu a olej a vypracujte cesto. Malo by sa natenko vyvaľkať a piecť na krepovom stroji, kým len jemne nezhnedne.

Sendviče s grilovaným syrom: Ak chcete pripraviť pekný sendvič s grilovaným syrom, položte chlieb so syrom na gril a varte, kým sa syr neroztopí a chlieb nebude chrumkavý.

Quesadillas: Elektrický krepovač je tiež ideálny na prípravu chrumkavých quesadillas. Vložte svoju preferovanú náplň do tortilly, preložte ju na polovicu a pečte na krepovačke, kým nebude chrumkavá a zlatá.