Červená kolekcia KitchenAid

37 položiek celkom
Kuchynský robot ARTISAN 185, červená metalíza, KitchenAid KA5KSM185PSECA
Ručný mixér 5KHBV83EER, kráľovská červená, KitchenAid KA5KHBV83EER
Kuchynský robot ARTISAN 175, červená metalíza, KitchenAid KA5KSM175PSECA
Hriankovač ARTISAN, 4 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Food processor ARTISAN, červená metalíza, KitchenAid KA5KFP1644ECA
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT2204ECA
Food processor 5KFC0516, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFC0516EER
Kuchynský robot HEAVY DUTY 6,9 l, červená metalíza, KitchenAid KA5KSM7580XECA
Rýchlovarná kanvica 1,25 l, kráľovská červená, KitchenAid KA5KEK1222EER
Food processor 5KFP1319 3,1 l, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFP1319EER
Food processor ARTISAN, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFP1644EER
Stolný mixér ARTISAN K400, červený, KitchenAid
€359
KA5KSB4026ECA
Stolný mixér K150 kráľovskej červenej farby, KitchenAid KA5KSB1325EER
Ručný šľahač, kráľovská červená, KitchenAid KA5KHM9212EER
Hore
Ďalšie produkty

Predstavujeme kolekciu podmanivej červenej od spoločnosti KitchenAid - kde sa stretáva žiarivý pôvab s kulinárskou dokonalosťou. Náš starostlivo vybraný sortiment kuchynských potrieb vo výraznom červenom odtieni je navrhnutý tak, aby pozdvihol nielen váš zážitok z varenia, ale aj vizuálnu príťažlivosť vášho kuchynského priestoru. Objavte dokonalé spojenie funkčnosti a štýlu, ktoré červená kolekcia prináša do vašej kulinárskej oblasti.

Červená kolekcia KitchenAid, vytvorená s dôkladným dôrazom na detail, zahŕňa širokú škálu kuchynských spotrebičov a príslušenstva, z ktorých každý je premyslene vytvorený tak, aby sa bez problémov začlenil do vašich kuchárskych postupov. Od stojanových mixérov po mixéry, od hriankovačov po kávovary - každý kus je dôkazom záväzku spoločnosti KitchenAid poskytovať výnimočný výkon a trvalý dizajn.

Červená kolekcia presahuje rámec obyčajných kuchynských nástrojov - je stelesnením sofistikovanosti. Žiarivá, klasická červená povrchová úprava dodá vašej kuchyni eleganciu a zároveň vytvorí príjemnú a inšpiratívnu atmosféru. Či už ste skúsený šéfkuchár alebo nadšený domáci kuchár, naša kolekcia ponúka rôzne možnosti, ktoré uspokoja vaše potreby a preferencie.

Vylepšite svoje pekárske zručnosti s ikonickým kuchynským robotom KitchenAid v podmanivej červenej farbe, ktorý spája silný výkon s nadčasovou estetikou. Pripravujte lahodné smoothies a polievky s našimi červenými mixérmi, ktoré dokonale zapadnú do dizajnu vašej kuchyne. Naštartujte svoje rána dokonale opečenými krajcami chleba z našich červených hriankovačov a vychutnajte si svoju obľúbenú kávu pripravenú našimi červenými kávovarmi, ktoré vyžarujú pocit luxusu.

Červená kolekcia KitchenAid presahuje vonkajší vzhľad - je aj o funkčnosti, ktorá zvyšuje vaše kulinárske majstrovstvo. Zažite inovácie zblízka pri vytváraní delikátnych pokrmov s precíznosťou a spoľahlivosťou, ktoré sú symbolom značky KitchenAid.

Preskúmajte červenú kolekciu KitchenAid ešte dnes a presvedčte sa, ako tieto kuchynské doplnky dokážu premeniť váš priestor na varenie na oázu elegancie a efektivity. Pozdvihnite svoju kulinársku cestu s trvalou krásou a výkonom KitchenAid, kde červená nie je len farbou, ale reprezentáciou chuti, kvality a dokonalosti.