Červená kolekcia KitchenAid

42 položiek celkom
Kuchynský robot HEAVY DUTY 6,9 l, kráľovská červená, KitchenAid KA5KSM7591XEER
Kuchynský robot Artisan 185 červená metalíza KitchenAid KA5KSM185PSECA
Kuchynský robot Artisan 185 kráľovská červená KitchenAid KA5KSM185PSEER
Tyčový mixér 5KHBV83EER KitchenAid kráľovská červená KA5KHBV83EER
Kuchynský robot Artisan 175 kráľovská červená KitchenAid KA5KSM175PSEER
Kuchynský robot Artisan Mini s misou 3,3 l červená metalíza KitchenAid KA5KSM3311XECA
Kuchynský robot Artisan s misou 6,9 l kráľovská červená KitchenAid KA5KSM7580XEER
Kuchynský robot Artisan 175 červená metalíza KitchenAid KA5KSM175PSECA
Stolný mixér Artisan Power Plus červená metalíza KitchenAid KA5KSB8270ECA
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT2204ECA
Food processor Artisan kráľovská červená KitchenAid KA5KFP1644EER
Ručný šľahač kráľovská červená KitchenAid KA5KHM9212EER
Rýchlovarná kanvica 1,5 l Artisan kráľovská červená KitchenAid KA5KEK1522EER
Stolný mixér KitchenAid Artisan K400 červený
€367
KA5KSB4026EER
Hriankovač ARTISAN, 4 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Rýchlovarná kanvica 1,25 l kráľovská červená KitchenAid KA5KEK1222EER
Stolný mixér KitchenAid Artisan K400 červený
€359
KA5KSB4026ECA
Food processor 5KFP0919EER 2,1 l, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFP0919EER
Hore
Ďalšie produkty

Predstavujeme kolekciu podmanivej červenej od spoločnosti KitchenAid - kde sa stretáva žiarivý pôvab s kulinárskou dokonalosťou. Náš starostlivo vybraný sortiment kuchynských potrieb vo výraznom červenom odtieni je navrhnutý tak, aby pozdvihol nielen váš zážitok z varenia, ale aj vizuálnu príťažlivosť vášho kuchynského priestoru. Objavte dokonalé spojenie funkčnosti a štýlu, ktoré červená kolekcia prináša do vašej kulinárskej oblasti.

Červená kolekcia KitchenAid, vytvorená s dôkladným dôrazom na detail, zahŕňa širokú škálu kuchynských spotrebičov a príslušenstva, z ktorých každý je premyslene vytvorený tak, aby sa bez problémov začlenil do vašich kuchárskych postupov. Od stojanových mixérov po mixéry, od hriankovačov po kávovary - každý kus je dôkazom záväzku spoločnosti KitchenAid poskytovať výnimočný výkon a trvalý dizajn.

Červená kolekcia presahuje rámec obyčajných kuchynských nástrojov - je stelesnením sofistikovanosti. Žiarivá, klasická červená povrchová úprava dodá vašej kuchyni eleganciu a zároveň vytvorí príjemnú a inšpiratívnu atmosféru. Či už ste skúsený šéfkuchár alebo nadšený domáci kuchár, naša kolekcia ponúka rôzne možnosti, ktoré uspokoja vaše potreby a preferencie.

Vylepšite svoje pekárske zručnosti s ikonickým kuchynským robotom KitchenAid v podmanivej červenej farbe, ktorý spája silný výkon s nadčasovou estetikou. Pripravujte lahodné smoothies a polievky s našimi červenými mixérmi, ktoré dokonale zapadnú do dizajnu vašej kuchyne. Naštartujte svoje rána dokonale opečenými krajcami chleba z našich červených hriankovačov a vychutnajte si svoju obľúbenú kávu pripravenú našimi červenými kávovarmi, ktoré vyžarujú pocit luxusu.

Červená kolekcia KitchenAid presahuje vonkajší vzhľad - je aj o funkčnosti, ktorá zvyšuje vaše kulinárske majstrovstvo. Zažite inovácie zblízka pri vytváraní delikátnych pokrmov s precíznosťou a spoľahlivosťou, ktoré sú symbolom značky KitchenAid.

Preskúmajte červenú kolekciu KitchenAid ešte dnes a presvedčte sa, ako tieto kuchynské doplnky dokážu premeniť váš priestor na varenie na oázu elegancie a efektivity. Pozdvihnite svoju kulinársku cestu s trvalou krásou a výkonom KitchenAid, kde červená nie je len farbou, ale reprezentáciou chuti, kvality a dokonalosti.