Food processory KitchenAid

7 položiek celkom
Food processor 5KFC0516, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFC0516EER
Food processor ARTISAN, červená metalíza, KitchenAid KA5KFP1644ECA
Food processor ARTISAN, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFP1644EER
Food processor 5KFP0719, tmavošedá matná, KitchenAid KA5KFP0719EDG
Food processor 5KFP1319 3,1 l, mandľová, KitchenAid KA5KFP1319EAC
Food processor 5KFP1319 3,1 l, čierna, KitchenAid
€329
KA5KFP1319EOB
Kuchynský robot 5KFP0719ECU, strieborný, KitchenAid KA5KFP0719ECU

✓ Vysoko kvalitný americký výrobca KitchenAid
Všestranný pomocníci do každej domácnosti
✓ Dokonalý retro dizajn
Bohaté príslušenstvo

Food Processory značky KitchenAid vedia krájať, sekať, strúhať, miešať, miesiť, pripravovať domáce pyré a mnoho ďalšieho. Sú vyrobené iba z tých najkvalitnejších materiálov, a to najmodernejšími výrobnými procesmi.

Určite oceníte bohaté príslušenstvo a predĺženú záruku. Vďaka dokonalému retro dizajnu sa budú vo vašej kuchyni skutočne vynímať. Navyše ich môžete zladiť s ostatnými prístrojmi vysoko kvalitnej značky KitchenAid.

Vitajte v našej komplexnej kolekcii food processorov značky KitchenAid! Posuňte svoje kulinárske skúsenosti na vyššiu úroveň vďaka presnosti a efektívnosti, ktoré tieto výnimočné kuchynské spotrebiče prinášajú do vašich kulinárskych úsilia.

Objavte dokonalú rovnováhu medzi formou a funkciou s našou širokou paletou food processorov od značky KitchenAid. Navrhnuté na zjednodušenie prípravy jedál, tieto všestranné spotrebiče sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby nielen začiatočných kuchárov, ale aj skúsených šéfkuchárov.

Naše food processory od značky KitchenAid predstavujú symfóniu moderných funkcií. Od výkonných motorov, ktoré ľahko krájajú, siekajú a rezajú rôzne ingrediencie, po viacero rýchlostných nastavení, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad textúrou vašich jedál - tieto procesory sú ztelením kulinárskej inovácie.

Vytvorené s dôkladnou pozornosťou k detailom zdobia food processory moderný a elegantný dizajn, ktorý pridáva šmrnc vašej kuchynskej linke. Ich kompaktné rozmery zabezpečujú, že sa bez problémov zmestia na akýkoľvek kuchynský pult, pričom stále ponúkajú dostatočnú kapacitu na spracovanie veľkých dávok surovín.

Či už pripravujete sytú polievku, tvoríte lahodné omáčky, hniesťe cesto na čerstvý chlieb alebo rezete zeleninu s presnosťou, food processory od značky KitchenAid sú vašimi oddanými kuchárskymi asistentmi, pripravenými čeliť akémukoľvek kulinárskemu výzvu.

Navigácia cez našu ponuku je hračkou, pretože ponúkame rôzne veľkosti a modely, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým potrebám. Objavte funkcie ako nastaviteľné rezné disky, pracovné misky bez obsahu BPA a ľahko čistiteľné komponenty, ktoré robia váš kuchynský zážitok plynulým a príjemným.

Investujte do svojej kulinárskej kreativity a efektívnosti s food processorami od značky KitchenAid. Preskúmajte našu kolekciu ešte dnes a odomknite svet možností vo svojej kuchyni. Nech je presnosť a inovácia základom vášho varenia - dôverujte značke KitchenAid a dosahujte výnimočné výsledky kedykoľvek.