Hriankovače KitchenAid

17 položiek celkom
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT2204ECA
Hriankovač 5KMT2204EPP, 2 plátky, fľaša zelená, KitchenAid KA5KMT2204EPP
Hriankovač ARTISAN, 4 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Hriankovač na 2 plátky s priečnymi otvormi mandľová KitchenAid KA5KMT221EAC
Hriankovač na 2 plátky Artisan čierna KitchenAid KA5KMT2204EOB
Hriankovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT2204EPT pistáciová KA5KMT2204EPT
Hriankovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT2204EIB atramentovo modrá KA5KMT2204EIB
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, kráľovská červená, KitchenAid KA5KMT2204EER
Hriankovač 5KMT221ESX, 2 plátky, nehrdzavejúca oceľ, KitchenAid KA5KMT221ESX
Hriankovač ARTISAN, 4 plátky, strieborno-sivý, KitchenAid KA5KMT4205EMS
Hriankovač na 2 plátky strieborná KitchenAid
€161
KA5KMT2116ECU
Hriankovač na 2 plátky Artisan striebristo šedá KitchenAid KA5KMT2204EMS
Hriankovač, 2 plátky, strieborná, KitchenAid
€153
KA5KMT221ECU
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, liatinový čierny, KitchenAid KA5KMT2204EBK
Ohrievač pečiva pre hriankovače ARTISAN, KitchenAid KA5KTBW22

Predstavujeme hriankovače KitchenAid: Zlepšite svoj zážitok z raňajok

Vylepšite svoje rána s výnimočným radom hriankovačov KitchenAid, ktoré sú navrhnuté tak, aby do vašich raňajok vniesli štýl a precíznosť. Vďaka dokonalej kombinácii funkčnosti a estetiky sú tieto hriankovače viac ako len kuchynské spotrebiče - sú kľúčom k vytvoreniu lahodných a vždy dokonale opečených plátkov.

Hriankovače KitchenAid sú dôkazom inovácie a remeselného spracovania, ktoré zabezpečia, že váš chlieb, bagety a pečivo budú dokonale opečené. Sú vybavené pokročilými funkciami, ako je presná regulácia teploty a viacnásobné nastavenie zhnednutia, vďaka čomu máte úplnú kontrolu nad tým, ako chrumkavé toasty chcete mať. Či už dávate prednosť svetlému zlatistému odtieňu, alebo hlbokému, bohatému karamelizovanému povrchu, hriankovače KitchenAid dôsledne zabezpečia požadované výsledky.

Elegantný a moderný dizajn hriankovačov KitchenAid dodá vašej pracovnej doske nádych elegancie. Tieto hriankovače sú k dispozícii v rôznych farbách, ktoré sa hodia k zariadeniu vašej kuchyne, a tak sa bez problémov začlenia do akéhokoľvek kulinárskeho prostredia. Ich kompaktné rozmery zaručujú, že nebudú zaberať príliš veľa miesta, takže sú ideálne do kuchýň všetkých veľkostí.

Bezpečnosť a pohodlie idú s KitchenAid ruka v ruke. Hriankovače sú vybavené chladným dotykovým vonkajším povrchom a ľahko použiteľnými funkciami, vďaka čomu si môžete pripraviť ranné jedlo bez akýchkoľvek ťažkostí. Vďaka vyberateľnej tácke na omrvinky je čistenie bezproblémové, takže sa môžete sústrediť na vychutnávanie opečených pochúťok bez obáv z neporiadku.

Či už ste nadšencom toastov, alebo si radi pochutnávate na rôznych raňajkách, hriankovače KitchenAid sú všestrannými spoločníkmi, ktorí pozdvihnú váš kulinársky zážitok. Ich odolnosť, precíznosť a štýl z nich robia nevyhnutný doplnok každej kuchynskej zostavy.

Preskúmajte rozmanitú kolekciu hriankovačov KitchenAid a predefinujte svoju hru na raňajky. Začnite svoj deň s dokonale opečenými plátkami, ktoré sú nielen potešením pre vaše chuťové poháriky, ale aj pastvou pre vaše oči. Pozdvihnite svoje rána s KitchenAid - tam, kde sa inovácia stretáva s dokonalosťou raňajok.