Príslušenstvo k robotom KitchenAid

59 položiek celkom
Mlynček na mäso, KitchenAid
€169 –5 %
€159
KA5KSMMGA
Balíček s príslušenstvom pre kuch. roboty KitchenAid 5KSM2FPPC KA5KSM2FPPC
Lis na cestoviny KitchenAid
€239
KA5KSMPEXTA
Strúhač/krájač zeleniny KitchenAid
€139 –8 %
€127
KA5KSMVSA
Nadstavec na pasírovanie ovocia a zeleniny 5KSMFVSP, KitchenAid KA5KSMFVSP
Valček na cestoviny KitchenAid
€119 –8 %
€109
KA5KSMPSA
Strúhacie bubny na KAMVSA 3 ks KitchenAid
€116
KA5KSMEMVSC
Prídavný nízkootáčkový odšťavovač KitchenAid KA5KSM1JA
Plátkovač zeleniny KitchenAid
€165
KA5KSMSCA
Nadstavec so sitkom a váhou KitchenAid
€179 –7 %
€166
KA5KSMSFTA
Hák na miesenie cesta z nehrdzavejúcej ocele KitchenAid KA5K7SDH
Nerezová misa KitchenAid 5KSM5SSBRC 4,83 l medená KA5KSM5SSBRC
Misa pre kuchynský robot 5KSM5SSBWH, 4,83 l, biela, KitchenAid KA5KSM5SSBWH
Krájač kociek pre Food processor KitchenAid
€108
KA5KFP16DC12
Misa z nehrdzavejúcej ocele 4,83 l k robotu 4,8 l KitchenAid KA5K5THSBP
Hore
Ďalšie produkty

Objavte svet možností s príslušenstvom KitchenAid pre kuchynské roboty!

Zvýšte svoju kulinársku kreativitu a zefektívnte svoj varení proces s všestranným sortimentom príslušenstva KitchenAid navrhnutým pre vaše kuchynské roboty. Tieto inovatívne doplnky sú vytvorené tak, aby doplnili váš kuchynský robot KitchenAid a odomkli svet kulinárskych možností priamo na dosah vašich prstov.

Od krájania a kúskovania po strúhanie a mletie, naša kolekcia príslušenstva KitchenAid vám umožní ľahko zvládať rôzne kuchynské úlohy. Rozšírte svoj repertoár pripojením špecializovaných nožov a príloh, ktoré premenia váš kuchynský robot na viacúčelovú silu.

Či už hniesťe cesto na čerstvý chlieb, šľahať penové krémy a bielky, alebo tvoriť zložité tvary cestovín, toto príslušenstvo je navrhnuté tak, aby zabezpečovalo konzistentné výsledky vysokej kvality vždy. Zvýšte svoje varenie experimentovaním s novými receptami a technikami, čo je s príslušenstvom správnou voľbou jednoduchšie a efektívnejšie.

Navrhnuté s presnosťou a odolnosťou na mysli, je príslušenstvo KitchenAid postavené tak, aby odolávalo nárokom každodenného varenia a zachovalo svoju výkonnosť a funkčnosť. Navyše, ich ľahko čistiteľný dizajn zabezpečuje, že strávite menej času upratovaním a viac času si budete vychutnávať svoje chutné výtvory.

Objavte široký sortiment príslušenstva KitchenAid prispôsobený vášmu konkrétnemu modelu kuchynského robota. Zvýšte svoje kulinárske úsilie a odomknite skutočný potenciál vášho kuchynského robota s týmto premysleným a zručne spracovaným príslušenstvom. Či už ste skúsený kuchár alebo vášnivý kuchár doma, príslušenstvo KitchenAid vám umožní posunúť svoje kulinárske zručnosti na novú úroveň.

Prezrite si našu kolekciu ešte dnes a nájdite dokonalé doplnky pre váš kuchynský robot KitchenAid. Zvýšte svoje varenie a vydejte sa na cestu kulinárskej inovácie ako nikdy predtým!