Hák na miesenie cesta z nehrdzavejúcej ocele KitchenAid

Kód: KA5K7SDH
Značka: KitchenAid
€117
Skladom (2 Ks)

Špirálový hnetací hák KitchenAid pre kuchynské roboty so zdvíhacou misou je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele a umožňuje optimálne pokrytie celej 6,9-litrovej misy. Používa sa na miešanie a miesenie rôznych druhov cesta: kysnuté cesto na chlieb, pizzu alebo cestoviny. Zvládne malé aj veľké úlohy. Možno ho umývať v umývačke riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špirálový hák na miesenie cesta KitchenAid pre roboty so zdvíhacou misou vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele umožňuje optimálne pokrytie celej misy s objemom 6,9 litrov. Používa sa na miešanie a miesenie rôznych typov cesta: kysnutého cesta na chlieb, pizzu alebo cesta na cestoviny. Zvláda malé i veľké úlohy. Vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Príslušenstvo pre:

  • 5KSM7580X Kuchynský robot Artisan s misou 6,9 l
  • 5KSM7990X Kuchynský robot Professional s misou 6,9 l

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo ku kuchynským robotom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Typ produktu: Príslušenstvo k robotom
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Americký výrobca spotrebičov KitchenAid sa môže pochváliť už 100-ročnou históriou. Ikonický retro dizajn je taký populárny, že sa rokmi nemení, hoci mechanika produktov prechádza inováciami. Dlhá životnosť spotrebičov je dôkazom vysokej kvality výroby aj použitých materiálov. Rovnako známy je aj doplnkový sortiment značky, ktorý tvorí široké príslušenstvo, špičkový riad či doplnky do kuchyne. 109145