Čierna kolekcia KitchenAid

13 položiek celkom
Kuchynský robot ARTISAN 175 5KSM175PSEOB, čierna, KitchenAid KA5KSM175PSEOB
Stolný mixér ARTISAN POWER PLUS , liatina čierna, KitchenAid KA5KSB8270EBK
Stolný mixér K150, čierny matný, KitchenAid
€269
KA5KSB1325EBM
Rýchlovarná kanvica ARTISAN 1,5 l, liatina čierna, KitchenAid KA5KEK1522EBK
Rýchlovarná kanvica ARTISAN 1,5 l, čierna, KitchenAid KA5KEK1522EOB
Ručný mixér 5KHBV83EBM, čierny matný, KitchenAid KA5KHBV83EBM
Kávovar na prekapávanú kávu 5KCM1209, čierny, KitchenAid KA5KCM1209EOB
Mlynček na kávu 5KCG8433EOB, čierny, KitchenAid
€249
KA5KCG8433EOB
Food processor 5KFP1319 3,1 l, čierna, KitchenAid
€329
KA5KFP1319EOB
Poloautomatický kávovar 5KES6403EBM, matná čierna, KitchenAid KA5KES6403EBM

Predstavujeme vám Vynikajúcu čiernu Kolekciu od KitchenAid – kde strohá elegancia stretáva kulinársku excelenciu. Naša starostlivo vybraná rada kuchynských nevyhnutností v nadčasovej čiernej farbe je navrhnutá tak, aby zvýšila vaše kulinárske zážitky a estetiku vášho kuchynského priestoru. Objavte bezproblémové spojenie funkčnosti a štýlu, ktoré Čierna Kolekcia prináša do vašej kuchyne.

Vytvorená s dôkladnou pozornosťou k detailom, Kolekcia KitchenAid čiernej farby zahŕňa široké spektrum kuchynských spotrebičov a príslušenstva, všetky premyslene navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo začlenili do vašich kulinárskych rutín. Od stojacich miešadiel po mixéry, od topičov po kávovary, každý kúsok je dôkazom záväzku KitchenAid k poskytovaniu vynikajúceho výkonu a trvalého dizajnu.

Čierna Kolekcia je viac než len súbor kuchynských nástrojov - je to vyhlásenie o rafinovanosti. Elegantný, nadčasový čierny povrch pridáva do vašej kuchynskej dekorácie dotyk elegancie, vytvárajúc pozvánku a inšpiratívnu atmosféru. Bez ohľadu na to, či ste skúsený šéfkuchár alebo nadšený domáci kuchár, naša kolekcia ponúka rôzne možnosti, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a preferenciám.

Zlepšite svoje pekárske zručnosti s ikonickým kuchynským robotom KitchenAid v elegantnej čiernej farbe, ktoré spája výkonný výkon s klasickou estetikou. Pripravte lahodné smoothie a polievky s našimi čiernymi mixérmi, ktoré sa hladko zlúčia s dizajnom vášho kuchynského priestoru. Naštartujte svoje rána s dokonale opečenými plátkami chleba z našich čiernych hriankovačov a vychutnajte si svoju obľúbenú kávu pripravenú našimi čiernymi kávovarmi, ktoré vyžarujú pocit luxusu.

Čierna Kolekcia od KitchenAid prekračuje iba vzhľad - ide aj o funkčnosť, ktorá zlepšuje vaše kulinárske zručnosti. Zažite inováciu zblízka, keď vytvárate chutné jedlá s presnosťou a spoľahlivosťou, ktoré sú charakteristické pre značku KitchenAid.

Preskúmajte dnes Čiernu Kolekciu a uvidíte, ako tieto kuchynské doplnky môžu transformovať váš kulinársky priestor na oázu elegancie a efektivity. Posuňte svoju kulinársku cestu na novú úroveň s nadčasovou krásou a výkonom KitchenAid, kde čierna neznačí len farbu, ale reprezentuje chuť, kvalitu a excelenciu.