Nôž a kefka na príbory BLADEBRUSH zelená, Joseph Joseph

Kód: JS85105
Značka: Joseph Joseph
€15,90
Skladom (9 Ks)

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: bezpečné čistenie nožov a príborov

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: bezpečné čistenie nožov a príborov

Riešenie: kefa na ručné umývanie chúlostivých nožov a príborov BladeBrush

Ručné umývanie nožov býva často tým jediným možným spôsobom, ako očistiť nože po práci.Výrobcovia nožov neodporúčajú umývanie v umývačke riadu, pretože znižuje ich ostrosť, skracuje životnosť a nie je vhodné pre rukoväť z dreva.

Umývanie nožov a kontakt s ostrím môže ale priniesť nemilé následky. Dizajn obojstrannej uzavretej kefy je dokonalou prevenciou – maximálne bezpečne a jemne očistí čepeľ každého vášho noža.

  • Kefa na umývanie nožov a príborov
  • Ručné umývanie predlžuje životnosť vašich nožov
  • Bezpečné držanie a obojstranná výkonná kefa
  • Po použití nechajte kefu vyschnúť
  • Nevhodné do umývačky riadu

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu.Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá.Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.11 kg
Farba: Zelená
Typ produktu: Starostlivosť o príbory
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143