Pece na pizzu

4 položiek celkom
Vonkajšia pec na pizzu CIAO, strieborno-šedá, Alfa Forni AF10003
Stojan pre pec na pizzu NANO, meď, Alfa Forni
€563
AF10038
Dno pece na pizzu CIAO, sivá, Alfa Forni
€400
AF10005
Drevený držiak 37 cm, Alfa Forni
€101
AF10064

Pece na pizzu - uspokojte svoje chute kedykoľvek a kdekoľvek

Aké sú výhody používania pecí na pizzu?

Používanie pece na pizzu na prípravu ručne pripravovanej pizze má rôzne výhody vrátane:

  • Rýchlejšie varenie: Rúry na pizzu môžu rýchlo dosiahnuť vysoké teploty, čo vedie k rýchlejšiemu pečeniu pizze. To znamená, že vaša chutná ručne robená pizza bude hotová za niekoľko minút.
  • Dokonca aj pri varení: Pece na pizzu sú konštruované tak, aby rovnomerne pripravovali pizzu. Dôvodom je rovnomerný prenos tepla po celej ploche, čím sa zabezpečí, že sa pizza bude piecť rovnako po celej ploche.
  • Všestrannosť: Pece na pizzu sú užitočné nielen na pečenie pizze. Možno ich použiť aj na prípravu iných potravín vrátane chleba, pečenej zeleniny a mäsa.
  • Autentická chuť: Použitie pece na pizzu dodá vašej ručne vyrábanej pizzi autentickú chuť, ktorej sa bežná pec nevyrovná. Vysoká teplota v peci na pizzu totiž simuluje prvky tradičnej pece na pizzu na drevo, vďaka čomu je pizza krásne chrumkavá a chutná.
  • Zábava a potešenie: Výroba vlastnej pizze môže byť zábavná a vaši hostia, ako aj ich deti, budú mať skvelý zážitok, keď si pizzu sami navrhnú.

Dá sa pec na pizzu použiť aj na prípravu iných jedál?

Áno, pec na pizzu možno používať aj na prípravu iných jedál ako pizze. Pece na pizzu sú univerzálne a môžu dosahovať extrémne vysoké teploty, takže sú ideálne na prípravu širokej škály jedál.

V peci na pizzu možno napríklad piecť zeleninu, foccacia, piecť chlieb, variť mäso a dokonca vyrábať dezerty, ako sú koláče alebo ovocné lupienky.

Okrem toho, chuť, ktorú môže dodať jedlám pec na pizzu, môže dodať vašim obľúbeným jedlám jedinečný a lahodný nádych.

Môže sa pec na pizzu používať na vonkajších oslavách?

Áno, pizza je skvelá na vonkajšie párty. Pec na pizzu je čoraz rozšírenejšia pri stretnutiach na dvore a podujatiach pod holým nebom, pretože vašim hosťom poskytuje zábavu a jedinečný zážitok. Ponúkajú jedinečný a vzrušujúci prvok vášho podujatia tým, že umožňujú návštevníkom navrhnúť a vyrobiť si vlastnú pizzu.

Vonkajšie pece na pizzu sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a typoch a môžu byť na drevo, plyn alebo elektrinu. Niektoré pece na pizzu sú prenosné, takže ich možno ľahko premiestniť na iné miesta.

Nezabudnite si pozrieť našu ponuku vonkajších svetiel a piknikového príslušenstva, aby ste si prípravu pizze ešte viac užili.