Deejo

Deejo - luxusné vreckové nože s tetovanými čepeľami z nehrdzavejúcej ocele. Umelecké vzory a najvyššia kvalita - dizajn a darčeky pre neho aj pre ňu.
34 položiek celkom
Vreckový nôž BIKER BLACK EAGLE 37 g, borievka, deejo DJ1GB108
Vreckový nôž 37 g, ultraľahký, jalovcové drevo, deejo DJ1CB002
Vreckový nôž v gravírovacom sete TATOO YOUR DEEJO , deejo DJDEE086
Brúska na nože ORIGINAL, deejo
€21
DJDEE029
Vreckový nôž TATTOO 37 g, Art nouveau, borievka, deejo DJ1CB014
Vreckový nôž OUTDOOR CLIMBING 37 g, jalovec, deejo DJ1CB031
Vreckový nôž NATURE HUNTING 37 g, palisander, deejo DJ1CB037
Vreckový nôž ESOTERIC FANTASY BLACK 37 g, borievka, Deejo DJ1GB113
Vreckový nôž BIKER 37 g, drevo granadilla, deejo DJ1CB018
Vreckový nôž TATOOWING 37 g, deejo
€79
DJ1CB016
Vreckový nôž TATOO TRIBAL 37 g, jalovec, deejo
€73
DJ1CB020
Hore
Ďalšie produkty

Deejo - elegantné a štýlové vreckové nože

Francúzska história a elegancia značky Deejo

Deejo je francúzska značka, ktorá je medzi nadšencami nožov čoraz obľúbenejšia. Spoločnosť bola založená s cieľom vytvoriť ľahký a elegantný vreckový nôž ktorý by sa dal ľahko prenášať. V roku 2010 Stéphane Lebeau navrhol a vynašiel ultraľahký vreckový nôž a o niekoľko rokov neskôr Luc Foin, Stéphanov priateľ a partner, prišiel s myšlienkou personalizácie. Odvtedy sa spoločnosť Deejo etablovala ako renomovaná a inovatívna značka.

História spoločnosti Deejo je spojená s vášňou a odhodlaním vytvárať kvalitné výrobky. Značku založili Luc Foin a Stéphane Lebeau, dvaja priatelia, ktorých spájala láska k outdoorovým aktivitám a dobrodružstvu. Svoju cestu začali vytvorením jednoduchého a ľahkého, ale funkčného vreckový nôž sa dá použiť na rôzne účely.

Deejo sa nachádza v regióne Paríž. Výroba nožov sa začína vo výrobných jednotkách spoločnosti v Ázii a končí sa v ateliéroch vo Francúzsku, kde sa nože montujú, upravujú, leštia, brúsia a upravujú na mieru. Každý diel sa pred uvedením na trh individuálne kontroluje.

Váš vlastný vreckový nôžkaždý deň

Vreckové nože spoločnosti Deejo sú dokonalým príkladom jej záväzku voči kvalite a dizajnu. Nože sú ľahké, elegantné a krásne spracované, vďaka čomu sú obľúbené medzi nadšencami nožov.

Čepele sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje odolnosť a ostrosť. Značka používa na hodnotenie pevnosti svojich čepelí stupnicu tvrdosti Rockwell C. Čepele ich vreckových nožov majú vysokú pevnosť (HRC 54-56) a ponúkajú robustný rez, účinný na rôzne druhy materiálov (papier, lano, potraviny). Čepele sú odolné, ale zároveň sa s nimi ľahko manipuluje a jednoducho sa ostria

Jedným z jedinečných aspektov nožov Deejo je možnosť prispôsobenia dizajnu. Zákazníci si môžu vybrať z radu rôznych rukovätí, vzorov čepele a gravírovania a vytvoriť si tak skutočne jedinečný nôž.

Podpis Deejos - nôž s tetovaním

Zvláštnosťou Deejo sú aj "tetovania". Tetovanie noža, rovnako ako tetovanie na koži, ešte viac personalizuje vreckový nôž Deejo a dodáva mu väčšiu identitu. Pre čepele Deejo sú charakteristické rozmanité vzory a obrázky inšpirované svetom tetovania, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou na darčeky.

Vreckové nože majú široké spektrum využitia, vďaka čomu sú praktickým nástrojom na nosenie so sebou. Dajú sa použiť na všetko od otvárania balíkov až po rezanie lana alebo prípravu jedla počas kempovania. Sú to tiež skvelé nástroje pre outdoorových nadšencov, ktorí potrebujú spoľahlivý nôž na rôzne aktivity.

Popularitu nožov Deejo možno pripísať viacerým faktorom. Po prvé, nože sú krásne navrhnuté, takže je radosť ich používať a vystavovať. Sú tiež veľmi funkčné, majú ostrú čepeľ a robustnú konštrukciu, ktorá vydrží intenzívne používanie. Vďaka krásnemu dizajnu nožov pripomínajúcemu tetovanie sa stali obľúbenou voľbou na darčeky, pretože ich možno prispôsobiť záujmom a preferenciám obdarovaného.

Značka Deejo sa etablovala ako líder vo svete vreckových nožov s dôrazom na kvalitu, dizajn a funkčnosť. Nože Deejo sú skvelou voľbou, či už potrebujete spoľahlivý nástroj na outdoorové aktivity alebo jedinečný darček pre niekoho výnimočného. Ak teda hľadáte praktický a elegantný vreckový nôž , Deejo by mal byť na prvom mieste vášho zoznamu.