UBRD

UBRD spája minimalizmus a profesionalitu s láskou k drevu a vareniu. Pozrite si ich kuchynské dosky na krájanie a ďalšie kuchynské doplnky, ktoré vydržia desaťročia, a presvedčte sa, že aj príprava jedla môže byť príjemným zážitkom!
10 položiek celkom
Doska na krájanie VLAJKA L 25 x 40 cm, americký orech, UBRD UBRD114LAO
Doska na krájanie VLAJKA L 25 x 40 cm, dubové drevo, UBRD UBRD114LDU
Magnetický stojan na nože 28 x 18 cm, orech americký, UBRD UBRD69AO
Doska na krájanie VLAJKA L 25 x 35 cm, dubové drevo, UBRD UBRD114MDU
Magnetický stojan na nože 28 x 18 cm, dub, UBRD
€279
UBRD69DU
Doska na krájanie VLAJKA L 25 x 35 cm, americký orech, UBRD UBRD114MAO
Otvárač na fľaše VOTVÍRÁK, dub, lesklá oceľ, UBRD UBRD95DULESK
Otvárač na fľaše VOTVÍRÁK, dub, matná oceľ, UBRD UBRD95DUMAT

UBRD - oslava českého remesla a udržateľného dizajnu

UBRDhistória a filozofia

UBRD je značka dreveného kuchynského riadu, ktorá sa preslávila vo svete dizajnu svojou výnimočnou kvalitou a inovatívnym dizajnom. Založili ju v Českej republike v roku 2014 dvaja priatelia Jiří a Vojtěch. O prácu požiadali renomovaného dizajnéra Petra Novagueho a čoskoro spoločnosť uspela a získala medzinárodné ocenenie iF DESIGN AWARD, po ktorom nasledovalo ocenenie Red Dot Design Award. UBRD Bevel - praktická kuchynská súprava pozostávajúca z doska na krájanie a magnetický stojan na nože - získala za svoj funkčný dizajn Európsku cenu za produktový dizajn a ďalšie ocenenia. Tieto ocenenia im pomohli dostať sa do povedomia zákazníkov, ktorí milujú výrobky UBRD - dosky na krájanie, bloky na nože, otvárače na fľaše, podnosy a ďalšie kuchynské doplnky vyrobené z dreva najvyššej kvality.

Zakladatelia UBRD sa inšpirovali bohatou tradíciou spracovania dreva v Českej republike. Chceli vytvoriť značku, ktorá by spájala túto tradíciu s modernými dizajnovými princípmi a záväzkom udržateľnosti. Dnes je spoločnosť UBRD známa svojimi inovatívnymi a funkčnými výrobkami, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov, ako je bukové, dubové a orechové drevo. Tieto dreviny pochádzajú z miestnych lesov a sú starostlivo vyberané pre svoju krásu a trvanlivosť.

Prečo používatelia milujú produkty UBRD?

UBRD sú známe svojou výnimočnou kvalitou, funkčnosťou a estetickým vzhľadom. Sú starostlivo navrhnuté tak, aby vám uľahčili a spríjemnili každodenné práce v kuchyni. Zákazníci oceňujú pozornosť venovanú detailom a používanie udržateľných materiálov, ktoré sú v súlade s ich hodnotami environmentálnej zodpovednosti. Ich obrovskou výhodou je aj trvanlivosť výrobkov. Jeden zo zakladateľov, Vojtěch Hrach, hovorí:

"Nie je potrebné kupovať doska na krájanie každých päť rokov. Ak sa oň človek stará, má ho na celý život."

A na stránke Kulina sme presvedčení, že by ste mali kupovať výrobky prvotriednej kvality, ktoré vydržia celé veky, namiesto toho, aby ste kupovali kuchynské doplnky, ktoré nevydržia skúšku časom a ktoré je potrebné vymeniť každých pár rokov alebo mesiacov.

UBRD používa široká škála ľudí, od domácich kuchárov až po profesionálnych kuchárov. Sú ideálne pre každého, kto chce do svojej kuchyne vniesť štýl a funkčnosť a zároveň dbať na vplyv na životné prostredie. UBRD výrobky sú obľúbené aj medzi tými, ktorí oceňujú jedinečnú remeselnú zručnosť a tradíciu českého spracovania dreva.

Čo je také výnimočné na doskách na krájanie UBRD?

Dosky na krájanie s logom UBRD sa vyznačujú skvelými materiálmi a praktickými vlastnosťami. Sú vyrobené z tvrdého dreva, pohodlne sa držia a vďaka hrúbke materiálu použitého na výrobu sa dajú umiestniť vertikálne na kuchynskú dosku na lepšie uskladnenie. Krásny vzhľad dosiek na krájanie a blokov na nože od UBRD z nich robí skvelý darček pre všetkých milovníkov dizajnu.