House Doctor

House Doctor, popredná škandinávska značka, je známa svojím zmyslom pre detail. Na detailoch záleží rovnako ako na každom jednotlivom výrobku vo vašej domácnosti. Navrhnite si svoj vlastný interiér pomocou krásnych, zmysluplných predmetov.
2 položiek celkom
Shaker Alir House Doctor mosadzný
€51
HD211290800
Odmerka na panáky Grunge House Doctor sivá
€17 –24 %
€13
HD211290813

House Doctor je rodinná firma založená v roku 2001.
✓ Je to jedna z popredných škandinávskych značiek interiérového dizajnu.
✓ Ponuka nábytku, bytových a kuchynských doplnkov.
✓ Víziou spoločnosti je, že záleží na detailoch a na každom produkte vo vašej domácnosti.

House Doctor

House Doctor je jednou z popredných škandinávskych značiek, ktorá vyrástla z malej rodinnej firmy založenej súrodencami v roku 2001. Je známa svojím jedinečným štýlom a zmyslom pre detail, a vďaka rôznym štýlom a vplyvom sa výrobky House Doctor hodia do všetkých typov moderných interiérov. Nielenže sú krásne, ale majú aj vzhľad a charakter, ktorý vám pomôže navrhnúť vlastný interiér s krásnymi a zmysluplnými predmetmi.

Všetky výrobky sú navrhnuté priamo v spoločnosti a jej víziou je, že na detailoch záleží rovnako ako na každom výrobku vo vašej domácnosti. House Doctor si kladie za cieľ inspirovať a pomáha ľuďom navrhnúť ich vlastný jedinečný priestor s produktmi, ktoré kombinujú rovnováhu, jednoduchosť a autentickosť. Design House Doctor, ktorá má korene v tradícii škandinávskeho dizajnu, čerpá priemyselné inšpirácie a vplyvy z celého sveta.

House Doctor ponúka kompletný zážitok z interiérového designu. Od svietidiel a kusov nábytku až po kuchynské a kúpeľňové doplnky. Od funkčných predmetov až po čisto dekoratívne produkty, ktoré vám umožnia rýchlo a bez námahy vylepšiť štýl vášho domova. Od rustikálnych až po veľmi moderné kúsky. Pre každého a pre každý domov. Pre vás.